İlk grow görüşleriniz nedir

Modsone

Yeni üye

70. Gündeler durumu nasıl gübre olarak elimde
Topmax calmag biogrow bigbud overdrive heaven fish bio bloom
bunlar var elimde nasıl kullanmam gerek ne zaman kullanmam gerek yardımcı olursanız sevinirim hasat miktarı tahminlerinizi alalım mexican airlens çok hızlı dediler kullanlar bı yorum yaparsa kafa durumu nedir ?

Son düzenleme:

jericho

Üye
Kanka 2. Haftasindasin growu azalt artik call mag la isin kalmadi veg deyken lazim artik fosfor potasyum agirlikli gubreleri fazlalastir. Tablonun yarisi seklinde gidersin big bud a 3. Haftada basla kanka son 2 hafta overdrive vericen.

Modsone

Yeni üye
Kanka 2. Haftasindasin growu azalt artik call mag la isin kalmadi veg deyken lazim artik fosfor potasyum agirlikli gubreleri fazlalastir. Tablonun yarisi seklinde gidersin big bud a 3. Haftada basla kanka son 2 hafta overdrive vericen.
Reis güzel anlattın ama benim anlamadığım nokta son 2 hafta olayını nasıl anlayacağım ben kaç hafta sürecek bu çiçeklenme ne zaman hasat alacaz tahmini ne kadar verir bu çiçek photo mu auto mi ? 70 günlük auto böyle olmaz diyenlerde var nasıl olacak bu iş anlayamadım Çok teşekkür ederim cevabın için

Modsone

Yeni üye
Şimdi ben hangi gübreleri vereyim elimdeki gübreleri saydım ben sana hocam 5 litrelik suya kafama göre atıyordum gübreyi hepsinden 1 kapak koyup veriyordum şimdi doğrusunu öğretirsen bana çok sevinirim 5 litrelik su için hangileriden kaçar ml koymam lazım

jericho

Üye
Kanka bu photo genetik oncelikle gubrenin adini growkentten arattir gubre tablosuna ulas orda haftalik olarak vermen gereken miktar yaziyor atiyorum 4 ml yaziyorsa 1 litre suyun degeridir o ama 3 gunde 1 topragin kuruyorsa onu yariya bolucen yani haftalik hesapliycan gubreyi az vermek her zaman iyidir cok vermektense her zaman sulamani yavas yedirerek yap alttan su cikana kadar ama yanlardan delik vardir dokulen su seni yaniltmasin iyice izle altta bi cay bardagi jadar su aksin her zaman gubreleri suya karistirirken gubre tablosunda en ustten en alta dogru inicen atiyorum once kok gubresi 5 litremi su 1 ml yaziyosa 5 ml. Koy karistir suyu sonra growa gecicen koyucan olcum. Pipetinle karistirican uat uste hepsini ekleme.

jericho

Üye
Outo bitki. Max 40 gunde kendi kendine ciceklenir photo bitki isik saatini degistirmen gerek 12 saat karanlikta gecer cicege senin 6 7 hafta arasi zamanin var daha arastir. Kanka herkese sor utubedan izle cok detayli konular.

jericho

Üye
Ben big bud yerine topmax kullan derim son haftalarini anca trikomlara bitkiye bakarak anlayabiliriz baska turlu bir zaman veya hasat. Miktari kimse soyleyemez. Organik gubrelerin cnk kimyasal karistirma bence son lara dogru overdrive verirsin sadece grow bloom topmax alg a mic eklersen iyi olur yosun gubresi stres azaltir bitkini canlandirir. Benim bildiklerim bunlar kanka

Modsone

Yeni üye
Kanka çok güzel anlatmışsın şuan hepsini anladım çok teşekkür ederim photo olduğunu şuan öğrendim o biraz üzdü beni bilseydim baştan 12/12 yapardım neyse bu zamana kadar photo bitki adına bilgim yoktu bundan sonra onunla ilgili araştırmalar yapacağım umarım güzel bir sigara elde ederim dumanın bol olsun

jericho

Üye
Kanka sana bisey diyimmi cok guzel hasat alican photonun. Olayi budur 2 ay veg de bekleticen zaten bitkin guzel arastir surekli..

Modsone

Yeni üye
Kanka sana bisey diyimmi cok guzel hasat alican photonun. Olayi budur 2 ay veg de bekleticen zaten bitkin guzel arastir surekli..
Kanka peki şimdi 4 tohum patlattım 2tane amnesia haze 2 tane süper lemon haze diye aldım bunlar photo mu yoksa auto mu nasıl bileceğiz bunu auto diye almıştım photo çıktı daha erken anlama ihtimalimiz var mı çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için

jericho

Üye
Nerden aldin kanka sponsordanmi link atarmisin anlaman icin 18 saat isik veriyosun ya basta otoyaa 28 li gunlerde max 40 a kadar ciceklenir pistil atar atmiyorsa isik saatini degistirip kendin sokarsin mantik cok basit kanka photo candir hatayi kaldirir daha gucludur iyi hasat verir ve bence thc oranida daha fazla..

jericho

Üye
Kanka bu femineised bu bitki uzun donem. Tavsiyem 40. Gunde 12 ye cek 4 5 gunede pistilleri gorucen zaten.

Modsone

Yeni üye
Reis bu yeni patlattığım tohumlar bunları dediğin gibi yapacam. Baştan sonra kadar konuda paylaşacağım yorumlarını bekliyorum kendine iyi bak dumanın bol olsun

Relaxaddiectt

Kıdemli Üye
Bitki sağlıklı ph ayarlı sulamaya devam. Grow gübresini artık yarım dozda kullanabilirsin kanka. Sonlarda over tavsiye ediliyor eklersin ilerde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **