çiçeklenme 6.hafta

elchavoo

Üye
abiler selam bitkilerim çiçeklenmenin 6. haftasındalar hala kücükler genetikten diye tahmin ediyorum ama ciceklenme 10 hafta felan mi sürecek ? big bud veriyorum over a ne zaman başlayayim ? yapmam gereken biseyler varmı ışık 240 qb https://ibb.co/LR1PJ3t

Brother

Doktor
Kanka değişiklik gösteriyor ya
45 gün sonra hasat alanı da gördüm
2.5 ay sonra alanı da
8 - 14 hafta arasında oluyor genelde

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Kanka overi son 2 hafta kala kullan. Uzerinde kullanma talimatlari yaziyor faydasi yaziyor. Sonrasinda da flusha geçersin.

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Kanka muhtemelen 9 haftada alirsin, overdrive vermeye basla derim ben.

uflenti

Moderator
Aslında yapabilirmisin bilmiyorum da, büyük beş yaprakların uçlarını kırpabilirsen ışık için yer açarsın. yaprak dalını kırmaman gerek. Alt yapraklardan da sararmış olanları koparabilirsin. Işık yetmiyor son 2 haftası biraz canlanır sömeklere çalışır en azından.

elchavoo

Üye
Aslında yapabilirmisin bilmiyorum da, büyük beş yaprakların uçlarını kırpabilirsen ışık için yer açarsın. yaprak dalını kırmaman gerek. Alt yapraklardan da sararmış olanları koparabilirsin. Işık yetmiyor son 2 haftası biraz canlanır sömeklere çalışır en azından.
biraz daha budama yapacağım aslında ışığı iyi alması gerekşyor da bana da ısık yetersiz kalıyor gibi geldi

elchavoo

Üye
over drive basliyorum o zaman artık cunku trikomlar 40 bulutsu 60 seffaf zaten overi 2 hafta verip bir hafta flush yapsam istediğim kıvama gelir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
  • B bandaleros:
    *** dready**
  • B bandaleros:
    B bandaleros: ******* ***