Çok Erken Çiçeklenme Sorunu

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Kanka baska bankalar hakkinda konusmak yasak ama burayi kullanma, kendi genetiklerini yapiyorlar bende bi kere ucuz fiyatindan aldim ve bir sans verdim genetilkeri stabildi benim phenolarim ama orjinal degiller ve cok daha iyi secenekler var. Seed HUB lara bak bank lere degil kanka isim verebilsem verirdim ama uzgunum :(
verdikleri cevap sacma, bitkin neden cicege girdi bilmiyorum bir kac sebepten olabilir fakat en buyuk olasilik genetik

bongbong

Üye
Kanka baska bankalar hakkinda konusmak yasak ama burayi kullanma, kendi genetiklerini yapiyorlar bende bi kere ucuz fiyatindan aldim ve bir sans verdim genetilkeri stabildi benim phenolarim ama orjinal degiller ve cok daha iyi secenekler var. Seed HUB lara bak bank lere degil kanka isim verebilsem verirdim ama uzgunum :(
verdikleri cevap sacma, bitkin neden cicege girdi bilmiyorum bir kac sebepten olabilir fakat en buyuk olasilik genetik

bence de çok saçma. auto olan bitkiye photo gibi muamele yap diyor. entersan geldi yani. neyse artık yapacak bişey yok.

bongbong

Üye
Nemden kaynaklı olma ihtimali yüksek. Yüksek sıcaklık ve düşük nem %35-40 a filan düştüyse çiçeklenmeye geçmiş olabilir. Eğitim filan verme sakın. Bitki başı 30ar alırsın
Nem oranim iyiydi her zaman. 60-70 arası gezdi hep nem. Sıcaklık olarak da 30u geçmedi hiç bir zaman.

bongbong

Üye
Forum hafızası açısından bi update paylaşayım dedim. bu sorunu yaşayan başkaları olursa ve devamında çiçeğin durumu nasıl gidiyor diye görmek ister diyerekten paylaşıyorum çiçeğin şuan ki halini.

boyu kısa kaldı ama çiçeklenmesi güzel gidiyor, bitki de sağlıklı görünüyor. erken çiçeğe girmese çok güzel hasat verecekmiş gibi görünüyor :(

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka son halinide merak ediyorum. Benimkide 3. Haftaya yakın girdi çiçeğe. Bakalım sonuçlar ne olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • D doğadostu1004:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ******** ******** *** * **** **** ********** *** ******
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ***** hahahaha**** ** ******* *** ******** *** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
    ******** **** ** hahahaha* **** ****
  • D doğadostu1004:
    *** ****** ******* *
  • kawinnnz kawinnnz:
    * ******** ** *** ***** ***** **
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ***** ***** *** ****** ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ****** ***** ****** ** ****** ********* ********* hahahaha *** ***** hahahaha**** ** ******* *** ******** *** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ******* ***** ***** ********* ***** ***** ******* ***** ****** *** * ******** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
    ****** **** ***** ****** *** **** *** ***** ******** * ****** ******* **** * ** ****** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: *** ****** **** ****