ŞEKİL A...

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
:D :D :D :D :D :D :D :D
kahkaha attım gece gece

yani müptezele aşırı takık, arada rütbe falan da geçince dedim heralde müptezel ilan edilmiş ve sinirlenmiş, tekrar kıdemliye düşünce de hislenmiş vs..

başka bişey anlamak mümkün değil ama adamın bi derdi de varo_O:D

mami10_

Doktor
:D :D :D :D :D :D :D :D
kahkaha attım gece gece

yani müptezele aşırı takık, arada rütbe falan da geçince dedim heralde müptezel ilan edilmiş ve sinirlenmiş, tekrar kıdemliye düşünce de hislenmiş vs..

başka bişey anlamak mümkün değil ama adamın bi derdi de varo_O:D
Ben kaç gere okudum anlam veremedim, kafam güzel dedim her halde, cümleler kopuk kopuk biribirşnden bağımsız, bu kafadan cidden istiyorum

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
kanka söylediklerini anlamak çok ama çok zor. kendimi tercüman gibi hissettim, noktalama da kullanmıyorsun cümleleri bile bölemiyor insan :)

ancak anladığım kadarıyla rütben MÜPTEZEL yapılmış ve darılmışsın ha? yani tek anladığım bu yanlışsa kusura bakma.

eğer öyle ise şunu bilmeni isterim. adminler tarafından anladığım kadarıyla bir rütbe sıralaması var.

yeni başlayanlar YENİ ÜYE

biraz zaman geçirenler ÜYE

bu işten az çok anlayanlar KIDEMLİ ÜYE

bu işten gerçekten anlayanlar MÜPTEZEL (amaç hakaret değil, ot jargonu içinde bilgelik yani)

bu işin ustası erbabı üstadı olanlar RASTAFARAY

yöneticiler MODERATÖR

ÜSt yöneticiler ADMİNSTRATOR

gibi yükseliyor rütbeler. eğer sana müptezel kıdemi verilmişse, yönetici senin çok iyi bir grower olduğuna kanaat getirmiş demektir.

yanlışım varsa @Kanka düzeltsin :)

haaa en baştan yanlış anladıysam mevzuyu, kafa açtım demektir :D
Koala var bide :) fazla yazmaz yazdığı zaman tam yazar :)

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Ahh ithamlar... ithamlar... ithamlar... Kendimizi tanımamıza yardımcı olurlar.
Kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başka kişiye veya kişilere yapmadığımız taktirde, insanlar arasında saf bir bağ oluşabilir ama ve lakin empati yapmak beyin gerektirir.

ebitar

Yeni üye
:D Ben anladım aga @negma sonuna kadar haklı. bazı şeyleri çok önemsediğinden ve duygusal yaklaştığından mübalağa etmiş fakat gene de her dediğine imzamı atarım. ne diyorsa o :cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
  • B bandaleros:
    *** dready**
  • B bandaleros:
    B bandaleros: ******* ***