İlk olacak yardımlarınız lazım (kabin ölçüsü)

Morty97

Yeni üye
https://resimyukle.io/r/Y5O5eN2Fzy

Elimde kullanmadığım bu dolaptan var 5-6k param var kabini kendim yapabilirsem kalan ekipmanlar için param yeter diye düşünüyorum kabin alacak durumum yok ölçü konusunda kararsızım bitki için yeterli büyüme alanı var mı içini ilk yardım battaniyesi ile kaplayacağım ölçüler yetersiz derseniz bir süre daha birikim yapıp kabin ile başlayacağım.

Yükseklik konusunda en alt iki çekmece sökülebilir yükseklik 1.80 olabilir

Brother

Doktor
kabin almana gerek yok çekmeceleri sökersen kabinden daha iyi olur
acil durum battaniyesi güzel seçim
2 bitkilik güzel bi alan

Skyy

Yeni üye
Merhaba kardeşim
kabin almana gerek yok çekmeceleri sökersen kabinden daha iyi olur
acil durum battaniyesi güzel seçim
2 bitkilik güzel bi alan

selamlar bende de dolap var boş seninkinden genişliği biraz daha büyük kabinler çok pahalı malesef bende 2veya 3 bitki mecbur auto yada tek photo yapıcam dolap cama yakın içine fan karbon temiz hava giriş çıkış ve lamba ne alsak iyi olur nelere dikkat edelim verimi thc si yüksek acemiler için dayanıklı auto tohum önerisi bizim yapacağımız gibi illaki yetiştiren grower arkadaşlar bize bu konuda yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dolabın içi mat beyaz sa yansıtıcı almasanda olur ben kullanmıyorum. Bi mat beyaz sprey boya da işini görür :D

Skyy

Yeni üye
kanka evet fahiş fiyatlar
dolaplar işinizi görür
auto değil photo ( feminized ) daha iyi olur
genetik blue dream - norhern lights seçebilirsin
Sağol kardeşim Mexican airles vs sativa ağırlıklı hibrit çeşit çok bide biz acemiler için strese dayanıklı olmasına özen göstericem senin tavsiye ettiğin genetiklerde çok güzel tohum için sponsorumu önerirsin genetik önemli ilk defa yapıcam 3 auto yapıcağıma 2 photo feminized yaparım haklısın gübre advenced Nutrients, toprağıda Coco profosyenel plus düşünüyorum, ışık da çok pahalı ama gelişimi ve çiçeklenme için de önemli hesaplı ne tavsiye edrsin ve dolap için nasıl havalandırma sistemi yapmalıyım sence çok soru sordum kardeşim hakkınızı helal edin

Brother

Doktor
bro dolabın içine acil durum battaniyesi kullanabilirsin gayet iyi yansıtıyor tavsiye ederim
kanka bence hiç an ( sentetik gübrelere bulaşma organik yap temiz cigaran olsun
o alana 200 çıkış 100 giriş yapabilirsin veya 300 çıkış pasif giriş yapabilirsin
aksiyel fan alabilirsin ama sesli olurlar sessiz istiyosan sessiz kanal fan alman gerekir biraz fiyatları pahalı
ama bana sorarsan karbon filtre seti al 3 4 k olur hem koku sorunun olmaz hem ses sorunun
ışık elektrozoom.net de 240 watt kendi yaptıkları ürün var bi arkadaşımız denedi gayet iyi sonuç aldı tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Merhaba kardeşim

selamlar bende de dolap var boş seninkinden genişliği biraz daha büyük kabinler çok pahalı malesef bende 2veya 3 bitki mecbur auto yada tek photo yapıcam dolap cama yakın içine fan karbon temiz hava giriş çıkış ve lamba ne alsak iyi olur nelere dikkat edelim verimi thc si yüksek acemiler için dayanıklı auto tohum önerisi bizim yapacağımız gibi illaki yetiştiren grower arkadaşlar bize bu konuda yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim
Dayanıklı bişi arıyorsan ben işkence yapayım ama yinede ölmesin diyorsan Ak48 photo. Kushseed den almıştım ben. Son tek kaldı tohum onuda bakıyım tohum almaya çalışıcam. Sonrada bluedream niyetim bakalım nasip. İkiside dayanıklı. Hasat bol.

Skyy

Yeni üye
Dolabın içi mat beyaz sa yansıtıcı almasanda olur ben kullanmıyorum. Bi mat beyaz sprey boya da işini

bro dolabın içine acil durum battaniyesi kullanabilirsin gayet iyi yansıtıyor tavsiye ederim
o alana 200 çıkış 100 giriş yapabilirsin veya 300 çıkış pasif giriş yapabilirsin
aksiyel fan alabilirsin ama sesli olurlar sessiz istiyosan sessiz kanal fan alman gerekir biraz fiyatları pahalı
ama bana sorarsan karbon filtre seti al 3 4 k olur hem koku sorunun olmaz hem ses sorunun
ışık elektrozoom.net de 240 watt kendi yaptıkları ürün var bi arkadaşımız denedi gayet iyi sonuç aldı tavsiye ederim
Sağol kanka ışığı dediğin yerden araştırıcam herşey ateş pahası ama hamama girende terlermiş iyice araştırıyorum ışığı, havandırma, genetik önemli tabiki biliyorum yetiştirme growluğumda çok önemli bakalım bismillah dediğimde ilk growum nasıl olucak çok merak ediyorum 20 senedir içiyorum gr fiyatları çok arttı ne bütçe ne durum dayanmıyor artık onunla bununla uğraşacağıma kendi sigaramı içerim mis gibi

Skyy

Yeni üye
Dayanıklı bişi arıyorsan ben işkence yapayım ama yinede ölmesin diyorsan Ak48 photo. Kushseed den almıştım ben. Son tek kaldı tohum onuda bakıyım tohum almaya çalışıcam. Sonrada bluedream niyetim bakalım nasip. İkiside dayanıklı. Hasat bol.
Sağol kankacım ben de sativa indica hibrit seviyorum ama sativa ağırlıklı tabi bazı firmaların tohumları çok boş çıkıyormuş korkuyorum aslında ilk growumda boş denk gelir küstürürler diye:) insanın kendi yaptığı sigara gibisi yok demi bende bakalım en kısa zamanda yapcam growumu

Skyy

Yeni üye
Kardeşim bide sentatik gübre kullanma demişsin organik tabiki daha iyi buradaki fark yani sigaranın thc si yada vergimle alakalı mı anlamadım neden organik tercih etmeliyim?

Skyy

Yeni üye

Skyy

Yeni üye
https://www.elektrozoom.net/550w-yxo-full-spectrum-grow-led yda bu kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!