Ülkenin başı Met ile dertte !!

ayteach

Müptezel
21 ma ne anlama geliyor dostum. Bende goruyorum iran plakali arac ara ara sevkiyat mi yapiyor acaba bu oc lari. Zaten hep goruyoruz haberlerde felan yakalandi felan diye ama yakalanan hep ufak miktarlarda kenevir. Niye bulmuyorsunuz tonlarca kimyasali. Ise yaramaz herifler sozde devlet yetkilisisiniz. Nemalandiginiz cok acik ortada birakin lan yakamizi

GlockGen5

Müptezel
21 ma ne anlama geliyor dostum. Bende goruyorum iran plakali arac ara ara sevkiyat mi yapiyor acaba bu oc lari. Zaten hep goruyoruz haberlerde felan yakalandi felan diye ama yakalanan hep ufak miktarlarda kenevir. Niye bulmuyorsunuz tonlarca kimyasali. Ise yaramaz herifler sozde devlet yetkilisisiniz. Nemalandiginiz cok acik ortada birakin lan yakamizi
Bro bütün yabancıların aklına gelen tüm irklar tr de araba aldıgında misafir araç yani MA plaka veriyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q qimliqsiz:
    **** ******** ***** *** ****** *********** * ****** *** ** ***** ***** *****
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    +1
  • Q qimliqsiz:
    dreadydready*
  • Q qimliqsiz:
    dreadydready*
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ***** ********* ********* ********** ****** ******* ****** **** ********** ******* dready**** ******* ****** ******** ****** ***** **
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • B Bomberx:
    ******** *********** **** ***** dreadydready*
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** **
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    ********** **** **** dready ****** ****** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ****** dready* *********** **** *****
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ********* ****** **** **** ******** **** ******** ***** * ***** ******* ********** *** ***** ** ***
  • I isoT:
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ** ***** ******** ***** *** dready*** ***** **
  • I isoT:
    dready **** ********
  • Q qimliqsiz:
    ** ** ******* ********* **** dready* ******* ****** ***** ***** ********** *******
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ***** ******* dready* * ***** ****** ** dready** ***** ****** ********** *****
    A ax-b: ***** ******* dready* * ***** ****** ** dready** ***** ****** ********** *****