İngilizce bilen arkadaşlar için bir kaç durumu sorgulamak adına seyir önerisi (gel)

koala

tembel hayvan
Herkese selamlar off topic başlığının çok okunmadığını biliyorum ve umarım bir kaç kişide olsa bu anlamsız(?) hayattaki yolculuğu daha da zorlaştırmamak adına, yaşadığını bilerek ve anlayarak, hayatını bir kaç eşyanın hayaliyle hayatını zavallıca yaşamamak adına(bana göre :) ) bir seyir listesi sunuyorum. Aslında paylaşacağım şeyler öyle "abovvv kardeş he valla" denilecek tarzda içerik barındıran videolar değil, sadece bizim günlük rutinimizde ki içinden asla çıkıp da düşünemediğimiz rutin her gün telefonlarla saatlerimizi yalnız geçirmemek adına teknoloji veyahut başka bir şeyle öldürdüğümüz, o adımı atmaya üşendiğimiz veyahut belki de hiç farkında olmadığımız durumları belki düşündürür ve hayatı daha anlamlı yaşamamıza sebep olur, "anlamlı derken?" derseniz eğer cevabını verebilir miyim emin değilim.
En son ne zaman kendi zihninle, kendini saçma şeylerle üzmeyerek ve içine dram katmadan yalnız kaldın?
Ben de genç bir kardeşiniz olarak yaşıtlarımda görüyorum gözlemliyorum, bir araba peşinden yıllarını harcayan, aynı atların önüne havuç koyup koşturmalarını andırıyor; ilişkiler anlamsız ve toksik, hayata bakış açısı çok sığ ve çok dar ve menfaatçi bu üst nesillerimizde maalesef gerek şartlar, gerek de yaşın getirdiği egoyla ve eminlikle daha da kötü bir hal alıyor.

Böyle bir şey yapmamdaki sebep, maalesef sistemi o kadar güzel işletiyorlar ki elimize alamadan uçup gidiyor günler, aylar, yıllar :) öyle bir meşgale etmişler ki puştlar. Ekmeklerine yağ sürüyoruz hayatlarımız boyunca huzursuzca yaşarken :) 3.dünya ülkesinde yaşadığımız için daha da ayık olmamız lazım ve birbirimizi geliştirmemiz lazım diye düşünüyorum. Bu konuyu da bencil duygularla yazıyorum, çünkü daha iyi bir toplum, kaybolmamış ve anlamsızlaştırılmamış insanların kitlelere ulaşmasını istiyorum elbette. ve lütfen gelip recep ivedik tarzında yorum yapıcak arkadaşlar lütfen yapmasınlar, "kanka kafan mı güzel yaa" onlar için de duyuru şu an cola içiyorum hayatım boyunca da psy madde kullanmadım böyle bi yorum yapayım oraya çekilmesin de hiçbir şekilde gelip düşürmesinler libidoyu :D

fikirlerinizi merak ediyorum lütfen paylaşın, katkıda bulunun bir boka yarayalım şu hayatta hep birlikte :) Listeye sonradan bir şeyler daha eklemek adına kısa tutuyorum ve geniş bir yelpaze bırakıyorum. ayriyeten bu youtube kanalında da vakit geçirilmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25098

Guest
Bende hasta gibi oturup saatlerce dinledigim seyleri birakiyim :D

boyle oturup lecture lari dinelmeye bayiliyrim arkadaslar cok bagimlilik yapiyor denemelisiniz

BABACIK

Üye
Çok iyi bi konu devamı gelsin kanka. Toplumumuzun bu tür şeylere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum gerçekliğin farkına varmaları lazım artık. Dünya işlerine kapılıp zamanımız geçiyor kimse farkında değil.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Ya biz ingilizce bilmeyenler napsin şimdi bir köşede ölmeyimi beklesin kanka hee oldumu şimdi :D şakası bir yana gayet keyifli bir konu olmuş,bende çalışmasa bile bir çok arkadaşa iyi gelecektir emek verip uğraşmış, yorumlamış en ince ayrıntısına kadar içinden gelenleri aktarmışsın bize kalan seni emeklerinden ötürü tebrik etmek..Eline,koluna,bilgine ve yüreğine sağlık.

koala

tembel hayvan
Ya biz ingilizce bilmeyenler napsin şimdi bir köşede ölmeyimi beklesin kanka hee oldumu şimdi :D şakası bir yana gayet keyifli bir konu olmuş,bende çalışmasa bile bir çok arkadaşa iyi gelecektir emek verip uğraşmış, yorumlamış en ince ayrıntısına kadar içinden gelenleri aktarmışsın bize kalan seni emeklerinden ötürü tebrik etmek..Eline,koluna,bilgine ve yüreğine sağlık.
teşekkür ederim kanka guzel sözlerin için, oh hello you re alive ve and then will be okey videolarinda Türkçe altyazi on numara düzgün çevrilmiş başlığı aciktan sonra fark ettim bildireyim :D

BosCo

Kıdemli Üye
Videolar haricinde de, tartismaliyiz. Herseyi hemde! Bunun icin donanim gerekli, bunuda mesafe belirtmeksizin biz yaratabiliriz. Yeterki paylasmayi becerebilelim. Bravo @koala..

koala

tembel hayvan
Videolar haricinde de, tartismaliyiz. Herseyi hemde! Bunun icin donanim gerekli, bunuda mesafe belirtmeksizin biz yaratabiliriz. Yeterki paylasmayi becerebilelim. Bravo @koala..
güzel sözlerin için teşekkür ederim, kesinlikle katılıyorum. "paylaşmayı becerebilelim" ağzına sağlık kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ***** ******** *
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** ****** ****
  • Carl Jung Carl Jung:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ********
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Naritos Naritos:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    +1
    Naritos Naritos: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******... +1