Şu mantara bi çözüm bulalım

carma6745

Kıdemli Üye
a
Ya cidden yazmayayaim diye baya ugrastim ama cidden cok komiksiniz. Printi 500 liraya satan adami ilah ettiniz abi saka misiniz:D bide hasat diye paylasmis mushroomlari. O hoca dediginiz adamla konustum adam daha flowhood nedir onu bilmiyor ustune bide tur caprazlayip guclendireceklermis ahahahaha. Bunlari burda savunanlarin yas ortalamasi kac 17 falan heralde. Mushroom growu icin min 30k harcamaniz lazim. Labratuvar malzemeleri weed growuna benzemez. Adamlar burda siz eglenin diye kucuk capli bir parkur kurmus resmen. Ayrica bilgi cagindayiz internet cagindayiz bilgiyi parayla mi satin aliyorsunuz? Beyler bayanlar bu gibi insanlara inanmayin. Interneti acin forumlari gezin video izleyin zaten ogrenirsiniz. Burda konusulanlari hasatlari gorunce gozlerim kaniyor resmen :D
ayrıca şimdi hatırladım hocada senle makara yapmıştı.

bi flowhood öğrenmiş gelmiş onu soruyır. sanki herkes alabilecek o aleti ne insanlar var ya demişti.
Gordugun profile girip bi bak. Kac yilinda girmisim gruba. Provoke falan etmiyorum. Yaptiginiz is cocuk isi. Sadece gulup geciyorum. Insanlarin dolandirilmasina engel olmaya calisiyorum. Ama burda sizin gibi insanlari cok gorduk. Sik kadar mantar hasatini gosterip al iste mantar yaptik diye gostermen ayri bi olay. Kim ne yapar sikimde degil. Ama yaptiginiz is adam sikmekten ibaret moruk. Bir ton gerizekali toplanip hoca dediginiz ada sakso cekiyosunuz. Kolay gelsin :)
konuşmandan zaten kimliğin belli oluyor. yaftalıyorsun ama
yafta sade lafla olmaz derler. varmı kanıtın
1.hani senin mantarlar. hayatın 1 grow mantar yetiştirdinmiki. bu aşşalamalar bize.
daha ilk yapışımız illakş hatalarımız var düzeltecez ama senşn bu tavrın çok terbiyesizce.

2. dolandırılan diyorsun hani nerde. 3 tane yalancı çıkmış dolandırıldık diyo hani kanıt dolandırılan adam 50 tane kanıt sunar boş muhabbete gerek yok.

lütfen küfür ve hakaret etmeden konuşalım.

a

ayrıca şimdi hatırladım hocada senle makara yapmıştı.

bi flowhood öğrenmiş gelmiş onu soruyır. sanki herkes alabilecek o aleti ne insanlar var ya demişti.

konuşmandan zaten kimliğin belli oluyor. yaftalıyorsun ama
yafta sade lafla olmaz derler. varmı kanıtın
1.hani senin mantarlar. hayatın 1 grow mantar yetiştirdinmiki. bu aşşalamalar bize.
daha ilk yapışımız illakş hatalarımız var düzeltecez ama senşn bu tavrın çok terbiyesizce.

2. dolandırılan diyorsun hani nerde. 3 tane yalancı çıkmış dolandırıldık diyo hani kanıt dolandırılan adam 50 tane kanıt sunar boş muhabbete gerek yok.

lütfen küfür ve hakaret etmeden konuşalım.

Dostum yaptiginiz sey etik degil. 10 dolarlik sporu 900 e cakmak nedir? Goz gore gore adam sikiyosunuz burda gelmis bana hakaret etme diyosun. Napiyim alkisliyim mi? Hoca dedgin kisiyi parmagimda oynatirim mushroom growunda. Ama kimseye kendimi ispatlama gibi bir niyetim yok. Size burda growu ogretecek halimde yok. Ben insanlari, kurdugunuz sacma bir sistemin icine girip kalitesiz meyveler yetistirip 900 e cakmaniza engel olmaya calisiyorum. Bilgiyi parayla satip ustune hic bir bok bilmeyen birinden yardim alip uyelik sisteminden para kazanmaya calisiyorsunuz. Insanlara burdan on ayak olmaya calisiyorum. Internet diye bisey var. Translate diye bisey var. Arastirmayan isin kolayina kacan insanlar bu hayatta hic bir bok olamaz. Arastirmak ogrenmek bilgi edinmek emek vermek bunlar insani gelistiren seylerdir. Vizyon sahibi olan insanlar vardir. Onlar benim ne demek istedigimi anlarlar.

carma6745

Kıdemli Üye
Dostum yaptiginiz sey etik degil. 10 dolarlik sporu 900 e cakmak nedir? Goz gore gore adam sikiyosunuz burda gelmis bana hakaret etme diyosun. Napiyim alkisliyim mi? Hoca dedgin kisiyi parmagimda oynatirim mushroom growunda. Ama kimseye kendimi ispatlama gibi bir niyetim yok. Size burda growu ogretecek halimde yok. Ben insanlari, kurdugunuz sacma bir sistemin icine girip kalitesiz meyveler yetistirip 900 e cakmaniza engel olmaya calisiyorum. Bilgiyi parayla satip ustune hic bir bok bilmeyen birinden yardim alip uyelik sisteminden para kazanmaya calisiyorsunuz. Insanlara burdan on ayak olmaya calisiyorum. Internet diye bisey var. Translate diye bisey var. Arastirmayan isin kolayina kacan insanlar bu hayatta hic bir bok olamaz. Arastirmak ogrenmek bilgi edinmek emek vermek bunlar insani gelistiren seylerdir. Vizyon sahibi olan insanlar vardir. Onlar benim ne demek istedigimi anlarlar.
aynen önce sallayıp sonra kendini garanti altına almak istememenden belli old. için sen le uğraşamayacağım.

ben hepinizden iyi biliyomda kendşmi ispatlama çabam yok.

ortaya bi iddia atıyırsan ispat etmek zorundasın.

dolandırıcı dedin ispatlayamadın.
hakeret ettin küfğr ettin yine olmadı

şimdi kazıkçı demeye çalılıyırsun. yurt dışın da 10 euroymuş
dostum ordab al kşmsenşn elini agağını bağlamıyıruz.

işportacımıyız zabıtayamı şikayet edecen.

neymiş doğruluğu davunmaya çalışıyormuş hahahahahaa kudur kudur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tonii Tonii:
    napıyosunuz
  • P progrower:):
    ama olmaz diyde bişey yok
  • P progrower:):
    denemek lazım
  • secretgrower secretgrower:
    Muhabbet sohbet kanka sen
    +1