Çiçeklenme 12.gün sizce nasıl (ak-48 photo)

Sence nasıl

• Çok iyi kankam devamkeee

Kullanılan: 13 100.0%
  • İdare eder kanka güzel gidiyor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yanlış yapıyorsun yoruma yazıyorum napcanı

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

G0FRET

Üye
Selamlar arkadaşlar 2 kızçem var çiçeklenmeye sokalı 12 gün oldu 50-60 gün vegde bıraktım soldaki 11 kelle sağdaki 9 kelle mevcuttur cevapları oylamaya işaretlerseniz sevinirim tavsiye varsa yorumlara bekliyorum bo
Gübreler:biobizz grow bloom top max cal mag overdrive ( henüz kullanmadım overı)
Işık 250 w hpsF4EDEC33-2642-418A-93CE-FE8298184CC3.jpeg
8E7E9BDC-87F4-48AB-B267-6751DA9B15A3.jpeg
7BD8D9C7-0092-418F-9B51-9B8DF4B7D5BC.jpegF4EDEC33-2642-418A-93CE-FE8298184CC3.jpeg8E7E9BDC-87F4-48AB-B267-6751DA9B15A3.jpeg7BD8D9C7-0092-418F-9B51-9B8DF4B7D5BC.jpeg

G0FRET

Üye
Çok iyiler knkam bende 5 gün oldu çiçeğe sokalı. Ak48 photo. Umarım güzel meyveler çekeriz içimize.

seni tanıyorum bro bayağı aktifsin forumde klavyene sağlık...
Sende koku var mı kabinde bende narenciye kaçan bir koku var sağlam değil galiba genetikten Kaynaklanıyor. ilk growum diye ak deneyeyim dedim ama kafası istediğim gibi olmayacak galiba en azından bir ww ya da purple kadar...

seni tanıyorum bro bayağı aktifsin forumde klavyene sağlık...
Sende koku var mı kabinde bende narenciye kaçan bir koku var sağlam değil galiba genetikten Kaynaklanıyor. ilk growum diye ak deneyeyim dedim ama kafası istediğim gibi olmayacak galiba en azından bir ww ya da purple kadar...
Teşekkür ederim knkam bakalım nasıl olucak durumlar belli olmaz knkam belki şaşırtır. Bendede çok hafif bir koku var knkam bende bio bizz in full gübreleri var knkam. Ek olarak çiçeklenme için an serisi. Calbolard. Nirvana. Bud factor x. B52 siparis ettim çarşamba elimde olacak ve gübre lere ekliycem bigbud da alıcam eğer 250 yada 500 ml bulur isem onuda ekliycem son 2 hafta kalada over drave ekliycem bakalım nasıl olucak bence heycanla bekliyorum knkam

G0FRET

Üye
Teşekkür ederim knkam bakalım nasıl olucak durumlar belli olmaz knkam belki şaşırtır. Bendede çok hafif bir koku var knkam bende bio bizz in full gübreleri var knkam. Ek olarak çiçeklenme için an serisi. Calbolard. Nirvana. Bud factor x. B52 siparis ettim çarşamba elimde olacak ve gübre lere ekliycem bigbud da alıcam eğer 250 yada 500 ml bulur isem onuda ekliycem son 2 hafta kalada over drave ekliycem bakalım nasıl olucak bence heycanla bekliyorum knkam

ilk growun mu seninde dostu?

@G0FRET @Seytan. Mari çiçeklenmede birinizin 5.günü birinizin 12.günü bu aşamada koku arıyor ve çok hafif kokuyor diye kafasının az olacağını düşünüyorsunuz ama kokuya bakarak konuşacaksanız biraz daha bekleyin diyorum
Yo knkam sorun yok daha 5 12 günler. Bunlar illaki düşük olacaktır. Bu evrelerde 1 ay sonra felan bitkiler deli gibi çoşacağına inanıyorum.

Yo knkam sorun yok daha 5 12 günler. Bunlar illaki düşük olacaktır. Bu evrelerde 1 ay sonra felan bitkiler deli gibi çoşacağına inanıyorum.
Aynen kanka sende arada resim atıyorsun postlara görüyorum gayet iyi bakıyorsun ilk growa göre her türlü memnun olacağından şüphem yok yüksek thc leriniz olsun hepinizin ağız tadıyla içmek nasip olsun kankalar

G0FRET

Üye
Aynen kanka sende arada resim atıyorsun postlara görüyorum gayet iyi bakıyorsun ilk growa göre her türlü memnun olacağından şüphem yok yüksek thc leriniz olsun hepinizin ağız tadıyla içmek nasip olsun kankalar

aaa kanka ciddi misin ya benim de içimde huzursuzluk vardı nerden baksan 3 ay olmuş hala mı kokmaz ya diye tripleniyordum o yüzden eve her kapıdan girdiğimde k9 köpek gibi koku almaya başlayıp kokuyo mu kokmuyo mu diye evi turluyordum :D

aaa kanka ciddi misin ya benim de içimde huzursuzluk vardı nerden baksan 3 ay olmuş hala mı kokmaz ya diye tripleniyordum o yüzden eve her kapıdan girdiğimde k9 köpek gibi koku almaya başlayıp kokuyo mu kokmuyo mu diye evi turluyordum :D
Aha hahaha. Knka hiç güleceğim yoktu :D :D 35 gün oldu knkam şu gübreler çarşamba elimde çiçekte hızlanacak gibi hissediyorum bi 50 60 gün geçse hızlıca süper olur

S

silas

Guest
Hafif yapraklarda pençeleşme var bu yüzden grow gübresini kes daha fazla uzamasın, bloomla devam et zaten çiçekte ve bloomdaki azot yeterli ona. calmag takviyasine 2-3 hafta daha devam et 2-3 sulamada 1.

G0FRET

Üye
Maşallah kanka.. nazar değmesin.....

teşekkür ederim dostum daha fazlası senin olsun :D

Hafif yapraklarda pençeleşme var bu yüzden grow gübresini kes daha fazla uzamasın, bloomla devam et zaten çiçekte ve bloomdaki azot yeterli ona. calmag takviyasine 2-3 hafta daha devam et 2-3 sulamada 1.

Tamamdır ustam tavsiyelerinizi dikkate alıp dediğiniz gibi yapayım teşekkür ederim <3

nightowl

Üye
Gayet güzeller, ben de biraz pençeleşme gördüm, aynı yorumu yapayım, grow'u kes artık. Bloom'u bir tık azalt sonra tekrar tablonun yarısında ilerle. Scrog filesini en kısa (en alttaki) çiçek hizasına kadar kaldırıp, çiçekleri sırala ve ayır bir birinden, hem ışık hem de eğitim açısından çok iyi olur. 2-3 hafta daha hafif scrog eğitimlerine yatkın bitkin daha. Ben bunu yapmama rağmen şu an sömekleri taşıyamıyor dallar, yatmaya meyillendiler ama file ve kablolarla destekliyorum, fileyi olabildiğince çiçeklenen kısımlarda tutmaya ve onları ayırmaya kullan. Bunun dışında çok iyi gidiyor, aynen devam. Eline sağlık.

G0FRET

Üye
Gayet güzeller, ben de biraz pençeleşme gördüm, aynı yorumu yapayım, grow'u kes artık. Bloom'u bir tık azalt sonra tekrar tablonun yarısında ilerle. Scrog filesini en kısa (en alttaki) çiçek hizasına kadar kaldırıp, çiçekleri sırala ve ayır bir birinden, hem ışık hem de eğitim açısından çok iyi olur. 2-3 hafta daha hafif scrog eğitimlerine yatkın bitkin daha. Ben bunu yapmama rağmen şu an sömekleri taşıyamıyor dallar, yatmaya meyillendiler ama file ve kablolarla destekliyorum, fileyi olabildiğince çiçeklenen kısımlarda tutmaya ve onları ayırmaya kullan. Bunun dışında çok iyi gidiyor, aynen devam. Eline sağlık.

öncelikle çok teşekkür ederim değerli yorumun için biraz önce bir kaç fotoğraf daha çekme fırsatım oldu sizin için çektim(ışıklar kapalı) onlara da bir göz atarsanız sevinirim ama file işini yukarı çekemeyeceğim galiba çünkü çok sabitledim oraya aralarını açayım diyorum ama alanım kısıtlı o yüzden biraz daha boya gittiklerindedaha iyi bir ayırma yapmayı düşünüyorum fotoğrafları buraya bırakıyoum

@silas @Seytan. Mari
4339B3AF-5667-433B-8DEB-A19B1A49693D.jpeg

Ekli dosyalar

• 2347B12A-D9DB-4033-9B91-C004A3F6010B.jpeg
    2347B12A-D9DB-4033-9B91-C004A3F6010B.jpeg
    278.3 KB · Görüntüleme: 1

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ******** **** ***** ****** ***** ****** **** ** ** ***** ******* ***** ** **** ****** *** ********** ***** *******
  • M Mamba70:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** *******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********** * ******** ******* ** ***** *** dready*** ***** *** ** ***** *** ****** * ***** ******* ********* ******
  • M Mamba70:
  • VendettaX VendettaX:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** ** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ****** ******* ***** *** ***** ******* ***** ********* **
  • M Mamba70:
  • Sleepless Sleepless:
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ** *** ******* ***** ***** ** ***** ******* ***** ********* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** * ******* dready* ****** ********** *** ****** ** **** ***
  • VendettaX VendettaX:
  • M Mamba70:
    * ******* *********** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • VendettaX VendettaX:
    ***** *** ******** ** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *********** **
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **** ****** ***** **** dready*
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ***** ******** dready
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ******** ******* ***** ******* ***** **
  • Mordecai Mordecai:
    dready ********* *********** ** dready * dreadydready*****
    Mordecai Mordecai: dready ********* *********** ** dready * dreadydready*****