Çiçeklenmede sorun mu var?

Berzan

Kıdemli Üye
Selam aleyküm beyler kızım Çiçeklenmenin 17 gününde genetik sigaradan çıkan tohum ektim saksı 11 lt Bez saksı toprak plagron All Mix sulama 3 günde bir 2 gübreli su veriyorum 2.5 litre sulama yapıyorum saksı başına gübre olarak biobiz top max blom Bio Heaven alga a mıc 5 ml katıyorum grow da 1 ml katıyorum acaba sıkıntı mı var kızımda
@TC Nargile @OttoMan47

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka ben bir problem göremedim gayet sağlıklı ve normal duruyorlar , gelişimleri de güzel. Kafaya takılacak bir durum yok , hasatin bol olsun

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka alttaki yaprakların sararmış gayet normal.bitki azot ihtiyacını eski fan yapraklarından karşılıyor, kafaya takılacak bir konu değil. Çiçeğin 17. Günü demissin photo ve outdoor . Benimkiler de ayni sekil 20.gunundeler , çiçek tarihinden sonra 8 hafta sayıyorum 9 ekimde kesmem gerek ama tricom kontrolü yapacagim yetersizse 9. Haftayı da bekleyeceğim sende oyle yap

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka bende zum yok takip edemiyorum bu bitki photo auto vardı bu gün hasat ettim kurumada şuan yapraklarda sorun yoksa bende ozaman 9 ekimde hasat yapim bunları

Berzan

Kıdemli Üye
@Kanka sana zahmet baksana zamanında o kadar yazdım bıktın şimdi o bitkilere bak senden öğrendiğim kadar yaptım hatırlarsın beni

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka yapraklardaki durum normal, ilerleyen zamanlarda da sarmalar artabilir de onu takma kafana. Senin bileceğin birsey neredeyse aynı bitkiler tarihli bitkiler , trikom garanti olurdu ama 9 unda da kesip kesmemek sana kalmış

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka mecbur öyle yapacağım şimdi auto vardı pistillere bakarak gittim bunda da 9 bakacam pistiiler aynı olursa keserim kanka

Weedseed93

Kıdemli Üye
Pistiller güneşten veya çevresel faktörlerden dolayı yanıltabilir kanka pek önermem, onun yerine zaman takibi daha uygun olur. Genel olarak yok ama 1 2 yakından var atarim az sonra buraya

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka benimkiler de anca anca işte, fotoğraf yakin crkim o da biraz yanıltıyor oyle çok büyük değiller. Yarin 3. Hafta bitiyor işte 4 ve 6. Hafta arası iyi sisecekler kısmetse, seninkiler dr aynı şekilde

Selam aleyküm beyler kızım Çiçeklenmenin 17 gününde genetik sigaradan çıkan tohum ektim saksı 11 lt Bez saksı toprak plagron All Mix sulama 3 günde bir 2 gübreli su veriyorum 2.5 litre sulama yapıyorum saksı başına gübre olarak biobiz top max blom Bio Heaven alga a mıc 5 ml katıyorum grow da 1 ml katıyorum acaba sıkıntı mı var kızımda
@TC Nargile @OttoMan47
kanka allah sahibine bağışlasın , nie öyle boya gitmiş :)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
    dready* *****
  • G GaribanMüptezel:
  • cokorama cokorama:
  • cokorama cokorama:
  • kokokoco kokokoco:
    ******* ****** dready*
    kokokoco kokokoco: ******* ****** dready*