İlk grow 2x Auto Super Lemon

Kankalar kızlarım nasıl gözüküyor tekinin yaprakları ufak kaldı büyük yapraklı olan 7 günlük diğeri 12 günlük ama 7 günlük olan yaprakları çok ama ufak kaldı diğerine göre onun dışında gidişatları nasıl sizce ilk growum 300w led kullanıyorum nemi 65-70 arası tutuyorum sıcaklık ışık açıkken 25-29 arası kapalıyken 21-24 arası gübreye başlamadım daha 7 günlük olan 10 gün olunca başlıyacağım ama anlamadığım 10-20 gün arası 2ml yazıyor mesela onu o 10 gün içerisinde 1 kere mi vermem gerekiyor yoksa haftada 3 sulama yapıyorum onlara eşit olarak mı bölmeliyim

Ekli dosyalar

• D738AA91-5E3C-4D3A-91CD-B86B30BB82C6.jpeg
    D738AA91-5E3C-4D3A-91CD-B86B30BB82C6.jpeg
    742.7 KB · Görüntüleme: 22
  • 00505CAF-154C-4AAF-B4AE-C2392D1A3566.jpeg
    00505CAF-154C-4AAF-B4AE-C2392D1A3566.jpeg
    889.2 KB · Görüntüleme: 25

natarK

Üye
kanka fenotip farkı vardır salla gitsin bitkilerin sağlıklı aslan gibiler, sıcaklık nem herşeyi doğru yapıyorsun güzel bitkiler olacak gelişmeleri güncelle iyi growlar

kanka fenotip farkı vardır salla gitsin bitkilerin sağlıklı aslan gibiler, sıcaklık nem herşeyi doğru yapıyorsun güzel bitkiler olacak gelişmeleri güncelle iyi growlar
cevabın için teşekkürler.
Havalandırmam biraz sıkıntılı karbon filtreyi hava kanalına bağlayıp fanı içeri verdiriyorum içerde 1 pervane var güçlü fakat içeri giriş sağlayamıyorum o yüzden bez dolabın fermuar yerini açık bırakıyorum yeterli olur mu

MasterOf

Kıdemli Üye
cevabın için teşekkürler.
Havalandırmam biraz sıkıntılı karbon filtreyi hava kanalına bağlayıp fanı içeri verdiriyorum içerde 1 pervane var güçlü fakat içeri giriş sağlayamıyorum o yüzden bez dolabın fermuar yerini açık bırakıyorum yeterli olur mu
Karbon filtre suan gereksiz, 30 gun civari koku yapmaya baslayinca kullanirsin bosuna filtrenin omrunu yeme kanka.

natarK

Üye
karbon şuan gereksiz kanka, birde şey pervaneleri Bitkiye aşırı üflemesin çeşitli sorunlar yaratıyor bitkiyi strese sokabiliyor ona dikkat et

S

silas

Guest
Sanada Selam. Anladığım kadarıyla 7 gün olan 5 gün geriden geldiği için yapraklarının ufak kalması normal, ayrıca bitkin sağlık yaprak büyüklüğünü kafana takacağın bir durum yok. Sulaman güzel, bu dönemde en çok dikkat edeceğin konu sulama 50-100 ml arası suyu 10 cm çapında toprak kurudukça 2-3 günde 1 sulaman yeterli.
Gübreye başlama konusunda durumu şöyle izah edeyim ilk 15 gün bitkiye gübre verilmez, bitkinin gidişatı muntazam ve hızlıysa o zaman 10. gün çizelgenin yarısı kadar başlanabilir. Bitkilerine 2 haftadan önce gübre başlama yani, şu an sadece su ver. Bir de çizelgede yazan miktarlar o hafta vereceğin toplam gübre miktarını göstermektedir, bu growdan growa değişir, mesela çizelgede 2 ml grow 2 ml topmax yada micro yazıyorsa,o hafta 2 sulama yapacağını farz ederek, 1,5ml grow 1,5 ml topmax yada micro vereceksin, böleceksin yani. Her zaman ilk yeni gübreye başlarken tavsiye edilen miktarın yarısı kadar başla. Bol hasatlar

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
Saf su veriyorum şuanlık göz kararı veriyorum 100 ml geçmiyorum toprak kuruduğunda ışıkları açmadan 20 dk önce veriyorum giriş fanı yok sadece pervaneyide ışık kapalıyken hafif bitkiyi sallıcak şekilde veriyorum açıkken biraz daha şiddetli veriyorum yanık olmasın diye

Büyük yapraklı olanın 11.günü
İnce yapraklı 15.gün daha gübreye başlamadım.
Lstye başlamalımıyım yada ne zaman başlamam gerekiyor
Toppping sanırım autolarda yapılmıyor okuduğum bilgilere göre yapılıyorsa ne zaman yapmalıyım
@silas34

Büyük yapraklı olanın 11.günü
İnce yapraklı 15.gün daha gübreye başlamadım.
Lstye başlamalımıyım yada ne zaman başlamam gerekiyor
Toppping sanırım autolarda yapılmıyor okuduğum bilgilere göre yapılıyorsa ne zaman yapmalıyım
@silas34
+

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********