İnsan dışkısından gübre ?

• Konbuyu başlatan CanoDior
  • Başlangıç tarihi
C

CanoDior

Guest
Öncelikle midesi hassas olan dostlarım kusura bakmasın.
Geçenlerde 70 kusur yaşlarında keyifci bir amcamla oturup muhabbet ederken konusu açıldı.Gubre muhabbeti yaparken bana rahmetli babasının kendi dışkısını gübre olarak kullandığından ve verimi diğer gübreleme kıyasla arttırdığından bahsetti.Kafam iyi gülüp geçtim fakat son 2 gündür araştırıyorum ve gerçekten insan dışkısı azot, fosfor, potasyum açısından çok zengin. Çişde ise üre, amino asitler ve eriyik mineraller mevcut. Sifonu çekerek neler kaybettiğinizi bilin istedim.

#Cigâ

Doktor
Öncelikle midesi hassas olan dostlarım kusura bakmasın.
Geçenlerde 70 kusur yaşlarında keyifci bir amcamla oturup muhabbet ederken konusu açıldı.Gubre muhabbeti yaparken bana rahmetli babasının kendi dışkısını gübre olarak kullandığından ve verimi diğer gübreleme kıyasla arttırdığından bahsetti.Kafam iyi gülüp geçtim fakat son 2 gündür araştırıyorum ve gerçekten insan dışkısı azot, fosfor, potasyum açısından çok zengin. Çişde ise üre, amino asitler ve eriyik mineraller mevcut. Sifonu çekerek neler kaybettiğinizi bilin istedim.
kanka içerken götüme sağlık dersin

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
sidikte amonyak olur. insan boku da nitrojen yönünden aşırı zengindir bitkiyi yakarsın. yani insanın kendisi ölünce gübre yaşarken işeyip sıçtıkları değil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** **** **** ******* ***** **** ****** ** ****** *** hahahaha** ** ******** hahahaha* hahahaha *** ********* **** ****** ******** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** ***** ***** ********* ** *** ** **** ******* ** **** ***** ****** ** **** *
  • muadip muadip:
    ******** ***** ********** ***** ***** ********* ** *** ** **** ******* ** **** ***** ****** ** **** *
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
    *** ** ****** ** hahahaha ****** hahahaha ** ******* *** ******* ******** ********** **** hahahaha* ***** **
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    ***** ******* ******** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha ******** *******
  • muadip muadip:
    ******** ****** ***** ******* **
    *** ***** ******* hahahaha* *** ** ********* *** ********** *** * ********* **** ***** ********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ******* hahahaha*** ****** ***** **
  • muadip muadip:
    ****** ***** ********** ******** **** ****** *** **** hahahaha*** ***** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha ********
  • muadip muadip:
    ********** ***** *** *** ***** hahahaha ******* ******** **
    hahahaha ******** ** ******* *** **** ******* ***** ******** hahahaha**** ***** ********** ******** **** ****** *** **** ********
    ***** ***** ****** ** ********* ****** ***** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha ********
    ****** *** ********** *** ******* *** *** **
  • muadip muadip:
    **** ********** ***** **** ********* ****** *** ***** ***** ***** hahahaha********* ******** ** ******* *** **** ******* ***** ******** *********
  • A ax-b:
    **** ****** ***** *** ********** **
    ****** ****** ********** hahahaha**
    ***** ***** ********* **** ***** ********* ******* ***** ***** ****** ** *********
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ***** ***** ********* **** ***** ********* ******* ***** ***** ****** ** *********