Ak48 İlk heyecan GROW :)

higthead

Jolly Green
2 dolu 1 boş yapsan yeterli ama sonlara doğru pek boş gitmicez. Zaten biobizz olduğu için çok boşa gerek yok. Sen bu boş sulamanı alttan 1 veya 1.5 lt gelene kadar yap ıyıce ıslansın toprak ama 3lt olarak bos sulama alttan akması zor bak ıste duruma=)

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead dün akşam 3lt ile bir deneme yaptım ama tam anlamıyla toprağı ıslatmadı bende 5lt pekmezli su ile yavaş yavaş tamamını kızlara uyguladım,3 kız da toprakta ciddi heyelan oldu :)) üzerlerini boğmadan toprak ekledim. bundan sonra ki sulamayı saksı başına 5lt mi yapıyım yoksa bir önceki sulamada 2.5lt yapıyordum . sen daha önceden 1lt yavaş ,yavaş yükselt demiştim :) ? önerin nedir kadim hocam :)

higthead

Jolly Green
20lt dolu toprak saksıda ileri yani gelişmiş kızımız 4 ile 4.5 - 5lt. aralığı alır (extrem durumlar cok koklenme vs ustu lt olabılır anca dren oluyor cunku) Neyse suan daha toprag ın tam yenı ıslandı onndekı sulamada tam ıslanıcak aratık oturucak. Onndeki sulama 3.5 lt çık sonra 4 lt çık güzel alttan su akıyorsa kal 4 lt de veya hangı lt ise ama yawas yawas yedıre yedıre sula otururnca hızlı sulasanda herturlu alıyor toprak.

casperalive

Kıdemli Üye
20lt dolu toprak saksıda ileri yani gelişmiş kızımız 4 ile 4.5 - 5lt. aralığı alır (extrem durumlar cok koklenme vs ustu lt olabılır anca dren oluyor cunku) Neyse suan daha toprag ın tam yenı ıslandı onndekı sulamada tam ıslanıcak aratık oturucak. Onndeki sulama 3.5 lt çık sonra 4 lt çık güzel alttan su akıyorsa kal 4 lt de veya hangı lt ise ama yawas yawas yedıre yedıre sula otururnca hızlı sulasanda herturlu alıyor toprak.
Dostum aynen bende yedire yedire sulama yapıyorum :) vaktim olduğu için onlarla bol bol zaman geçiriyorum :)))

higthead

Jolly Green
Fotoları bir ara güncelle heh tamam şimdi olmuş oluyor diyeyim=) Bu arada bloomdayken bitki cok egıp bukulmez sadece dallara yon ver hafıf hafıf gun gectıkce zorlamadan.

casperalive

Kıdemli Üye
Fotoları bir ara güncelle heh tamam şimdi olmuş oluyor diyeyim=) Bu arada bloomdayken bitki cok egıp bukulmez sadece dallara yon ver hafıf hafıf gun gectıkce zorlamadan.
artık çok kasmıyorum kızları ufaktan ,ufaktan elimle sağ sola yatıyorum ,fan yapraklarını da, bir birinin arkasına saklıyorum. bu saatten sonra kızlar kocaman olup büyüsünler istiyorum :) Şuan kızlar uyku da ama akşama mutlaka yüklerim.

higthead

Jolly Green
1. fotodaki bitkii erkekkk sök at onuuuuu keseler patlayıp ucusup veya ustune yapısıp kabıne gecerse doller haberın olsun naptın=)) corbacımı bunlar? Acilen o bitkiyi kes at çöpe ama yawas yawas sakın sallama ortalıgı temızle kabının b ulundugu yerıde temızle uzerınden polen tasıma dıkkat et=)

casperalive

Kıdemli Üye
1. fotodaki bitkii erkekkk sök at onuuuuu keseler patlayıp ucusup veya ustune yapısıp kabıne gecerse doller haberın olsun naptın=)) corbacımı bunlar? Acilen o bitkiyi kes at çöpe ama yawas yawas sakın sallama ortalıgı temızle kabının b ulundugu yerıde temızle uzerınden polen tasıma dıkkat et=)
arkadaş çorbacıdan almış benim yanımda değil zaten :) bende erkek oluğunu düşünmüştüm ama diğeri değil sanırım :))

higthead

Jolly Green
Maşallah çiçeğe giriyorum haberin olsun renk açıkları =))) Maşallah Bloom 3. haftaya kadar manyak gibi uzayacak yawasca dalları acarsın yormadan her sulama tek tuk kapatanları al ama bloom 1.haftasından sonra 3.haftaasında tam trım yapcaz.

higthead

Jolly Green
Supercrop boydan kurtarmak ıcın ve stres yapıp o somegı daha dolu hale getırmek ıcındır. Senin yapıcak durumun olmaz tabı bloom 3 hafta manyak gıbı uzuyacak ıyı hızala someklerı. Sen lollipopping cannabis yaz bak bunu yapıcaksın ama cok traslamıcaz.

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead kızların 4-5. katına kadar olan fan yapraklarını temizliğini yapacağım ,tomurcuklu olanları asla dokunmuyorum. mümkün olduğunce hepsinin ışık almasını sağlıyorum bu akşam kızları uyandırınca yapıp resim atarım dostum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul: