İlk grow hayırlı olsun

Umutdaja

Üye
Kankalar öncelikle hepinize selam. Sistemin bütün parçaları geldi her şeyimiz hazır sayılır artık. Burayı tecrübelerimi anlatmak, tecrübe edinmek için güncel tutmaya çalışacağım. Herkese iyi growlar :)

Genetic: Bubblegum auto x Lemon og auto
Kabin: 100x100x200
Işık: 400w cob led fullspectrum
Nemlendirme: Sinbo
Toprak: Plagron Light Mix
Saksı: 12L air saksı
Gübre:
1.)Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B
2.) Advanced Nutrients B-52
3.) Advanced Nutrients Carboload
4.) Advanced Nutrients Overdrive
5.) Advanced Nutrients Cal Mag extra
Havalandırma giriş: Mini Aksiyel Fan 110m3
Havalandırma çıkış: Soler Palau TD-160 Silent 180m3
Karbon filtre: Can-Lite 300
Isı ve nem ölçer: Dearling dijital
Zaman saati: Ceta mekanik
Vantilatör: 30 cm klasik

0. Gün: kızlar yeni yeni merhaba dediler hayata :) https://imgyukle.com/i/HJDQ9N

1. Gün: Kızlar toprakla buluştular 8ml su verildi her ikisine de https://imgyukle.com/i/HJD81R

3. Gün: Kızları sistemin içine aldım yeni yerlerinde mutlu gözüküyorlar. (İkisine de 8ml su verildi) https://imgyukle.com/i/HJDAwy

Kankalar günlüğü zaman zaman güncelleyeceğim fakat bir sorum var ona da cevap verirseniz sevinirim. Bu cob led lerin fanı çalışıyorken çok fazla ses çıkarıyor bunu nasıl engelleyebilirim.

Hepinize bol hasatlar..

pineappleexpress

Kıdemli Üye
anladım kanka bende aynı ışığı almıştımda kargoda bir şey olmasın diye koyulan bir aparat sanıp çıkartmıştım geri takayım o zaman

kanka onun arada mesafe olması inin, içinden vida geçecek 3-4 parçası olcak. o olmadan monteleme. bu sefer erir merir, ışığa yapışır temas ederse. onları attıysn hırdavatçı veya koçtaştan, çelik zincir halatları sıkıştırmak için bi aprt vrmış çekiçle falan dövülerek de, onlardan kullan iş görür. gönderdiği de o tür birşey zaten.

Tropikal

Yeni üye
kanka onun arada mesafe olması inin, içinden vida geçecek 3-4 parçası olcak. o olmadan monteleme. bu sefer erir merir, ışığa yapışır temas ederse. onları attıysn hırdavatçı veya koçtaştan, çelik zincir halatları sıkıştırmak için bi aprt vrmış çekiçle falan dövülerek de, onlardan kullan iş görür. gönderdiği de o tür birşey zaten.
evet içinden vida ve yuvarlak aparatlar çıkmıştı ben onları yedek yollamış deyip koydum bir köşeye duruyor bir şekilde monteleyeceğim çok teşekkür ederim bilgi için. birde ışıklardan bir tanesi düştü baktım kırmızı bir şeyle yapıştırmış ama ne olduğunu çözemedim ben ışığı normal yapıştırıcıyla yapıştırsam uhu felan bir sıkıntı olur mu ?

pineappleexpress

Kıdemli Üye
evet içinden vida ve yuvarlak aparatlar çıkmıştı ben onları yedek yollamış deyip koydum bir köşeye duruyor bir şekilde monteleyeceğim çok teşekkür ederim bilgi için. birde ışıklardan bir tanesi düştü baktım kırmızı bir şeyle yapıştırmış ama ne olduğunu çözemedim ben ışığı normal yapıştırıcıyla yapıştırsam uhu felan bir sıkıntı olur mu ?
rica ederim kanka ne demek :) kırmızı şeyin soğutucu jel olma ihtimli var, neyle yapıştıtmış acaba bilemedim

Umutdaja

Üye
Kanka benimkinin de bi tanesi düştü yaa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********