redCliffe
Tepkime puanı
53

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Kanka gifi nasıl koydun ya ben koyamadım
  redCliffe
  redCliffe
  kanka gif in direk link ini imzaya ekledim bu kadar :) tabi bu olay forum değişmeden önceydi şuan farklı olabilir bir kaç deneme ile çözersin diye düşünüyorum.
  Knkam önceki ucuz cob Led montajı konusunundan esinlenerek 600w ışığı dediğin gibi yaparak kurdum sadece lensleri almadım 110*90*200 lük bi kabin kurdum senin gibi 1.8 cm lik mdf ile yaptım kabini denemek için önce köfteci tohumu attım bugün yarın tohum sipariş edeceğim. Önerdiğin bi genetik var mı yada senin ilk grow daki genetik neydi?
  redCliffe
  redCliffe
  Sweet tooth auto önerebilirim ağır bir genetik kafası baya güzeldi hasatta çok dolgun oldu açıkcası ilk grow için birebir diyebilirim eğer kelle uçurmaz isen 70-80 gün arasında hasatı alırsın.
  A
  AwaKe4
  Knka Blue dream fem ile lemon og auto aldım. bakalım neler olacak :)
  Selamlar kankam sweet tooth auto konun silinmiş galiba ışığını ve ışık döngünü biliyorum ama toprak ve gübre olarak ne kullanmıştın aydınlatırsan sevinirim
  redCliffe
  redCliffe
  Toprak olarak plagron light mix kullandım ve öneririm biobiz e göre daha temiz ve garantili olur.Gübre olarakta advanced naturals kullandım bir kaç gübre haricinde tüm seti almıştım çokta faydasını gördüğüm hasat güzeldi fakat biraz pahalıdır diğer markalara göre birde kimyasal oldugu için hata affetmez dikkatli kullanmak gerekiyor ama dediğim gibi sonuç güzeldi.
  @redCliffe kardeşim el yapimı led konusunda bi şey sormak istiyorum 80×80×180 bi çadır aldım suan elimde olan tek şey bu çadırda 2 bitki yetistiricem kaç led önerirsin bana senin sistem gibi yapıcam lensli şimdiden tesekur ederim.
  redCliffe
  redCliffe
  asgrai olarak 300w yeterli olur ama dolgun sömek istersen gene bi 400 w yap derim mercek olarak 90 açılı al daha etkili olur 8 led alsan yeterli olur baya memnun kalırsın.
  Ksmms
  Ksmms
  Eyvallah kardeşim cansın.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst