Şu mantara bi çözüm bulalım

Anladığım kadarıyla kimse benim kadar araştırmamıs mantar ve saykolikleri.Ben çok araştırdım.Işin hukuki durumundan kafasina kadar knk.Sana butun saydelikleri sayarim ama.Vakit yok.şimdi Elephantos var.Tmm mı.Site dark degilBak mantar değil.Mantar yetiştirme kiti.Bak tekrar ediyorum.KİT alıcaksın.Zaten direk kapına geliyor ürün.Içindekilere gumrukte şüpheli bir durum olmadığı sürece bir bok olmuyor.Zaten o köpüşler bunu anlayamaz bile.Çünkü ürünün içinde talaştan başka bisey yok.Oyle bisey olmazda örneğin malın bir siparis etmis aynı boyle tmmmı.Her neyse adam eevdedegilmis.Kargo ptt subesine geri gitmis.Her neyse beklemis paket beklemis beklemis.Tabi milletde lan bune nedir artik.Bi bakin da demis.Her neyse acmislar aaa mantar kiti.Her neyyse adli tıp bakmış.Içerisinde uyustucu iceren bir madde veya psilosybin maddesine rastlanmamis.Çünku daha aktif edilmedigi icin.Belli ısı ve nemle oluşur.Her neyse duruşmadan bi bok cikmamis.Çünkü niye adamlar seni tytyklamak icin.Adliyede o mantari buyutup oylemi tutuklayacak.onun icin suc teskil etmiyor.Tabi kimsecikler bokunu çıkarmasalar.Yani Zaten paketin ustunde smartshopa dair bir bilgi yok.Sadece ismin yazar.Gelelim spor almaya.Zaten kitin icinde gerekli talimatlar yazar.Hasat ettin ya.Steril bir bicinde.Temiz bir beyaz kagida bildigim kadariyla mantarin kafasini koyuyon.Temiz bardak.elin .Sacin.nefesin.(maske tak)belliyon 2 gunmu 3 gunmu(Pdf olarak googledan yaz.Cevir trlt ile)sonrq mntr sporunu birakiyor.Benden bu kadar.He mantari hasat ettiginde kurut.

Kraljohn

Yeni üye
Tohumsuz karşlerim, daha önce ufak bir mantar macerası yaşamış birisi olarak size şu kadarını söyleyebilirim. Kit sipariş vermeyin patlarsınz,kitlerin gümrükten geçme gibi bir şansı yok.Spor siparişi verebilirsiniz,googleda arttığınızda belli başlı bir kaç site var oralardan sipariş verebilirsiniz.Sadece sipariş vermeden önce,sipariş vereceğiniz siteye mail atmanız gerekiyor.İngilizce bir mail hazırlicaksınız özel sipariş istediğinizi belirticeksiniz ve siparişinizin mektup içerisinde ticaret gemileriyle gelmesini isticeksiniz,her site özel sipariş almıyor tek tek mail atıp bulucaksınız.Ortalama 15gün 1 ay içerisinde gelir.Ben bu yolla bir çok spor aldım sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.

Eeeee ? Sipariş verdiniz bitti mi konu ? Şimdi sporu bascaksınız güneşe koycaksınız papatya gibi yetişcek gibi sanıyosanız hiç girmeyin bu maceraya..

Yüksek derecede hijyen ve belirli bir oda sıcaklığında bunu yapmanız gerektiriyor,bu aşırı zor birşey. Hadi bunu sağlicak bir maliyet yapmayı göze aldınız, sporları basıcak gerekli gübre oluşturma malzemelerini nasıl bulucaksınız ? Kiti nasıl kendiniz oluşturucaksınız ? Hadi onuda yaptınız diyelim,Gelelim zurnanın zırt dediği noktaya.. Mantarlar aynı kenevirde nasıl böcek yemesi veya bitki hastalanması oluyosa mantarların yetişme süresinde de bazı hastalıklar olabiliyor ve yetiştirdiğiniz mantar ölebiliyor,dahada kötüsü yetiştirdiğiniz mantar hastalanırsa sizi yendiği zaman zehirlicek şekilde yetişmiş olabilir.
Mantarı yetiştirdiniz kurttunuz diyelim,bu yetiştirip kuruttuğunuz mantarların başarılı bir şekilde yetiştirdiğinizi,renk uyumlarından yenilebilir olup olmadığını nasıl anlicaksınız ? Sizi zehirlemicek hasat aldığınızı nerden anlicaksınız ?

İşin özeti,ben mantarı aylarca süren araştırma ve yaklaşık 40 sayfalık bir not deferi oluşturduktan sonra,aylarca deneme yanılma yöntemiyle yetiştirebildim ancak... Yetiştirdiğim mantarı yemeye cesaret edemedim..

Bu kadar çok uğraş ve maliyet harcamak yerine alıp yemenizi tavsiye ederim,yinede seçim sizin..
Ben baktım biraz araştırdım sihirli mantar zehirli bir hale dönüşmüyormuş küflenince karın ağrıtıyormuş bir tek.

Kraljohn

Yeni üye
Gözünüz kapalı empire'da 6-7 level üstü vendor'dan spor print sipariş edin mektupla geliyo zaten sıkıntı olmuyo.

Kavanoz
Vermikulit (toprak)
Print syringe
Su :)

Bunları hazırlayın yutup'da zibilyon tane video var ordan açın bir tane "how to grow shroom" videosu tek tek en ince bokuna kadar gösteriyor kankalar.
Takipli mi sipariş ediyosun spor printlerini?

Microup

Üye
Gözünüz kapalı empire'da 6-7 level üstü vendor'dan spor print sipariş edin mektupla geliyo zaten sıkıntı olmuyo.

Kavanoz
Vermikulit (toprak)
Print syringe
Su :)

Bunları hazırlayın yutup'da zibilyon tane video var ordan açın bir tane "how to grow shroom" videosu tek tek en ince bokuna kadar gösteriyor kankalar.
Dostum merhaba bu empire dan bahsetmişsin de onun için yazdım tor tarayıcıyı yeni indirdim fazla kullanmayı bilmiyorum yardımcı olurmusun banada bu dükkanlardan nasıl alışveriş yapabiliriz acaba ?

beyler bu işe kit olarak değilde.Cekirdekten başlayacaksanız.Önce normal mantar sporları sipariş edin.Zamanımı niye yazmakla yazıyorum ben.Burda Kardeslerime yardımcı olayım diye.Kazık mmeseldidiye.Örneğin.Elepbilmemney diye bir site var.Orda adam bir maskeyi 1.50€,boktan bir naylon onlugu 4 €,bir şırıngayi 2 € ,Kavanozu 2.50 € Vermikulit,Perlit,pirinc unu Laa bu malzemelerin 100 de seksanını bizden ithal ediyorlar.Türkiye en çok plastik sarf malzeme ureticisi.Bunları türkiyeden alın.Dostlarım .Ekonomik olur.Örneğin oradan kasaya sadece malzemeler ha.Kargo dahil 400 tl ye çıkarsın.Ama burdan alsan.100 tl lan belkide daha ucuz.Dondurma kutusu bile olur.Ama steril etmen gerekir.Bak ben herseyi anladım.sanırsam sterilizasyonu düdüklüdemi ne yaoıyorlar.Çok hijyenik olmanız lazım.Poşetin icine bile üflememeniz lazım.önce bir normal mantarla başlayın.Ama aynı formda olan birbirine akraba mantarlarla.mesela istirideyeyle başlamayın.Mesela kestane mantarı sporu al.Yada metro markette tazeyse.Sporunu çıkar iki güne düşer.Eğer evinizde kombi varsa ısıtma pedi almanıza gerek yok.adi bir oda derecesi alın.sıcaklığı kombi ile uygun dereceye getirin.Zaten sıcaklık sürekli kombi aynı tutuyorm.He bide Her seferinde spor almanızada gerek yok.Sporunuzu devamlı yapın.He bide tavsiyem.Eğer yapabilirseniz.Mantar iş kolay iş aga.Sadece zorluğu steril ve temiz olmanız bu kadar.tavsiyem Başka Normal mantarlarda büyütün. Satabiliyorsanız internetten satın.Sihirli mantarlardan torbacılık yapmadığınız surece bas agritmaz.O parayi kazanmayin ama.Özgür olun.Örneğin mesela çok düşuk bir ihtimal Polis geldi kapiyi caldi.Demi.evinizi arycaz dddiler.Yok etmesi kolay.cigara gibi dal,Cop,İşık yok.Sadece parcala topragiyla birlikte tuvalete dok.Hizlica yika.Polislere kapiyi actiginizda aa kusura bakmayin bulasiklari yikiyordum diyin.Yakalanmassaniz korkmayin.Tabi satmassaniz

Dostum merhaba bu empire dan bahsetmişsin de onun için yazdım tor tarayıcıyı yeni indirdim fazla kullanmayı bilmiyorum yardımcı olurmusun banada bu dükkanlardan nasıl alışveriş yapabiliriz acaba ?
uzun zamandır deep kullanmıyorum dostum empire kapandı diye biliyorum forumdaki konulara bi bak derim

mami10_

Doktor
ben yerli gönderim sağlayan bir site buldum ama çok diyor 750 tl + 90 tl kargo golden ticher mantara
sitenin adını malesef veremiyorum çünkü tohumda tedarik ediyorlar
şu an ellerinde spor yok iletişime geçtim eğer sipariş verirsem bilgi pylaşacağım bburada 7/24 de mantar için grow destegi veriyorlar
bitane de ukranya menşelli kanal var orada da mantar satıyorlar ama ben ukranya tohumlarını pek sevmiyorum bakalım ne yapacağız

Microup

Üye
ben yerli gönderim sağlayan bir site buldum ama çok diyor 750 tl + 90 tl kargo golden ticher mantara
sitenin adını malesef veremiyorum çünkü tohumda tedarik ediyorlar
şu an ellerinde spor yok iletişime geçtim eğer sipariş verirsem bilgi pylaşacağım bburada 7/24 de mantar için grow destegi veriyorlar
bitane de ukranya menşelli kanal var orada da mantar satıyorlar ama ben ukranya tohumlarını pek sevmiyorum bakalım ne yapacağız
mami ukrayna dediğin darkweb denmi sipariş ? bende türkiye içi market varsa almak isterim istanbulda olmadığım için şuan pazarı bilmiyorum açıkcası detaylı bilgilendirir misin ? Teşekkürler

mami10_

Doktor
mami ukrayna dediğin darkweb denmi sipariş ? bende türkiye içi market varsa almak isterim istanbulda olmadığım için şuan pazarı bilmiyorum açıkcası detaylı bilgilendirir misin ? Teşekkürler
yok kanka norml tohum siitesi benim arkadaşın tohum aldığı bir yer bende bakayım dedim baktım mantarda var ukranyadan geliyor gümrükte ne olur bilmem o yüzden girmedim o topa
ama bitane de tr içi gonderen var ondada da stokta yok golden onlarda tohum tedarik ettiği için malesef isim veremiyorum zaten stokta yok

mami10_

Doktor
evet arkadaşlar, yurt içi gönderim mantar sporu buldum telegram madeinbaku kanalı tohum ve s satışı yapmadığı için rahatca paylaşa biliyorum
yetiştirmek için grow desteği de veriyor. her kese iyi growlar

specer

Yeni üye
Evet kankalar. Foruma baktım ama kör de olabilirim. Sponsor site gibi güzel bir sitemiz olsada mantar sporu alsak diye düşünüyorum. Biliyorum site paylaşımı yasak ama tohumsuz abimiz bize bi güzellik yapıp site konusunda yardımcı olsa çok mutlu oluruz. Sonuçta tohum için sponsor sitemiz var ee mantar işi de çok zor olmasa gerek. Yöneticilerim değerli moderatörlerim bu konu hakkında bi yardımınız dokunursa çok makbule geçer.
valla ben aldım golden teacher...
sikilirim diye düşğnğyırdum ama adam bırak sikmeyi sonuna kadar yardım bike etti. elşnde birsürü çeşit bile var.
@burnweedburn telegram kanalı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ******** *** ********* ****** ** ** *** hahahaha ******* *******
  • K kushuchtu:
    *** ********* ** *
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ****** ********** **** hahahaha ****
  • K kushuchtu:
    ******* ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha**** ***** ****** **** ** **** ******* ********* ********* hahahaha* ********* ** *
  • K kushuchtu:
    ** ** ****** *** ** ** ********** *** ********* *** **
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** ** ******** ****** hahahaha****** ******* ********* ***
  • K kushuchtu:
    ******* ********** *** * ***** **
  • istr istr:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******* ****** hahahaha *** hahahaha *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* ********** *** * ***** **
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ****** hahahaha* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** hahahaha*** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ****** ****** *** **** **** hahahaha ****
  • istr istr:
    ****** ******** ******** ***** hahahaha* ********* hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** *** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ****** *** ****** ******* ** ****** ****** ******** ******** ***** hahahaha* *********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ******** ****** ****** ******** ****** *** *** ** **** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha* * * ****** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: *** ******** ******** ******