Çok acil yardıma ihtiyacım var

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka bak şimdi seçenek 1: en yakın ormana gidiyorsun en uygun tohumu atıyorsun 3 günde bir oraya uğrayıp bakımını yapıyorsun sonra kiloyla sigaran oluyor
Seçenek 2: sigarayı azaltıp bir psikoloğa görünüyorsun

harmangenc

Kıdemli Üye
Kanka bak şimdi seçenek 1: en yakın ormana gidiyorsun en uygun tohumu atıyorsun 3 günde bir oraya uğrayıp bakımını yapıyorsun sonra kiloyla sigaran oluyor
Seçenek 2: sigarayı azaltıp bir psikoloğa görünüyorsun
kanka burdaki dostlar sağ olsun ben çözümümü buldum.he ikinci dediğin taktiği de geçen sene denedim özetle kimyasal yatıştırıcı içeceğime doğal yatıştırıcı içmek daha iyi :D

Dostlar hepinize selamlar.Ben 20 yaşında İstanbul'da oturan üniversite öğrencisi bir gencim.Anksiyete sorunu yaşıyorum ve 2 senedir düzenli olarak saf ot kullanıyorum (ilk kez amsterdam'da denemiştim).Ailemle beraber yaşadığım için bu durumu kendi çapımda ne kadar anlatırsam anlatayım evde yetiştirme gibi bir olasılığım maalesef yok.Çorbacıdan almaya da artık para dayandıramıyorum gramı 200₺ oldu, günde 0.5 tükettiğimde bile haftada 600-700 liraya yakın bir paraya denk geliyor ve öğrenci olduğum için bu benim için çok fazla hani verdiğim paraya değse bi şey demiycem ama değmiyor da.Ne yapabilirim ne yapmamı önerirsiniz bana tecrübelerinize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum.
bölgede yaşıyoruz ve ben de 2-3 sene önce aynı sıkıntıları çekiyordum, güzel sanatlar üniversitesi okuyorum bir de bu çevre olunca sürekli ortama giriyorsun istemeden, başlığı şimdi gördüm eski konuymuş. artık güzel ot bulmak çok daha zor ve almak çok daha pahalı, hala aynı mı durumlar, growa başladın mı? ben de aylık 3-4k sigoya vermekten yoruldum ne yapıcaz çözümünü bulduysan paylaşırsan sevinirim.

G_man

Üye
bölgede yaşıyoruz ve ben de 2-3 sene önce aynı sıkıntıları çekiyordum, güzel sanatlar üniversitesi okuyorum bir de bu çevre olunca sürekli ortama giriyorsun istemeden, başlığı şimdi gördüm eski konuymuş. artık güzel ot bulmak çok daha zor ve almak çok daha pahalı, hala aynı mı durumlar, growa başladın mı? ben de aylık 3-4k sigoya vermekten yoruldum ne yapıcaz çözümünü bulduysan paylaşırsan sevinirim.
kanka çözümü yapıcaksın bir tane mini grow kabini indica ağırlıklı auto tohum alıp yetiştireceksin odanın köşe bucak bir yerinde

Nazim_Red

Kıdemli Üye
Grow imkanın yoksa zestat 30mg yarısını kırıp iç uyumadan yarım saat önce sorunlarında sana yardımcı olur geçmiş olsun, reçetesiz satılıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********