cannabis16
Tepkime puanı
63

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam merhaba. Size bi şey danışıcam. Yakın zamanda saf sativa auto tohumu almıştım. İlk deneyimim olacak diye autoya yönelmiştim. Bi kaç haftaya başlıcam ama şimdi biraz aldığım tohumdan pişmanlık duyuyorum. Photo ile uğraşmak daha mantıklı gelmeye başladı. Sorum şu ; auto ve photo yu aynı anda yetiştirmek mantıklı mı? Yoksa hiç macera aramayıp doğrudan autolarla mı yetineyim. Teşekkürler
  cannabis16
  cannabis16
  ben koca odada yaptığımdan vakumlama etkisi olmuyor ama ufak çadırda giriş ve çıkış fanları arasında benimki gibi orantısızlık vakumlama etkisi yapar ve bitkiler tazelenen havayı yeterince alamazlar..
  giriş enaz 400-500 metreküplük falan olmalı mesela benim 880lik çıkışa göre ..
  cannabis16
  cannabis16
  ama burada can alıcı konu şu; çıkış fanım direk eski evlerde baca çıkışı vardı sobalar için ,işte o bacadan çıkıyor..giriş fanım da balkondan direk sokaktan çekilen taptaze hava... insanların imkanı elvermiyor ama içeriye kanal tipi fanla sokaktan çekilen hava bizzat verilirse en güzel sonuçlar olur..ışık olarak ise 400 w HPS ve yanına 600HPS ayarında bi clu led koyuyorum...
  cannabis16
  cannabis16
  yani bitki en çok kuvvetli ışık ve devamlı tazelenen havayı ister..ben bunu kendimce sunabildiğimden 5-7 arası bitkiden gayet güzel sonuç alıyorum..
  karbonfiltre takacaksan çıkış fanına bağlaman lazım bu da bi güç kaybı yaratacak..zira karbonfiltren ne kadar hava emilimine izin veriyorsa o kadarlık hava çekebilirsin..
  aklıma bunlar geldi bu konuda
  Selam süper vit'i 4.5 lt ye 1 damla olarak demişsin mesela 2 lt su verirken bunu nasıl ayarlama yapmam gerekiyor ? bende 26 LT bez pot var 3 günde bir 2 LT olarak veriyorum hızlı kuruyor çünkü bi tavsiyen varmı sulama konusunda bana ve bu süper vit hakkında ?

  biobizz tüm ürünleri + rhinoskin +sensiyzm kullanıyorum birde
  Great White premium mycorrhizae var
  cannabis16
  cannabis16
  ayarlayamazsın 2lt olarak..o yüzden 4,5 litre suyu doldur içine bi damla damlat-karıştır,sonra 2lt sini al,kalanını birsonraki sulamada kullan.
  bez saksının 2-3 günde bir sulamaya ihtiyaç duyması normal.sulamada saksının altından döktüğün suyun 5 te biri çıksın.. yani 2 litre döküyorsan 400 ml kadar alttan çıksın..toprak yıkansın az da olsa,eski gübre artıkları çıkar ,ikide bir flush gerektirmez,rahat edersin
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst