Ülkenin başı Met ile dertte !!

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kankalar artık heryerde görebiliyoruz metamfetamin denen boku. Kişiyi son derece hızlı bir şekilde bozuyor çoğu arkadaşım düştü karakterleri tamamen değişti eş dost tanımayip her türlü pisliği yapabiliyorlar. Onca yıllık dostluğunu bozabiliyor sapıklaştırıyor cinsel bağımlılık yapıyor karısına içirip onuda bu cinsel bağımlılıklarında kullananları duydum... Çok felaket gördüklerim inanılmaz ex ten eroinden bonz'dan daha beter yaşadığım yerde neredeyse tüm gençler kullanıyor bir zamanlar karşı çıkanlar peşinden ayrılmıyor gelen geçen satmaya başlamış n'olacak bu halimiz.. cigaramiza laf ediyorlar neler neler çıkıyor artık. Ülkeyi kimyasalla yıkıyorlar.
Farkında olalım 1 kere bile denemeyelim bulunduğu ortamdan hızla uzaklaşalım. Durum çok ciddii

Cashh

Doktor
Kankalar artık heryerde görebiliyoruz metamfetamin denen boku. Kişiyi son derece hızlı bir şekilde bozuyor çoğu arkadaşım düştü karakterleri tamamen değişti eş dost tanımayip her türlü pisliği yapabiliyorlar. Onca yıllık dostluğunu bozabiliyor sapıklaştırıyor cinsel bağımlılık yapıyor karısına içirip onuda bu cinsel bağımlılıklarında kullananları duydum... Çok felaket gördüklerim inanılmaz ex ten eroinden bonz'dan daha beter yaşadığım yerde neredeyse tüm gençler kullanıyor bir zamanlar karşı çıkanlar peşinden ayrılmıyor gelen geçen satmaya başlamış n'olacak bu halimiz.. cigaramiza laf ediyorlar neler neler çıkıyor artık. Ülkeyi kimyasalla yıkıyorlar.
Farkında olalım 1 kere bile denemeyelim bulunduğu ortamdan hızla uzaklaşalım. Durum çok ciddii
Şu anda en büyük tehlike met

Cashh

Doktor
Elimde bir video var arkadaş bunu kullanıyor, yerlerde onun parçasına benzer şeyleri topluyordu aman aman bulaşmayın @Blue Smoke katılıyorum sakın bulaşmayın
Üretiminin kolay olması diğerlerine göre daha ucuz olması bedenen bağımlı yapması kullanımda kişinin başını belaya sokması bedensel bozulmalara neden olması vsvs o kadar berbat etkileri var ki eroin i mumla aratır melanet bir şey devletin en büyük önceliği bu olmalı tehlike kapıda yakında haber gündemi hep bu olucak ne yazık ki

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Elimde bir video var arkadaş bunu kullanıyor, yerlerde onun parçasına benzer şeyleri topluyordu aman aman bulaşmayın @Blue Smoke katılıyorum sakın bulaşmayın
Evet yerde ufak cam parçalarını met diye alıp icmeye çalışanlar dahi var mantık diye birşey kalmıyor sürekli paranoyak şekilde hayat sürüyorlar yani insan demeye diliniz varmaz Allah hidayet etsin. Herkes farkında olsun 1 kereden bişe olmz diyip bağımlısı olanı gördüm aman diyim son bulaşacağınız şey bile olmasın şekere falan benzemez insan ayırt etmez s*ker atar

C

Canna

Guest
40 yaslarinda sadece cigara ortanimda tanigim ve met kullandigini bildigim 2 kisinin ölüm haberi geldi, MET ikinci dünye savasinda Alman kimyagerler tafindan gelistirlimis, Alman askerlerine verilen bir kimyasal uyarici, Bütün vücudu uyarip askerler uyumasin diye, vücudun anasini belliyen bir uyusturucu,SEN SEN OL KIMYASALDAN UZAK DUR.

Cashh

Doktor
40 yaslarinda sadece cigara ortanimda tanigim ve met kullandigini bildigim 2 kisinin ölüm haberi geldi, MET ikinci dünye savasinda Alman kimyagerler tafindan gelistirlimis, Alman askerlerine verilen bir kimyasal uyarici, Bütün vücudu uyarip askerler uyumasin diye, vücudun anasini belliyen bir uyusturucu,SEN SEN OL KIMYASALDAN UZAK DUR.
Aynen dostum yüzyılın belası olucak bu şimdi bizde yayılmaya başladı

GlockGen5

Müptezel
Ve o savaşı kazanacaklarını düşünüp kaybetmişler :)

GlockGen5

Müptezel
Bende 1 defa denedim,bitince yere döküldüğünü sanıp yerde ne kadar şeker tanesi var hepsini buldum korkunç birşey,kafasıda yok,baba ben içerim sigaramı keyfime bakarım,sigara yetiştirmenin vermiş olduğu keyifi ben sadece sekste alabiliyorum ayıptır söylemesi,şunu anlatmak istiyorum güzel ve yararlı birşey olsa hep birlikte içelim,lakin korkunç zararlı,iranlılar sokuyor içeri,benim altımda araba yok bütün mültecilerin altında araba var,hangi şehirdeyseniz bakın plakalara ne kadar fazla MA plaka sonunda ki rakam mesela 21 MA gelde yaşa bu ülkede

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    ****** ***** hahahaha *** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** ***** ***** ****** **
  • A ax-b:
    ******** ********** **** ***** * *** ******* *** * ****** ***** ******* hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    *** ****** ***** ******* ********* *** ***** *** hahahaha**
  • A ax-b:
    ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ********* ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** ********* *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • A ax-b:
    ********* ********** * ***** ********** ****** ********** ***** ********** hahahaha*
  • A ax-b:
    *** hahahaha ********* *****
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** *** ** **** hahahaha ******** **** ***** ******* ***** ********** ********** ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ******
  • A ax-b:
    ******** ***** ***** ********* ******* hahahaha hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    * **** hahahaha ******** ******** hahahaha** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** *********
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ****** ***** ******** ***** ***** ********* ******* hahahaha hahahaha***
  • A ax-b:
    hahahaha hahahaha ***** ***** *****
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    hahahaha*** **** **** ****** ** ** **** **
    A ax-b: hahahaha*** **** **** ****** ** ** **** **