Çok pahalı değil mi?

enacemiuye

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba forumun yeni üyesiyim, isimimden de anlaşılacağı üzere. Ancak şunu belirtmek istiyorum, 5 tohum için 50 euro vermek sizce de biraz pahalı değil mi? Sonradan o 5 tohumdan çıkan bitkiden tohumları alıp tekrar ekerek çoğaltabiliyor muyuz? Bir kereye mahsussa gene uygun gibi ama hem sistem düzmek en ucuz 500 lira civarı, hem tohum bunun fazlası, e normal olarak bende de o kadar para yok yani. Bildiğiniz sitenin başka sponsoru var mı? Daha ucuza veren falan? Bir de dışarıda köy yerine kimsenin bulamayacağı bir yere yani, eksem ve sadece haftada 4-5 defa gidip sulasam, bir de böcek ilacı sıksam, verim alabilir miyim?

scofield14

Yeni üye
dostum 5 tohum 50 euro pahali değil eger yetiştirecek bir sistemin varsa ve bu işi biliyorsan 1 tohumdan en az 100 gram sigara alırsın oda en az. bu tohumların iyi bir bakıcıysan çıkmama olsılıgı çok az. sen şimdi dırasda torbacının birinden 1 gram sigaraya 200 veriyorsan 5 tane tohum 50 euro hiç birsey. sistemini kur kendin ye kendin pişir.

enacemiuye

Yeni üye
Nasıl
Kanka bu tohumu patlatınca kendisi yetişmiyor gübresi var sulaması var hastalıkları böcekleri besin eksiklikleri fazlalıkları vs. Tmm yetiştirmesi kolay ama belli başlı temel bilgileri öğrenecek ona göre bakacaksın
Nasıl öğrenebilirim tam olarak? Yani uğraşıyorum öğrenmek için ama, kolay değil yani forumda milyon tane yazı var her birinden gerekli olanları okumam çok uzun vaktimi alır? Detaylıca öğretebilir misin sen bana?

OttoMan347

√SEFİR√
Nasıl

Nasıl öğrenebilirim tam olarak? Yani uğraşıyorum öğrenmek için ama, kolay değil yani forumda milyon tane yazı var her birinden gerekli olanları okumam çok uzun vaktimi alır? Detaylıca öğretebilir misin sen bana?
Sen tohumunu al gübreyi hazır mı alacaksın kendin mi yapacaksın alacaksan al yapacaksan ben sana tarifler veririm. Beni takibe al tohumunu alınca ulaş birlikte yetiştirelim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sen ver tohum siparisini, bu saatten sonra outdoor icin zaman cok azaldi. Indoor icin gerekli malzemeyi al tabiki bütce varsa. Tohumlar eline gecsin, merak etme sana tohum patlatmadan hasata kadar yardimci olur buradaki ustalar.

xOutdoor

Üye
Hocam bende outdoor yetiştiriyorum. Sen tohumlarını al. Erkek de bul bitane. Tohumları çoğaltmanda bile yardımcı olurum. Sıkıntı etme Ottoman abim yardımcı olur zaten her türlü

nasa

Doktor
Arkadaşlar merhaba forumun yeni üyesiyim, isimimden de anlaşılacağı üzere. Ancak şunu belirtmek istiyorum, 5 tohum için 50 euro vermek sizce de biraz pahalı değil mi? Sonradan o 5 tohumdan çıkan bitkiden tohumları alıp tekrar ekerek çoğaltabiliyor muyuz? Bir kereye mahsussa gene uygun gibi ama hem sistem düzmek en ucuz 500 lira civarı, hem tohum bunun fazlası, e normal olarak bende de o kadar para yok yani. Bildiğiniz sitenin başka sponsoru var mı? Daha ucuza veren falan? Bir de dışarıda köy yerine kimsenin bulamayacağı bir yere yani, eksem ve sadece haftada 4-5 defa gidip sulasam, bir de böcek ilacı sıksam, verim alabilir miyim?
tohum breeding i öyle kolay gözüken ama bi o kadarda çok bilgi gerektiren bi durum 50 euro 5 tohum için fazla gözüksede piyasaya göre ucuz maalesef

enacemiuye

Yeni üye
Hocam bende outdoor yetiştiriyorum. Sen tohumlarını al. Erkek de bul bitane. Tohumları çoğaltmanda bile yardımcı olurum. Sıkıntı etme Ottoman abim yardımcı olur zaten her türlü
hocam haklısın teşekkür ederim de erkek nereden bulacağım? sadece 50 euroluk tohumu eksem ondan tohum alamaz mıyım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
    ****** hahahaha* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** hahahaha*** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ****** ****** *** **** **** hahahaha ****
  • istr istr:
    ****** ******** ******** ***** hahahaha* ********* hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** *** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ****** *** ****** ******* ** ****** ****** ******** ******** ***** hahahaha* *********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ******** ****** ****** ******** ****** *** *** ** **** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha* * * ****** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • K karleone:
  • K karleone:
    ********** ******** ***** hahahaha** **** ******** **** *** ***
  • K karleone:
  • Night owl Night owl:
  • K karleone:
    ********** ******* hahahaha* ******* ******** ** hahahaha* ******** **** ******** **** *** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ***** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
  • K karleone:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** hahahaha ********** ********** ********
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: *** ** *** ********* *******