Önerilerinizi bekliyorum

Hobbit

Yeni üye
Merhabalar
150x150x200 hydro shoot kabin
895m3 karbon filtre set
Biobiz grow_bloom_topmax_haven_juice gübreleri kullanıyorum
Toprak light mix
Bestva 1500w led

3auto AK
2auto critical

aklar 7 haftalık
Criticallar 6.haftalığına girecekler
Yaklaşık 4-5 aydır forumdan okuduklarım ile kendimce birşeyler yapmaya çalıştım bu kadar bitkiye bu led’in yetersiz olduğunun dışında yorumları alabilir miyim
Hasata doğru dikkat etmem gerekenler neler ve önerilerinizi rica edebilir miyim ?

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Selam. Forumda tohum sitesi paylaşmak yasak, 5 dakikanı ayırıp forum kurallarını okumanı tavsiye ederim. Bitkilerin fotosunu da normal ışıkla çek bitkilerin sağlığı konusunda yorum yapmamız güçleşiyor. Grow gübresini tamamen kesip bundan sonra sadece bloom gübresiyle devam et. sömeklere yönelik yarasa yosun amino asit doğal takviyeler yapabilir AN bigbud kullanabilirsin. İyi growlar

Hobbit

Yeni üye
Selam. Forumda tohum sitesi paylaşmak yasak, 5 dakikanı ayırıp forum kurallarını okumanı tavsiye ederim. Bitkilerin fotosunu da normal ışıkla çek bitkilerin sağlığı konusunda yorum yapmamız güçleşiyor. Grow gübresini tamamen kesip bundan sonra sadece bloom gübresiyle devam et. sömeklere yönelik yarasa yosun amino asit doğal takviyeler yapabilir AN bigbud kullanabilirsin. İyi growlar

Teşekkür ederim 60x zoom alacaktım onuda yanında sipariş edeyim güncel fotoları tekrar paylaşacağım

Hobbit

Yeni üye

@silas34 kral bigbud aldım. Yarasa gübresi aldım. Big bud litre başına 1,5 ml
11 lt bez saksılarda her bir saksıya 1 tatlı kaşığı yarasa gübresi serpiştirdim fotolar gene aceleye geldi bir gübresi bir gübresiz sulama yapıyorum snce gübresiz sulamaları keçi boynuzu pekmezi ekleyerek devam etmemde bir sakınca olur mu ? Çiçekler nasıl görünüyor ?

Hobbit

Yeni üye
Merhaba bol hasatlar dostum hydro shoot kabin nasıl eksikleri nedir

Kanka kabin oldukça iyi bir eksiğine rastlamadım bn karbon filtre setini kabine göre büyük almama rağmen vakumlama yapmıyor fermuarın 30 cm kadar açık bırakıp hava almasını sağlamam rağmen dışarıya 0 koku 0 ses 0 ışık sızdırıyor diyebilirim

Hobbit

Yeni üye
AK AUTO

CRİTİCAL AUTO

Hobbit

Yeni üye
Hiç ilgilenmedim 3-4 günde bi yanlarına uğradım hasat etmem gereken zamandan 10 gün sonra hasar etsem thc düşer mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • Z ZzındıK:
  • İ İbo Dayı:
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* ***** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha******* ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ****** ***** ******* *****
  • K Kblaybrn:
    **** ** ***** ******** hahahaha**** **** ***** ****** ******* ********* ***** ** hahahaha**** ********* ******** ******* ***** ********** ***** ********* ******** ***** ** ********* *******
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • K Kblaybrn:
  • K Kblaybrn:
    ***** **** ***** hahahaha* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
    Mordecai Mordecai: hahahahahahahaha