Önerileriniz nedir kankalar

Merhaba arkadaşlar neredeyse bütün konuları okudum sürekli açılan konuları herşeyi takip ediyorum ilk growum olduğu için daha tecrübeli arkadaşların fikirlerine her zaman açığım benim sizden almak istediğim fikir su şuanda çiçekte ikinci haftası hasat zamanı karanlığa alma şansım yok malum boyu 3 metreye yaklaşmış hasat etmeden önce soğuk su ile yıkamayı düşünüyorum tabi daha zamanım var bunun için yaprak temizliği biraz yapmalimiyim yada ne zaman yapmamı önerirsiniz yada temizlik yapmama gerek yok mu 3 hafta sonrada sadece someklerini daha fazla şişirip daha iyi koku versin diye (0-10-10 gubrem var bide sadece melas vermeyi düşünüyorum) sizce doğru bir yol mu olur benim için çiçekte ortalaması 8-10hafta olduğunu okudum bitkimin daha iyi hasat alabilmem için ne yapmaliyim kankalar herkese şimdiden teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • A angeshar:
    ********** ******* ***** ******* **
  • A angeshar:
    ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ***** ****** ******* ***** ******** ***** ******** ********* ******** ****** hahahaha ******** ******* ****** ******* ***** ***** ** ****** ****** ********
  • A angeshar:
    hahahaha** **** ***** **** **** ***** ****** ***** ******* ****** **** ******* hahahaha*** *** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahaha* *** *** ****** hahahaha ******** ***** ** *** ***** * **** ***** **** hahahaha* hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha**** ***** ** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    hahahaha* ****** ****** * **** *** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ****** ******* *** hahahaha***** hahahaha*
  • A angeshar:
    hahahaha* ** ***** ** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** *** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** *** *** **** *** ****** *** ***** hahahaha* ***** ** ****** hahahaha**** ***** hahahaha ********* **** * ******* ****** ** ***** hahahaha** **** *** ********* ***** ******** ********** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Coke Coke:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
    hahahaha ********** ******** ********** ******** ********* ******** hahahaha ***** ****** *** *** hahahaha ******* ******** ****** hahahaha* ***** *** ******** ***** **** ********** ******** ****** *** ****** ** **********
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
    S serdar1122: **** ***** hahahaha*