Çiçeklenme 12.gün sizce nasıl (ak-48 photo)

Sence nasıl

• Çok iyi kankam devamkeee

Kullanılan: 13 100.0%
  • İdare eder kanka güzel gidiyor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yanlış yapıyorsun yoruma yazıyorum napcanı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
Knkam fileye hiç dokunma küsme ihtimali olabilir masallah çook güzel görünüyorlar ç benim kızlarda galiba. 10 15 güne sana yetişirler insallah

takipteyim dün toprağa ak48 photo ve lemon og oto ektim. ikinci growum, ak48 photo ilk deneyim.

koku konusunda da dostum bildiğim kadarıyla ak48 fazla koku yapmıyor. bu moralini bozmasın yani.

nightowl

Üye
En az 6 hafta var evet, gayet güzel pistiller atmış, sömekler iyi şişecek inşallah. Benim file sabit olmadığından yukarı aşağı oynayabildim, eğer imkanın varsa (kendin de yapabilirsin çok basit) bir scrog da yukarı at derim, çok faydasını göreceksin ileride :) gayet güzel ve sağlıklı gidiyor, bol hasatlar dilerim.

G0FRET

Üye
En az 6 hafta var evet, gayet güzel pistiller atmış, sömekler iyi şişecek inşallah. Benim file sabit olmadığından yukarı aşağı oynayabildim, eğer imkanın varsa (kendin de yapabilirsin çok basit) bir scrog da yukarı at derim, çok faydasını göreceksin ileride :) gayet güzel ve sağlıklı gidiyor, bol hasatlar dilerim.

dostum dediğin gibi eminim 2. Scrogun faydası olur 1. Si bile çok işime yaradı ama alanım yeterli değil şuan bile kabini kapattığımda kapak tarafındaki sömeklerin yaprakları değiyior ama ip ile etrafa doğru biraz daha çekiştireceğim daha doğrusu elimdeki alanı kullanmaya çalışacağım (sağ taraf ve arka tarafları belki bir miktar) sizce kaç g gelir ıslak ve kuru düşünceniz nedir?

G0FRET

Üye
Konuşmak için çok erken ama setup, kelle sayısı, genetik vs derken 300+ sanırım

kanka dur dur ya napıyosun sen!!!
Ağzından bal damlıyor :D hahahahaha işin gerçeği 150 beni havaya uçurur 200 e havada asılı kalırım :D sen 300 dedin şuan kızları öpmek istedim hahahahha teşekkür ediyorum yorumlarınız ve desteğiniz için...

S

silas

Guest
İçerisi kontrolsüz şekilde biraz karışmış durumda, sisteme fan ekleyip hava sirkülasyonunu arttır, ayrıca ışık yetersiz gibi duruyor ışığını güçlendirmelisin yada sıcak olmayacak şekilde yaklaştırmalısın. Scrogun ip mesafesinde olan ve ışık almayan dalları kes (-Efendim? Evet ufak tefek kısa ışık almayan dalları kes.) aynı mesafedeki yaprakları buda. Biraz ferahlasın ortalık.

G0FRET

Üye
İçerisi kontrolsüz şekilde biraz karışmış durumda, sisteme fan ekleyip hava sirkülasyonunu arttır, ayrıca ışık yetersiz gibi duruyor ışığını güçlendirmelisin yada sıcak olmayacak şekilde yaklaştırmalısın. Scrogun ip mesafesinde olan ve ışık almayan dalları kes (-Efendim? Evet ufak tefek kısa ışık almayan dalları kes.) aynı mesafedeki yaprakları buda. Biraz ferahlasın ortalık.

teşekkür ediyorum tavsiyeler için normalde 2 fanım vardı biri bozuldu onu garantiye gönderiyorum bugün 2-3 güne eklemiş olurum ayrıca kabine 50 w lamba ekledim masa lambasına takıp fotoğrafları atıyorum aşşağıya aynı zamanda biraz budama yaptım sizce nasıl olmuş ?

@Seytan. Mari @Aguş @Kanka

7EEA4DEE-20FB-485C-9453-44A8AB1590D3.jpeg
D87427BC-D618-4E90-B892-8F90400FB7FA.jpeg
83BE7F20-9B6E-4B07-B42F-7561F10D2597.jpeg
7D5142A8-4AE5-4922-8B6E-61B89CA384DC.jpeg

G0FRET

Üye

Güzel knka keske Esit uzatmaya biraz daha gayret gösterseydin müko görünüyorlar hasatın bol olsun

Arkadaşlar günaydın hepinize ben bir bok yedim...
Dün gece alkol içmiştim kafam çok iyiydi sigaram yoktu çok canım çekti diye bi kelleyi dipten kestim...
Onu ısıttım falan içtim kafası vardı güzeldi de ama bi kelle komple gitti şimdi ne yapmalıyım sizce...
Revive falan yok elimde yardımcı gübre bi tek calmag var nasıl bir tepki verceğini beklemeli miyim kelleyi aldım diye küsme veya hermaya dönme gibi bir şey olmaz değil mi siz ne düşünüyorsunuz?
(Aldığım kellenin dalını atıyorum sömeklerini koparılmış halini yani)

4FB09B45-7566-48FF-8CAD-07CF657EAF30.jpeg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** ***** ***** *
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
    dready* ** *** ********** ******
  • zero00 zero00: