Ölüyolar mı

Legend86

Müptezel
Öyle görünce bi an panik yaptım evet pistiller cidden büyüdü sömek olcaklar gibi sulama çok yapmışım o zaman ben bidahakine daha dikkat ederim çok sağ ol yorumun için sulama suyu Çeşme suyuydu işte beklettim oda sıcaklığında oldu aslında ama galiba çok dazla su döktüm işte ışık açıldıktan 15 dk sonra sulamışım belki de ondan da olur o zaman
Bak ışık altında artık vermemeye dikkat et, dimmer 100 yaptım dedin, her ne kadar güneş enerjisini veremesede, ışığın kaliteli iyi, güneşin yaz ortasındaki dik açısı gibi kuvvetlı ışık dalgasına maruz kalır gibi oluyor, işte tam o sırada sulama yaparsan, öğle güneşi gibi düşün ışık dik açık kızgın ve sert hop su, yazın ortasında çeşmeden bi kova su doldur dök kafandan aşağı, ne hissediyorsan bunlarda onu hissediyor gibi örnek vereyim :)

Son düzenleme:
Bak ışık altında artık vermemeye dikkat et, dimmer 100 yaptım dedin, her ne kadar güneş enerjisini veremesede, ışığın kaliteli iyi, güneşin yaz ortasındaki dik açısı gibi kuvvetlı ışık dalgasına maruz kalır gibi oluyor, işte tam o sırada sulama yaparsan, öğle güneşi gibi düşün ışık dik açık kızgın ve sert hop su, yazın ortasında çeşmeden bi kova su doldur dök kafandan aşağı, ne hissediyorsan bunlarda onu hissediyor gibi örnek vereyim :)
Çok iyi örnekti knka sağ ol yorumların için şimdi çektim böyleler işte

Legend86

Müptezel

Legend86

Müptezel
Usta bunlar niye düzeltiyor acaba gelişimde durdu hepten dün akşam baktım sıcaklık 35lerde acaba ondan mı
Işığın yüksekliği kaç sıcaklık 35 nasıl gördü, oda camını açık tut odayı serinlettir, nem makinasını ful çalıştır, nem makinasını ağaçlara doğru ver, nem makinasının arkasına fanı koy nemi ağaçlara doğru üflesin, ısı ölçerinide onun karşısına koy ısının düşüp düşmediğini öyle anlarsın 35 bütün bitkiler için sıkıntı

kankam acilen ortam sıcaklıgını 28 derecelere düşür buzlarla felan yoksa gidişst iyi degil.. bi dahaki sefere sıcaga dayanıklı photo indica genetik tercih et öptüm sevgiler saygılar
Gördüğüm andan itibaren yaptım ama düzelmediler hatta kötüye gidiyorlar şuan 27 derece nem 40 ama ölüyolar galiba düzelmezler mi

Işığın yüksekliği kaç sıcaklık 35 nasıl gördü, oda camını açık tut odayı serinlettir, nem makinasını ful çalıştır, nem makinasını ağaçlara doğru ver, nem makinasının arkasına fanı koy nemi ağaçlara doğru üflesin, ısı ölçerinide onun karşısına koy ısının düşüp düşmediğini öyle anlarsın 35 bütün bitkiler için sıkıntı
Yaptım dün gece olmuşlar partiye gitmiştim sabah geldim yaklaşık bi 9 saat gibi o sıcaklığı yaşamışlar hemen düzelttim ama gittikçe kötüye gidiyorlar ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: