Denetim ve bi kaç madde ile alakalı soru yardım pls

Ayrıca tam olarak 5 yıl 4 ay önce aynı suçtan denetime gittim onuda yapmadım ceza aldım. Bu sefer 2 gün girdi çıktı oldu açıl ceza evine sonra uyuşturucu denetimi değil de imza karakol işi ile cezanın infazını yaptım. 5-6 ay önce ceza alsaydım o dosya da önlem gelirdi HAGB alamazdım. O yüzden Antalya’ya ikamet aldrıdm o süre iyi uzadı. Şans pandemi olunca biraz daha zaman kazandım. 5 yıl dolunca sabıkadan düşürdüm. Babalar gibi mahkemeye çıktım pişmanlık yapıp böyle sıyırdım. Devlet memuru polis asker vb olmayacaksan korkma. İçeri hastalık olarak görüyorlar. Sende öyle davran
Hocam şeyi anlamadım diyor ki kağıtta şahsın sosyal durumu ve şahsi hali göz önünde bulundurularak DENETİMLİ SERBESTLİK UYGULAMASINA GEREK DUYULMADIĞI yani ne söyledinde kanka hagb yanında denetimli serbestlik vermedi orda ince bir detay var bende dilekçe yazdırıcam dava öncesi denetim kesinlikle istemiyorum orayı bir detaylandırır mısın hocam pişmanlığımdan bahsedip düzgün giyinsem banada aynı karar çıkar mı?

Kanka şimdi bu 7.yargı paketine göre tedavili tedavisiz herkes 6 ayda bir çağrılcak diyordu acaba sadece denetimli serbestlik olanlara özel bir durum mu benim aklımı o karıştırdıydı şuan bir tık daha netleşti gibi
Birde 5 yıl denetim diyor ama denetimli serbestlik olmadan farkı ne tam olarak bro 5 sene boyunca suç işleme seni izliyoruz denetliyoruz demek mi yoksa yani telefonuna dahi ip adresin her şeyin elimizde attığın tüm mesajlar ansızın bir gün gene içersen seni patlatırız mı demek yoksa karakola çağırabilirim seni istediğim zaman mı demek saçma o kısmı anlamadım zaten 5 yıl uslu dur kardeşim diyor kısacası denetimle denetimli serbestliğin farkı ne?

Rooster

Yeni üye
Aynı durumu bende yaşadım arkadaşlar, denetimim yandı ve hagb aldım bende. denetim serbestlik almış olmuyoruz, bildiğim kadarıyla bu hakimin kararına kalmış bir şey ancak 5 sene boyunca denetim almış oluyoruz. Bu durumu avukatım suça karışma herhangi bir sıkıntı yaşamazsın dedi ama bu denetim esnasında çağrılma ihtimalimiz var mı yok mu onu bilemiyorum.

Rooster

Yeni üye
Birde 5 yıl denetim diyor ama denetimli serbestlik olmadan farkı ne tam olarak bro 5 sene boyunca suç işleme seni izliyoruz denetliyoruz demek mi yoksa yani telefonuna dahi ip adresin her şeyin elimizde attığın tüm mesajlar ansızın bir gün gene içersen seni patlatırız mı demek yoksa karakola çağırabilirim seni istediğim zaman mı demek saçma o kısmı anlamadım zaten 5 yıl uslu dur kardeşim diyor kısacası denetimle denetimli serbestliğin farkı ne?
Yok dostum öyle teknik takip falan satıcı değiliz bir şey değiliz ama radara girdik bir kere içici olarak bu durumdan bir daha çağrılma ihtimalimiz oluyor mu olmuyor mu belli değil

Adannabis

Yeni üye
Hocam şeyi anlamadım diyor ki kağıtta şahsın sosyal durumu ve şahsi hali göz önünde bulundurularak DENETİMLİ SERBESTLİK UYGULAMASINA GEREK DUYULMADIĞI yani ne söyledinde kanka hagb yanında denetimli serbestlik vermedi orda ince bir detay var bende dilekçe yazdırıcam dava öncesi denetim kesinlikle istemiyorum orayı bir detaylandırır mısın hocam pişmanlığımdan bahsedip düzgün giyinsem banada aynı karar çıkar mı?
İş güç sigortalı olma.

Adannabis

Yeni üye
Yok. Bir daha gelme 5 sene diyor. Bir daha hagb olmaz diyor.

Aynı durumu bende yaşadım arkadaşlar, denetimim yandı ve hagb aldım bende. denetim serbestlik almış olmuyoruz, bildiğim kadarıyla bu hakimin kararına kalmış bir şey ancak 5 sene boyunca denetim almış oluyoruz. Bu durumu avukatım suça karışma herhangi bir sıkıntı yaşamazsın dedi ama bu denetim esnasında çağrılma ihtimalimiz var mı yok mu onu bilemiyorum.
Hocam benim anladığıma göre denetimli serbestliğin olması gerekiyor çağırmaları için zaten sen ben bu post altındakiler hagbli olduğundan dolayı devlet sanırım takmıyor yakıcağı kadar başını yakmış diyip çağırmıyor denetimli serbestliktekilerin başını yakıp bizim duruma düşürmeye çalışıyorlar kısacası çağrılmadıysanız hagb alan ve çağrılan daha forumda okumadım bile

Konuya netlik getirmek gerekirse hagb alan idrara çağrılmıyor mu zaten bir tür ceza alıyor ama sicile işlemiyor ama polis savcı görüyor peki iş yerlerine giderken sicil kaydı temiz mi gözüküyor muhtamelen temiz gözüküyordur doğru mudur?

Rooster

Yeni üye
Hocam benim anladığıma göre denetimli serbestliğin olması gerekiyor çağırmaları için zaten sen ben bu post altındakiler hagbli olduğundan dolayı devlet sanırım takmıyor yakıcağı kadar başını yakmış diyip çağırmıyor denetimli serbestliktekilerin başını yakıp bizim duruma düşürmeye çalışıyorlar kısacası çağrılmadıysanız hagb alan ve çağrılan daha forumda okumadım bile
Evet bende daha okumadım. Büyük ihtimalle sizin dosyayı kapattık bir daha karşımıza çıkarsanız yakarız diyorlar. İstemli olarak hagb almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. İnsan ister istemez tribe giriyor. Olmıcak yerde bir terslik olursa bu sefer iyice patlıcaz. Ama süpriz idrar olayı da ayrı bi trip onun da olmasını hiç istemem

Evet bende daha okumadım. Büyük ihtimalle sizin dosyayı kapattık bir daha karşımıza çıkarsanız yakarız diyorlar. İstemli olarak hagb almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. İnsan ister istemez tribe giriyor. Olmıcak yerde bir terslik olursa bu sefer iyice patlıcaz. Ama süpriz idrar olayı da ayrı bi trip onun da olmasını hiç istemem
Hocam cidden hiçbir fikrim yok bu konu hakkında ama anladığıma göre bu 7.yargı paketinde tedavili tedavisiz dediğine göre denetimden bahsediyor hagbde tedavi yok karşıma çıkarsan başka bir konudan her şeyi patlatıp içeri tıkarım seni mantığı var yani adam denetimliyi yakıp bizim konuma düşürmek istiyor

Dali7

Yeni üye
Arkadaşlar biraz konu dışı ama tecrübelerinize ihtiyacım var bende iki kez yakalandım ilkinde 4,5 g ikinci de 10 g ilk yakalandığım mahkeme kağıdı geldi ama daha aramadılar bende şuan 4 kök falan yaptım bakıyorum pro bitkiden kendi kartımla çadır gübre falan aldım şimdi de triplerdeyim bi Şafak operasyonu yaparlar mı diye sizce ne yapmam gerekiyor denetim bitince mi başlasaydım bilemedim

Adannabis

Yeni üye
Arkadaşlar biraz konu dışı ama tecrübelerinize ihtiyacım var bende iki kez yakalandım ilkinde 4,5 g ikinci de 10 g ilk yakalandığım mahkeme kağıdı geldi ama daha aramadılar bende şuan 4 kök falan yaptım bakıyorum pro bitkiden kendi kartımla çadır gübre falan aldım şimdi de triplerdeyim bi Şafak operasyonu yaparlar mı diye sizce ne yapmam gerekiyor denetim bitince mi başlasaydım bilemedim
Ticaretten değil kullanmamaktan işlem yapmışlar. Ticaretten dolayı olsa idi zaten çoktan ev işyeri basılmış, sende büyük ihtimalle tutuklu idin. Kart hesap va incelemesi olmaz.

Aslan Akbey

Yeni üye
bro sen hagbliyken idrara çağrıldın mı bir bilgi bırakırsanız iki kardeşlerimde içimiz rahat edecek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ***** ** ******** hahahaha***
  • NE0 NE0:
    ***** *** **
  • puslu77 puslu77:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ******** *** ******* ***** ****** ***** ******* ***** ******* hahahaha******* hahahaha ****** ******** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ** *** ********* ******* hahahaha *********
  • puslu77 puslu77:
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** ** ******* ********** ********* ******** **** ******** ****** ***** **** **** ** ********** ********* ***** hahahaha* **** ****** ** * ******* * ******* *********
  • NE0 NE0:
    ****** ***** hahahaha* **** hahahaha* ***** ******** *****
    +1
  • E eagle54:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ***** hahahaha* **** ****** ******** *** ********* ****** ****** ***** ******
  • NewGardener NewGardener:
  • NE0 NE0:
  • L lucid:
    ******* ******* ** ***** **** *** **
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • asilreis asilreis:
    ******* ******** hahahaha *********
  • asilreis asilreis:
    * ***** ******* ******* * ***** ******** ******** **** ********** ***** ********* *** ***** hahahaha ******** *** ****** ****** ******* ** ******* ********* ***** ****** hahahaha hahahaha* hahahaha*** ** ****** ********* ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ******* hahahaha* ***** * ***** ******* ******* * ***** ******** ******** **** ********** ***** ********* *** ***** hahahaha ******** *** ****** ****** ******* ** ******* ********* ***** ****** hahahaha hahahaha* hahahaha*** ** ****** ********* ********* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • T Tropikal.MR:
  • asilreis asilreis:
  • asilreis asilreis:
    **** hahahaha* ********** ******** ****** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ******** *** ** ******** ******** ****** ***** ******** **** hahahaha* hahahaha**** hahahaha**** hahahaha ***** hahahaha *** ** ******* ******** *** ***** ******** ***** ******* hahahaha** ******* ********* ********* hahahaha******** *** ********* ******* ***** ***** **** *** **** ****** ***** hahahaha ***** * ****** ***** **** ********** ** ****** * **
  • T Tropikal.MR:
    ******** ****** ********** ***** ********** ******* ***** ******** ******** ****** hahahaha ** ***** ***** ******* ******* ******** *** ********** *******
  • asilreis asilreis:
    ******* ****** ** ***** ********* * ***** ***** ********** *** ******** *** ********* hahahaha***** ********** ***** ******* ********* *** ******** ********* *** ******* ******** ******* ******** ** ***** ***** ****** ******** ******** ***** *** **
  • asilreis asilreis:
    ***** ********** ******* ******* ******* hahahaha** ********* **** ****** ******* ******* ********* hahahaha* ****** ********** ***** ********** ******* ***** ******** ******** ****** hahahaha ** ***** ***** ******* ******* ******** *** ********** *******
    asilreis asilreis: ***** ********** ******* ******* ******* hahahaha** ********* **** ****** ******* *******...