İndoor and ouddor

Ceyhun28

Yeni üye
Yavrular çiçeklenmenin2. Ci haftasında ama işıgım yetersiz oldugu için dısarı almak istiyorum bu mevsimde dısarı alsam gelişmesinde Bi sıkıntı olurmu bu konuda ne yapmam lazım ustalar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. @Canna @progrower:)

Son düzenleme:
Çiçeklenmedikleri bu mevsimde dışarı alırsan yaşadığın yerde nem sıkıntısı varsa sıcaktan bud rot olabilir kanka, 50% nem civarı ve rüzgarlıysa alabilirsin bence yer sıkıntısı varsa vegdekileri alabilirsin ama outdoora geçerken 4-5 gün dışarda hafif gölgeye al bitkileri verdiğin ışıkta uv yoksa alışık olmadıkları için ani değişim yanık oluşturabilir

Ceyhun28

Yeni üye
@esrarkesmenderes kardeşim ben bu yavruları 2 tane 100 wat beyaz torch ledle büyüttüm bu zamana kadar ve su anda sarı torch led var kafalarında oda 100 wat uv varmı ışıklarda bilmiyorum ama bu kadar wat la fazla hasat alamam diye dışarı almayı düşünüyorum bide yerim sıkıntı olmaya başladı ilk growum bu ziyan etmek istemiyorum havalarda su an sıcak gitmiyor 15 20 kararsız kaldım alsam mı almasam mı diye yorumun için tesekkürler şimdiden

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka çiçeklenmeye girmeden tavsiye ediyorlar ama alman gerekiyorsa al. Akşam güneş batmaya yakın almanı tavsiye edeceğim. Kankanın dediği mantıklı 3-5 gün tam güneşe almamak daha doğru olur.

@esrarkesmenderes kardeşim ben bu yavruları 2 tane 100 wat beyaz torch ledle büyüttüm bu zamana kadar ve su anda sarı torch led var kafalarında oda 100 wat uv varmı ışıklarda bilmiyorum ama bu kadar wat la fazla hasat alamam diye dışarı almayı düşünüyorum bide yerim sıkıntı olmaya başladı ilk growum bu ziyan etmek istemiyorum havalarda su an sıcak gitmiyor 15 20 kararsız kaldım alsam mı almasam mı diye yorumun için tesekkürler şimdiden
Kanka senin durumunda şuan içeride ki nemi kontrol edemiyorsan outdoor ile aynı olacaksa tabi ki dışarıya almak daha mantıklı ama dediğim gibi sıcakta mikroorganizmalar, küf ve mantar türevleri daha hızlı yayılıyor yaşadığın yerde outdoor fazla nem sıkıntısı yoksa bir şekilde olabilir belki ama yüksek nem ve yüksek sıcaklıkta daha fazla hasat almak için bud rot riskine girmezdim hiç açıkçası ilave ışık ekleyebiliyorsan daha iyi olur.

Ceyhun28

Yeni üye
Kanka senin durumunda şuan içeride ki nemi kontrol edemiyorsan outdoor ile aynı olacaksa tabi ki dışarıya almak daha mantıklı ama dediğim gibi sıcakta mikroorganizmalar, küf ve mantar türevleri daha hızlı yayılıyor yaşadığın yerde outdoor fazla nem sıkıntısı yoksa bir şekilde olabilir belki ama yüksek nem ve yüksek sıcaklıkta daha fazla hasat almak için bud rot riskine girmezdim hiç açıkçası ilave ışık ekleyebiliyorsan daha iyi olur.
Teşekkür ederim kardeşim bilgiler için ama büyük ihtimal dısarı ya alacagım dısarda sıcaklık 18 20 civarı akşamlar 10 12 nem 55 ten yukarı sıcaklık değişimi sıkıntı yapar mı bilmiyorum ben ama yerim sıkıntı olmaya basladı fidelerimle aynı ortamda tutamıyorum nem cok yüksek oluyor inşallah bişey olmaz dısarda hayırlısı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ****** ** ** ******** **** *** ***** ********* ******** ****** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
  • S Suyyss:
    ******* hahahaha
  • S Suyyss:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ****** ********** *** ********** ****** *** ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kokokoco kokokoco:
    *** ****** ****** hahahaha**
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ****** ****** ***** *** ** ****** ******* hahahaha******** ********** *** ********** ****** *** ****** **
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha***** ** ** ** ********* ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** *** ** hahahaha ***** ********** hahahahahahahaha* ** ** ** ********* ***** **********
  • kokokoco kokokoco:
    ********* ***** ** *** ***** hahahaha* ********* * **** ******* * **** ****** ***** ********* ****** **** *** *** **** ******* *********
  • kokokoco kokokoco:
    kokokoco kokokoco: ***** **********