İlk siparişimi verdim kanka ( LSD )

ahmetkilbas23

New Member
Youtube'da ingilizce olarak arat , kleopatra diye bir program var onu öğrenmen lazım kardo burdan anlatması çok zor video izlemen lazım
How To Use PGP Encryption | gpg4win Kleopatra Tutorial
Yaptım kanka nedense o program bende çalışmadı pgptool diye program var onu kurdum o şekilde oldu eğer kleopatra ile alamıyan olursa pgptool tavsiye ederim

ahmetkilbas23

New Member
Beyler bende gpg yapamadim sparis verme kısmında adresimi sifrelememi istedi ugrasmadim telegramdan hoffmancraw den siparis verdim 10x200 lsd 17 € ye ama evin adresini yazmadim mahalleyi yazdım acentadan alirim diye dusunuyorum sadece ptt ilemi geliyor ? ama geldigini nasil anliyicam iste bide çöp olmasin

grower07

Active Member
Öncelikle hepinize bu başlığa olan ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Evet benim siparişim gelmemiş olabilir ama birilerine ön ayak olmak ve cesaret vermek beni çok mutlu etti. Umarım herkesin siparişi sorunsuzca eline ulaşır. Herkese iyi yolculuklar dilerim :)
Kanka o kadar uğraştın ama o yaşanması gereken yolculuğu yaşayacaksın umarım. Ben bana ulaşan'dan gayet memnun kaldım. Bu arada kesmek filan uğraşmaya gerek yok :) Başka bir market ve vendor'dan 02 ekim'de başka bir sipariş geçtim onu beklemedeyim

Toska

Active Member
Beyler bende gpg yapamadim sparis verme kısmında adresimi sifrelememi istedi ugrasmadim telegramdan hoffmancraw den siparis verdim 10x200 lsd 17 € ye ama evin adresini yazmadim mahalleyi yazdım acentadan alirim diye dusunuyorum sadece ptt ilemi geliyor ? ama geldigini nasil anliyicam iste bide çöp olmasin
Ödemeyi nasıl gerçekleştirdin biraz bilgi verir misin :) BTCTurkten mi aktardın btc yi h

ahmetkilbas23

New Member
Ödemeyi nasıl gerçekleştirdin biraz bilgi verir misin :) BTCTurkten mi aktardın btc yi h
Kanka paribu da hesabin vardı içinde bitcoin olan ordan aktardım Hoffmancraw_bot olarak telegramdan otomatik sparis veriyon odeme yap diye sana bitcoin hesabi veriyor o sırada beklemeyi aliyor sen odeme yaptigin anda otomatik para alındı diyip hofmana msj atıyorsun ben yine garanti olsun diye adresi attim adam turkleri taniyor herhalde Türkçe teşekkürler dedi kargon hazir yolluyorum dedi. İste takipsiz posta diye evimin tam adresinide yazamadim bu postalar sadece ptt araciligi ilemi dagitiliyor acaba bir kac gun sonra ptt postaya gidip ara ara sorguluyacam gelmismi diye gelip kimse almadigi için çöp olmasindan korkuyorum

ahmetkilbas23

New Member
ilk siparişin stealth le uzaktan yakından alakası yoktu kanka açsalar zarfi kesin görürlerdi şeffaf bir malzemenin içinde vakumluydu ama kafasi mükemmel :)
Kanka sana posta hangi posta sirketinden geldi. Ptt mi ups flanmi ben hoffmandan soyledim ama adresi tam yazmadim bulamiyinca postacı acentaya birakicak buyuk ihtimal. Ondan çöp olmasin diye hangi posta ile geldigini bilmem lazim

Toska

Active Member
Cevaplanmamış soruların üstünden çok zaman geçmiş , buralarda olup da bildirim bekleyenler varsa diye selam vereyim dedim :)

Yoklamamı alsak ne yapsak :D

tohumcu

New Member
Kanka o kadar uğraştın ama o yaşanması gereken yolculuğu yaşayacaksın umarım. Ben bana ulaşan'dan gayet memnun kaldım. Bu arada kesmek filan uğraşmaya gerek yok :) Başka bir market ve vendor'dan 02 ekim'de başka bir sipariş geçtim onu beklemedeyim
geldi mi kanka var mı bi haber

Toska

Active Member
kanka adresi nasıl yazdın? şöyle mi

isim soyisim
mahalle, sokak veya cadde, No, il,ilçe

eğer böyle değilse bi örnek yazıp yollayabilir misin? şimdiden çok sağol kanka :)
Benimde soruna eklemek istediğim bir şey var. Adresi verirken türkçe karakterleri kullanıyor musunz ö ş i ü vb gibi ?

sam_fisher

New Member
Kankalar ben de beklemedeyim. Hofmanncrew 11 gün oldu :)
Adres konusu standart diye biliyorum.
İsim-soyisim
Adres
Posta Kodu
Şehir/Ülke

Bu arada pgp şifreleme programı olarak Türkçe arayüzlü program bulamadım ama ben GPA diye bi program kullanıyorum sade ve kolay, tavsiye ederim.

Toska kanka ben Türkçe karakter kullanmadım. Kullanılırsa sorun olur mu bilmiyorum.