Denetimli nasıl başlar ?

bedevi

Yeni üye
Selamın aleyküm herkese arkadaşlar denetimli nasıl başlıyor ilk 3 idrar kaç gün arayla dersler seminerler kaç gün arayala ve kaç saat sürüyor çalışıyorum işime çok engel çıkartır mı? Savcılık kağıdım geldi fakat denetim başlama hakkında bir kağıt daha gelecek diye biliyorum 7 aydır sigara içmedim fakat yaklaşık 2 hafta önce Koko aldım idrarda ne kadar sürede çıkar 1.70 85 kiloyum

Yardımcı olacak bilgili arkadaşlar şimdiden teşekkürler diliyorum ve herkesin Rabbim yardımcısı olsun .

Bir bok olmaz sana bro sigarayı bırak 5 sene boyunca 1 sene boyunca 3+1 idrar vericeksin denetime gidiceksin kalan 4 sene boyunca senede iki defa idrar vericeksin denetimte seminer terapi vs her şey var git psikoloğunlada konuş ilaç yazar denetim kağıdı gelicek sana

bedevi

Yeni üye
Aynen kanka da işte ne kadar sürede çağırıyorlar yani ilk idarari aldı 2. Yi hangi sürede alıyor seminer terapi kaç günde bir. kaç dk sürüyor şimdiden onları öğrenmem lazım ona göre iş yerini ayarlamam lazım

Aynen kanka da işte ne kadar sürede çağırıyorlar yani ilk idarari aldı 2. Yi hangi sürede alıyor seminer terapi kaç günde bir. kaç dk sürüyor şimdiden onları öğrenmem lazım ona göre iş yerini ayarlamam lazım
İlk 3 lü grup sonra 2 tane süpriz sene içinde belli olmuyor dosyana bakan adama göre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: ***** *** ******* ****