İçtiğim Zaman, Milleti İzlemek İçin Darladığım Müzik Videoları

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Duke Dumont - EDC Mexico 2020 orada olmak için çok şeyden vazgeçebilirdim. :D Sigaradan çok kimyasal kafası gibi geldi bana alır başka diyarlara götürür geride gelemezsin bi süre :p

Laz Ziya

Üye
michael darius - magic of politics

Return to Oz (ARTBAT Remix)

Şu müzikleri baya sağlam triplere düşürüyor beni tavsiye ederim.

ayteach

Müptezel
Beyler konuyla ilgisiz ama sormak istiyorum konuyu acan arkadaş kusura bakmasin. Gunun ilk sigarasini yaktigimda kafam gayet guzel oluyor . zaman sonra tekrar icme istegi geliyor her zamanki gibi yakip iciyorum ama o ilk içtiğim gibi kafam yukselmiyor kafa yok değil ama ilki gibi etkili olmuyor. Sizin de yasadiginiz oldu mu hic.

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Kanka
Beyler konuyla ilgisiz ama sormak istiyorum konuyu acan arkadaş kusura bakmasin. Gunun ilk sigarasini yaktigimda kafam gayet guzel oluyor . zaman sonra tekrar icme istegi geliyor her zamanki gibi yakip iciyorum ama o ilk içtiğim gibi kafam yukselmiyor kafa yok değil ama ilki gibi etkili olmuyor. Sizin de yasadiginiz oldu mu hic.
Kanka gayet normal ilk sigarada harmanlığı atıyorsun sonrakiler ilki gibi yükseltmiyor müptezelleri hep yaşadığı bir olay. :D Çözümü kafanın düşmesine izin vermezsen çok yaşamazsın. Genetiği güzel sigaralarda bunu çok hissettirmez.

arizalandim

Yeni üye
sıkıntı yok bro sorun değil.
aralıklı içmek güne yaymak ya da belirli günlerde tüketmek bu durumu biraz azaltır bence.

Tunç

Kıdemli Üye
Kanka 1 gün iç 1 gün içme. böyle alıştırırsan en güzel kafaları hep sen yakalarsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********