Şu mantara bi çözüm bulalım

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Biz niye dolandırılmadık kardeşim o kadar alan insan var arkadaş yedi bugün kafasını beraber yaşadık Allah aşkına boş yapma!!!

hopbidi

Yeni Üye
Mıkınkı ortalığı karıştırmaya çalıştığın belli, yalan söylediğine sen nasıl eminsen kesinlikle senin kadar bende eminim. Çıkar çatışmanı ahlaklı şekilde yapmıyorsun. Adamdan 20 gün önce aldığım sporların ekimini yaptım bile, 2 hafta içinde hasatımı toplayacam, sende var bir dolandırıcılık, hadi hayırlısı

hopbidi

Yeni Üye
Bu siteye üye olduğumda mantar konusunda bu sayfaya yönlendirdi bir arkadaş, sonrasında kontak kurdum, sporu aldığım günden beri adam her aşamada hala yardımcı oluyor. Bu sitede çok fazla mesajım yok zaten, geçmişe dönük 5-6 mesaj sorduğum sorulara bakarsanız Mıkınkı denen vatandaşın nasıl bir provakasyon yaptığını zaten çözersiniz.
Dolandırıldığını iddia eden biri çıkıp ben dolandırıldım deyip kestirmez, dolandırılan adam kıçını yırtar ortalığa yazışmayı atar, kaldı ki sporu satan arkadaş telegramdan yardımcı oluyor, aradım açmadı diyen adam aradığı numarayı yazsın ortaya görelim hatta arayıp küfür edelim birlikte

Son düzenleme:

hightimezz

Yeni Üye
almanızı önermiyorum 900 tl verdim ve adam neymiş efendim sorularımdan dolayı beni engellemiş almayın arkadaşlar adam dolandırıcı !!!!

Ü

Üye silindi 20042

Guest
almanızı önermiyorum 900 tl verdim ve adam neymiş efendim sorularımdan dolayı beni engellemiş almayın arkadaşlar adam dolandırıcı !!!!
aldığın sporlar boş mu senin ? Yediğin kaba da sıçmazsın be çok fazla atladın grupta bi kaç kişi senin yüzünden korkup çıktı. ban yediğinde ağlamazsın burada bi sorunun varsa gider adamla çözersin biz niye atılmadıkta sen atıldın bu soruyu kafanda irdele bence sen!!!

nasıl bomba yapılacağı
nasıl lsd
met
vb bir sürü uyuşturucu çesidinin yapımından bahseden
ve arkadaşlarımıza kendi yapım ekipmanlarını satmaya çalışırken mantarlarını sat arkadaşlarına o zaman rahat rahat alırsın çeklinde torbacılık tavsiyesi veren üyeler grubumuzda barınamaz.

hocanın açıklamasıdır...

hopbidi

Yeni Üye
@hightimezz çok ucuz dandik bir adamsın, bu güne kadar mantar sporu veren arkadaşın sayfasında benim kadar soru soran olmamıştır, bir gün bile bırak engellenmeyi ters cevap dahi almadım.
Ben kanallarına girdiğim günden beri iki kişi atıldı!
Peki neden atıldı? Mantar sporunu nasıl ekeceğini öğrenmek için girdiğin guruba ortaya muhabbet açıp c4 nasıl yapılır, evde kolay bomba nasıl hazırlanır gibi terör bilgisi veren sözde adam atıldı, normal değil mi?
Atılan ikinci kişi torbacılık yapıyordu, gitsin torbasını nerede tutuyorsa tutsun.
Adamların moddosu belli. Ben gurubumda uyuşturucu satıcısına izin vermem diyor. Gelip torbacılık yapıp millete met, ot, Lst satmaya kalkarsan yollanırsın.
Sizlere bir tavsiye, o ağlayan arkadaşları bir şekilde gurubunuza almayın, başınızı belaya sokar iki gram kafa yaşayacaksınız diye hayatınızı riske..
Hapishane nasıl diye merak ediyorsanız hightimezz gibi insanları aranıza alıp paylaştığı dosyaları telefonunuza indirin, niye olmasın. Birgün sizin başınızıda belaya sokabilir..

sporsever

Yeni Üye
selam dostlar hepimiz hayatin kosusturmacasi icinde daralip bunalan ve kisa bir sureligine kendimizi kaybedip desarj olma pesinde olan insanlariz hal boyleyken de tutup bir ergenin tokatini yiyecek degiliz yorumlarin hepsini okudum yasim 32 ve hayatimda hic dolandirilmadim ama bu arkadastan alisveris yapmaya kalkarsam eger dolandirilacagimdan o kadar eminim ki icimde zerre suphe yok su an ulkenin icinde bulundugu ortam belli insanlar 100 tl icin neler yapabilir bunu tahmin edebiliyoruz ben simdi uye olmus bir arkadasiniz olarak nacizane uyarimi yapmak istedim

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Yakında mantarlarımı alıcam siz hala bunları söyleyin isteyene fotoğraf atarım