ŞEKİL A...

negma

Kıdemli Üye
ŞEKİL A ...

anlaşılan o ki foruma küserek gidenler tüm emeklerinide silmiş gitmiş konular yok olmuş niyet okuması yapmayacam kimseyide suçlamayacam bir bildikleri vardır haksız yerede böyle keskin bir yol ayrımına girmezler buda demektirki yakın zamanda ona olan bizede olacaktır şimdi heryere herşeye ayar veremeyiz kafamıza göre olmaz bize yakışmaz bilmediğimiz tanımadığımız birisine nasıl kafamıza göre isim lakab takmıyorsak istediğimiz ayarıda diretmek bize yakışmayacaktır kahpelik kötü bir huydur kişiliğine zarar verir sonra onun bağımlısı olursun süzme kahpe olursun yapmadanda duramazsın.onlar değmez diyerek emeklerini siliyorlarsa dedikleri doğrudur boş iş yapmayacaklarına göre kullandıkları yolda doğrudur.o aklı biliyorum izinizi aldım kokuda biraz geldi mesaj belli.dikkate alınacak ve titizlikle yaptırımlar uygulanacaktır. haneyede kazanç olarak geçecektir zaman demek para demek biz buranın paralı elemanları değiliz bi getirisi yok götürüsüde olmasın fitleşicez ayar otamatik fabrika ayarlarına geri dönecek durum bundan ibarettir.bi ayar verilecekse hakkıyla biz veririz atik bi şekilde nerden geldiğini bile anlamazsın şekil a da göründüğü gibi...

negma

Kıdemli Üye

soru sorduğun için havada kalmasın cevap verecem gelen mesajlar belli gözümüz açık ve çok ayık yapıdayız
ayrıca kıdemi alıp müptezel ayarı vermeye çalışılmış ayar bizim işimiz yoksa tutmaz tutmadıda boş kişilere boş işlerin ayarları verilir yada bazen ayar bile gerekmez çünkü tutmaz

negma

Kıdemli Üye
sıkıntı yok kanka iyi niyetimizi esirgeriz olur biter ben ne kaybederimki geyik yaparız olur biter yada onu bile yapmayız herşekilde kazancı bana yazar sıkıntı yok yani benim açımdan olsada olur olmasada ayar bende bu ayar iyi

ayrıca burda millete kafalarına göre nick yazıyorlar ne zamandır soracam açıkçası çekindim birazda müptezel kelimesinin sözlük anlamına bi baksınlar ve tanımadığınız kişilere ayar vermek doğrumu zaten o ayar olmaz şebeklik olur şimdi ben kalksam olmayan bişeyi başka forumlarda bu site için paylaşsam bu ayar olmaz olsa olsa kahpelik olur sadece kendini ayar verdim diye kandırısın ilizyon yaratırsın o kadar gerçek değişmez işte gözümüz bu kadar açık ve net gelmeden anlarız uyanırız tabii hemen ona görede reçetelerimiz var tedavi erken başlar sonra dersinki vay be ne oldu öyle bi rüzgardı geldi geçti çok kişi dedi ordan biliyorum

Son düzenleme:

negma

Kıdemli Üye
Benden Size Son Bir Tavsiye Tanımadığınız kişileri Kafanıza göre yaftalamayın adı üzerinde tanımıyorsun herşey başınıza gelebilir çok uçlara gitmeyin orta yolu bulun kendinizi bilendirmeyin zararınıza olur bunu bilin aşırıya kaçmayın orta karar buda son tavsiyem olsun bu yollar oyun oynanacak yollar değil ciddiyet gerekliki saygı göresin bunun ayarı bu başka türlü tutmaz bilesin

olmadık iftiralara maruz kalırsın adını çıkartırlar işini koyarlar daha neler neler yaparlar başına iş alırsın üzerine yapmadığın şeyleri yıkarlar bunları yaparlar örnekleri bizde çok isim lazım olur veya başka birşey kurbanı olursun herşeyide eksiksiz yaparlar binbir yüzüyle karşılaşırsın bu alemin yani anlayacağın kahpelik yaparlar işinide bozarlar buda son tavsiyem olsun.

ne şiş yansın ne kebap ayarıda bu ortada durcan ki çabuk yorulup düşme düşersen kimsede kaldıramaz yığılır kalırsın

düşman edinmeden yavaş güvenli saygılı hatasız yap işini sevdir kendini burda ayar sende işte ayarlayacan uzun yolu sıkıntısız atlatacan aksi takdirde işin olmaz bıozulur hiç görmediğin yüzleri gösterirler sana yaparlar bu işlerin doğasında var sonra o neydi öyle dersin dedirtirler emin olabilirsin.

Son düzenleme:

negma

Kıdemli Üye
Kanka iyisin hoşsunda biraz sativaya mı geçsen gereksiz tribe giriyosun sanki be

değil kanka bunun konularla alakası yok artık sadece boş yapacaz burda olacak olan o kural belli karar kesinleşti.

zaten müptezel olanda esasında boş yapar saygınlığı olmaz bayağı işlerle uğraşır hiç bişeye faydası olmaz gereksiz eleman gözüyle bak öyle olur

yeni üye ablarım
kıdemsiz anlarım
kıdemli anlarım

ama müptezel olmadı yakışmadı anlamı kötü bence kimseyede yakışmaz zaten

her iyi olan bi sebepten küstü gitti bende buna kızdım darıldım aşağılayıcı bi tabir olmadı ses çıkarmayanlar aynen devam neye göre değişiyor kıdem onuda yazsalardı bari bilelim ama ayarı yok sanırım kafalarına göre ise bizdede öyle ayarın bozulur bu ayar karşısında destek biter faydamızda olmaz zararımızda iftira atacakta değiliz ama sıfat takma konusunda sınıfta kaldın bi yerde yazılı duracak diğer hakları zaten saklı duruyor net sorulursa doğru yanıt gelecektir

Son düzenleme:

negma

Kıdemli Üye
başka yerlerde müptezel tohumsuz denmeyecek veya başka bi sıfat kullanılmayacak geri kalan hakları kullanılacak hakkını yedirmeyiz doğrusunu söyleyecez destek kesildi alışveriş kesildi tüm sistemleri için geçerli ayarı sıfırlandı karar böyle..

alışverişi kestik anlayacağın maddi manevi.o kadar arkasından iş çevirme veya başka bişey yok ortada durcaz açık ve net, hakkı budur.sorarlarsa bilmiyoruz ortadayız yanı evet güvenli veya güvensiz herşey kapandı sıfırlandı ayar anlayacağın bilgimiz yok iyi veya kötü orta çizgide devam

Son düzenleme:

negma

Kıdemli Üye
Sen kafana göre aklindan geceni yazmissin, dostum sen biraz cigaraya ara ver, yazdiklarin hangi konuda seni rahatasiz ettigini bile anlamadim:confused::confused:

boşver kanka gereksiz oldu zaten bu saatten sonra olay bitti gitti iyi herzaman iyidir hepte öyle kalın altını çamura atsan yine altın çıkacaktır sizleri biliyorum zaten konuşmaya gerek bile yok olursa muhabbet ederiz artık belki oda olmaz ama yinede altınsınız gönlümde bunu bilin .yaşanan süreci hatasız geçirdik iyide oldu şaşırmadım doğrusu belliydi zaten

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
başka yerlerde müptezel tohumsuz denmeyecek veya başka bi sıfat kullanılmayacak geri kalan hakları kullanılacak hakkını yedirmeyiz doğrusunu söyleyecez destek kesildi alışveriş kesildi tüm sistemleri için geçerli ayarı sıfırlandı karar böyle..

alışverişi kestik anlayacağın maddi manevi.o kadar arkasından iş çevirme veya başka bişey yok ortada durcaz açık ve net, hakkı budur.sorarlarsa bilmiyoruz ortadayız yanı evet güvenli veya güvensiz herşey kapandı sıfırlandı ayar anlayacağın bilgimiz yok iyi veya kötü orta çizgide devam
kanka söylediklerini anlamak çok ama çok zor. kendimi tercüman gibi hissettim, noktalama da kullanmıyorsun cümleleri bile bölemiyor insan :)

ancak anladığım kadarıyla rütben MÜPTEZEL yapılmış ve darılmışsın ha? yani tek anladığım bu yanlışsa kusura bakma.

eğer öyle ise şunu bilmeni isterim. adminler tarafından anladığım kadarıyla bir rütbe sıralaması var.

yeni başlayanlar YENİ ÜYE

biraz zaman geçirenler ÜYE

bu işten az çok anlayanlar KIDEMLİ ÜYE

bu işten gerçekten anlayanlar MÜPTEZEL (amaç hakaret değil, ot jargonu içinde bilgelik yani)

bu işin ustası erbabı üstadı olanlar RASTAFARAY

yöneticiler MODERATÖR

ÜSt yöneticiler ADMİNSTRATOR

gibi yükseliyor rütbeler. eğer sana müptezel kıdemi verilmişse, yönetici senin çok iyi bir grower olduğuna kanaat getirmiş demektir.

yanlışım varsa @Kanka düzeltsin :)

haaa en baştan yanlış anladıysam mevzuyu, kafa açtım demektir :D

SentetikZenci

Müptezel
kanka söylediklerini anlamak çok ama çok zor. kendimi tercüman gibi hissettim, noktalama da kullanmıyorsun cümleleri bile bölemiyor insan :)

ancak anladığım kadarıyla rütben MÜPTEZEL yapılmış ve darılmışsın ha? yani tek anladığım bu yanlışsa kusura bakma.

eğer öyle ise şunu bilmeni isterim. adminler tarafından anladığım kadarıyla bir rütbe sıralaması var.

bu işten gerçekten anlayanlar MÜPTEZEL (amaç hakaret değil, ot jargonu içinde bilgelik yani)

yöneticiler MODERATÖR

gibi yükseliyor rütbeler. eğer sana müptezel kıdemi verilmişse, yönetici senin çok iyi bir grower olduğuna kanaat getirmiş demektir.

Adam çözmüş

C

Canna

Guest
boşver kanka gereksiz oldu zaten bu saatten sonra olay bitti gitti iyi herzaman iyidir hepte öyle kalın altını çamura atsan yine altın çıkacaktır sizleri biliyorum zaten konuşmaya gerek bile yok olursa muhabbet ederiz artık belki oda olmaz ama yinede altınsınız gönlümde bunu bilin .yaşanan süreci hatasız geçirdik iyide oldu şaşırmadım doğrusu belliydi zaten
Bak kanka burada bir cok kisi sana yardimci olobilmek icin yaziyor , bu demektir ki, sana deger veriliyor. Sen de bir adim at öne dogru bizde sana bir adim daha atalim, bu yazilan yorumlar yalniz olmadigini gösteriyor.

mami10_

Doktor

yöneticiler MODERATÖR

Aynı genetiği içiyorsunuz galiba :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!