İlk growum kafam baya karışık yardım kankalar

Growistanlı

Yeni üye
öncelikle bir bitki yetiştirmeyi düşünüyorum. garibanlıktan torch led kullanacağım galiba fakat ne yapmalıyım ledi aldım diyelim ne yapacağım ışığı nasıl monte edeceğim hiçbir şey bilmiyorum yardım edermisiniz

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Öncelikle başarılar diliyorum sana kanka umudunu kaybetmemen lazım sabırlı olman lazım grow sabır işi 1 bitki bakabilmen için 150w 10.000 lümen ışığa ihtiyacın var 1 beyaz ve 2 sarı torch ile 1 bitkiye bakabilirsin 3 tane de e27 duy alıp biraz da youtubeden video izleyip bu işi halledebilirsin

Growistanlı

Yeni üye
Öncelikle başarılar diliyorum sana kanka umudunu kaybetmemen lazım sabırlı olman lazım grow sabır işi 1 bitki bakabilmen için 150w 10.000 lümen ışığa ihtiyacın var 1 beyaz ve 2 sarı torch ile 1 bitkiye bakabilirsin 3 tane de e27 duy alıp biraz da youtubeden video izleyip bu işi halledebilirsin
kanka çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için. peki bu torch ledi alüminyum soğutucu profile montemi etmem gerekiyor soğutucu profilede işlemci fanımı yerleştirmeliyim? yada torchu alıp e27 duya bağlantısını yaptıktan sonra öylemi kullanmam gerekiyor

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Piyasadaki çoğu torch led kalitesiz googleye neosled yazıp arat kendi sitelerinden wp numarasını alıp sana bayi numarası veriyorlar ordan sipariş verebilirsin 50w 5780 lümen en kalitelisi onlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    ********** dready*** dready** ******* ******* ********** ******* **** ****** ** ******** ********** dready* ******* *** *** *********** dready ** **** **** *********
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ** ******* dready**** ****** ** *** ******* dready ***** ******* ********
  • kkush kkush:
  • AmanBee AmanBee:
    **** **** ******* ****** ****** ****** ***** **** ******* **** ******** ******** ***
  • zero00 zero00:
    dready********** **** *** * ******** ******** ********** *********** ********** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ****** **** ** *
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
    **** ********** ******** dready**** ****** ** *** ******* dready ***** ******* ********
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • zero00 zero00:
  • cokorama cokorama:
    ******** *** *** ****** ******** ***** ***** ****** ******* ******* ***** *********
  • zero00 zero00:
    **** *** ******* ***** *********** *********** *** *** ****** ** ***** *** ***** ***** *******
  • AmanBee AmanBee:
    ******* ******** ***** ****** dready ******** *** ***** ********* ******** ****** **** ** ********* ******* *** ** **
  • zero00 zero00:
    dready** ******* ******* ******* ***** **** **** ****** *********** dready******* ** *
  • E ErdemRS6:
    E ErdemRS6: ****** ****** *********** *** *** *******