İlk Grow ilk günlük ilk heyecan Auto günlük

Bandaleros

Müptezel

Sinarit

Müptezel

Sinarit

Müptezel
26. Gübreli sulama 1.3 litre 1.3 litre altından biraz su geldi bitkilerin 1.3 litreye 0.5 Bloom 0.5
Top-Max 0.5 Bio Heaven 0.5 ALG-A Mic susuz kalmış kızlar artık altından su gelecek seferde sulayacağım her seferinde
Kankam düşünüyorum şimdi aynı gün başladık, sistemler yakın gibi.Gubreler de aynı Sen hiç ellemeden sakin sakin büyütürken kızları biraz bogazlarından kısarak gidiyorsun.Benim etmediğim kalmadı beslemelerinide tam doz yapıyorum:D İnşallah ikimizde güzel sonuçlandırırız.

NewGardener

Kıdemli Üye
Kankam düşünüyorum şimdi aynı gün başladık, sistemler yakın gibi.Gubreler de aynı Sen hiç ellemeden sakin sakin büyütürken kızları biraz bogazlarından kısarak gidiyorsun.Benim etmediğim kalmadı beslemelerinide tam doz yapıyorum:D İnşallah ikimizde güzel sonuçlandırırız.
İnşallah Bro hepimiz iyi hasat alırız uğraşıyoruz o kadar 2 çiçeği sularken ter içinde kalıyorum valla hepimiz hak ediyoruz bol hasat bence bu kadar emeğe ben çok kurcalamıyorum ama biraz susuz bıraktım çiçeğe ondan girdiler diye tahmin ediyorum bundan sonra alttan su gelecek şekilde devam edicem havalandırmam iyi demek ki hızlı kuruyor :D inşallah umduğumuzu elde ederiz Brom seviliyorsun

cannabis16

Ordinaryüs
ben ne dediğini tam anlamadım ama sulamayla ilgili sıkıntı olursa bitki söyler..yaprakları salar..komple toprağı zaten ıslatman lazım,kökler heryere gitmiştir şimdiye..boş ve dolu olayını deneye yanıla hallediyorsun zaten..

NewGardener

Kıdemli Üye
ben ne dediğini tam anlamadım ama sulamayla ilgili sıkıntı olursa bitki söyler..yaprakları salar..komple toprağı zaten ıslatman lazım,kökler heryere gitmiştir şimdiye..boş ve dolu olayını deneye yanıla hallediyorsun zaten..
Anlatamadım ama anlamışsın üstat bende çok net anladım yaprakları bitkiyi takip edicem teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ******* ******* hahahaha** ******* ******* hahahaha