İlk grow. Iki tanecik sorum var :)

Orhan666

Yeni üye
Arkadaslar herkese merhaba. İlk growumu yapacam. Tohumlar yolda. White widow. Birinci sorum: elimde king led 1000 w bir urun var. Yalniz lumen degeri 12 000. Baya bakindim foruma. Kök basina en az 8 000 dendigini gordum. Bu ledle tek seferde iki kok yetistirebilir miyim? Tek kok daha mi verimli olur? Ikinci sorum da white widow icin 11 litre saksi dusunuyorum. Cok koklenmediklerini okudum. Sizce kac kullanmali.

Hausted

Üye
Tohumların Auto mu Photo mu kanka bir de yetiştirme alanını yazarsan daha düzgün bir cevap bulabiliriz sorularına

Hausted

Üye
Kanka 11 litre yeterli saksıların için. Alanın yeterli sana tavsiyem veg döneminde elindeki ledle devam edip imkanın varsa bitkin büyüdükçe ışığına ekleme yaparak growunu tamamlaman olur. 1 metrekarelik alana 1 adet auto az gelir diye düşünüyorum.

Işık eklemek için imkanın yoksa tek bitki yetiştirmek daha verimli olacaktır diye düşünüyorum.

Orhan666

Yeni üye
Kanka 11 litre yeterli saksıların için. Alanın yeterli sana tavsiyem veg döneminde elindeki ledle devam edip imkanın varsa bitkin büyüdükçe ışığına ekleme yaparak growunu tamamlaman olur. 1 metrekarelik alana 1 adet auto az gelir diye düşünüyorum.

Işık eklemek için imkanın yoksa tek bitki yetiştirmek daha verimli olacaktır diye düşünüyorum.
Aynen mantikli. bi 4000 lumen daha eklemeli sanirim. Ekleme icin onerebilecegin bi sey var mi? Ya da sonradan bunu okuyacak arkadaslarin onerisi? :)

Hausted

Üye
Kanka zamanın varsa aliexpressten dob led söyleyip kendin yapabilirsin. Forumda nasıl yapılacağına dair konular mevcut. Hem ucuza gelir hemde alacağın verimi arttırırsın. 8000 lümen minimum daha fazlasını verirsen daha iyi hasat alırsın o yüzden bence 100 watt dob led ekleyebilirsin tabi ki bunun üst sınırı sana bağlı.

Orhan666

Yeni üye
Kanka zamanın varsa aliexpressten dob led söyleyip kendin yapabilirsin. Forumda nasıl yapılacağına dair konular mevcut. Hem ucuza gelir hemde alacağın verimi arttırırsın. 8000 lümen minimum daha fazlasını verirsen daha iyi hasat alırsın o yüzden bence 100 watt dob led ekleyebilirsin tabi ki bunun üst sınırı sana bağlı.
Tamamdir kanka. Zamanim var. İlgilendigin icin tesekkur ederim :)

M

MalrukLord

Guest
kingled 1000 ile 2 bitki zor. Yine yetişir iki bitki ama tek bitkiden alacağın hasatı ikiye bölmüş olursun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kamilars kamilars:
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    B Bavçikimari: ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** *******...