Çiçeklenmede döneminde stres yaşayan bitkinin çiçeklenme dönemi uzar mı?

Sonne

Kıdemli Üye
Arkadaşlar,

Cream mandarine auto çiçeklenme 2. Haftasında ısı ve ışık stresine girdi bende ışıkta diretince 2 hafta streste kaldı. 2. Haftasında oluşan sömekler stresteki 2 hafta hiç büyümedi pistiller uzamadı. Koyu kahverengileşmeler başladı. Bu çiçeğin çiçeklenme dönemi 6 hafta diyor. Bu çiçek artık şişmeyecek dimi arkadaşlar o treni yaşattığım stresle kaçırmış mı oldum? Yani çiçeklenme bitişi için 2 haftam mı kaldı yoksa yaşadığı stres çiçeklenme süresinin sonuna mı ekleniyor mu? 6 haftalık bir süresi varken 8 haftya mı çıktı? Hala şişme umudu yeşerr mi sizce?

bir de ben sensi bloom a b bud candy big bud ve calmag kullanıyorum.
Çiçeğin yapraklarında pençe şekli var. Ben ölçülere bağlı kalıyorum her zaman bi dolu bi boş yapıyorum. Ama son gübreli su verdikten sonra fark ettiğim sensi bloom a nın üzerinde 3-0-0 yazıyor yani sırf azot yüklemesi değil mi?
Ben sadece sensi b yi versem şuanki azot fazlalığını sindirir mi acaba?
Bir de sizce başka hangi sorunlar var Işık kapalıykende atabilirim isterseniz.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Fotolara bakamadım kankam çiçek dönemi stersler genelde herma ile sonuçlanır bu yaşattığın strese bağlı tabikide sıcaklık herma yapıyor denendi. Işık fazlalığı nekadar stres yasada sömekte seviyor ışığı. Aşırı sıcaklığı da sevmiyor. Güblerin hakkında bilgim yok bişi diyemem.

Sonne

Kıdemli Üye
Fotolara bakamadım kankam çiçek dönemi stersler genelde herma ile sonuçlanır bu yaşattığın strese bağlı tabikide sıcaklık herma yapıyor denendi. Işık fazlalığı nekadar stres yasada sömekte seviyor ışığı. Aşırı sıcaklığı da sevmiyor. Güblerin hakkında bilgim yok bişi diyemem.
Güncelledim hocam herma belirtisi yok

selocann

Yeni üye
Mrb..bende cream mandarine xl arıyorum sponsor sitede yok nerden alabilirim güvenilir bir şekilde siz nereden temin ettiniz yardımcı olursanız

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    bandaleros bandaleros: **