İlk deneyimim; 50+ günlük kızım

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Işığın güzel dallara iyi vurursa sömekler daha büyük olacaktır dalları kalınlaştırmaya bak ne kadar kalın dal o kadar büyük sömek :)
Valla yapabildigim kadar yaptım şu an full lstde olmasına ragmen sadece en asagıda diplerde bir kaç sömek ısık alamıyor geri kalan alıyor. Isık 55cmde dimmeri tam açtım

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Tang çizelgesi bro. Elimdeki gübreler an marka. Tohumu birinden aldm yurt dısı oldugunu söyledi ama sponsor değil
Kanka bir sonraki sulamada micro ve growu yarı yarıya düşürüp dene. Yapraklarda renk değişimi olacak büyük ihtimalle

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka bir sonraki sulamada micro ve growu yarı yarıya düşürüp dene. Yapraklarda renk değişimi olacak büyük ihtimalle
Micro ve grow ne kardo. Bende sadece sensi bloom a.b. Carboload overdrive ve calmag var
Bunlarıda 3ml veriyorum su an. 1.5lt su ile

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Sen yaz kanka litre başı hangisinden ne kadar verdiğini
Micro ve grow ne kardo. Bende sadece sensi bloom a.b. Carboload overdrive ve calmag var
Bunlarıda 3ml veriyorum su an. 1.5lt su ile
Kanka npk değerleri lazım bunların pakette yazıyor mu? 3-5-7 şeklinde yazması lazım. Mesela bende de an calmag var baktım şimdi önde 4-0-0 yazıyor. Onlara bir bak ben internetten bulamadım sanırım yeni paketlerde onları koymamışlar ben geçen sene almıştım.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Sen yaz kanka litre başı hangisinden ne kadar verdiğini

Kanka npk değerleri lazım bunların pakette yazıyor mu? 3-5-7 şeklinde yazması lazım. Mesela bende de an calmag var baktım şimdi önde 4-0-0 yazıyor. Onlara bir bak ben internetten bulamadım sanırım yeni paketlerde onları koymamışlar ben geçen sene almıştım.
Bende şu an kutuları birine verdim 100er ml doldurdum orjınal kutulara ulasamam ki. ama ben yeni aldım 3ay once işte. Gübreler an Sadece calmag biobizin

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Bende şu an kutuları birine verdim 100er ml doldurdum orjınal kutulara ulasamam ki. ama ben yeni aldım 3ay once işte. Gübreler an Sadece calmag biobizin
1lt 2ml veriyorum hepsini şu an. Ama. Calmag fazla vermiş olabilirim su an dusundumde 1.5 ml vermem gerekirken 3verdim. Bi kaç sulama. Birde normal gübrelerle verdim. Boş sulamada vermedim. Hep öyle yatm. Burda bi hata olabilir

Ü

Üye silindi 23063

Guest
1lt 2ml veriyorum hepsini şu an. Ama. Calmag fazla vermiş olabilirim su an dusundumde 1.5 ml vermem gerekirken 3verdim. Bi kaç sulama. Birde normal gübrelerle verdim. Boş sulamada vermedim. Hep öyle yatm. Burda bi hata olabilir
Olabilir kanka çok koyu ve parlak özellikle alt yapraklar. Büyümede bir yavaşlık var mı peki?

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Calmagi tamamen kes. Haftada birden fazla sulama yapmıyorsan boş sulamaya gerek yok.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Işığın güzel dallara iyi vurursa sömekler daha büyük olacaktır dalları kalınlaştırmaya bak ne kadar kalın dal o kadar büyük sömek :)

Bak kanka dallar nası olmuş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********