Şu mantara bi çözüm bulalım

Evet kankalar. Foruma baktım ama kör de olabilirim. Sponsor site gibi güzel bir sitemiz olsada mantar sporu alsak diye düşünüyorum. Biliyorum site paylaşımı yasak ama tohumsuz abimiz bize bi güzellik yapıp site konusunda yardımcı olsa çok mutlu oluruz. Sonuçta tohum için sponsor sitemiz var ee mantar işi de çok zor olmasa gerek. Yöneticilerim değerli moderatörlerim bu konu hakkında bi yardımınız dokunursa çok makbule geçer.

Cvp: Şu mantara bi çözüm bulalım

stewardlanu' Alıntı:
Evet kankalar. Foruma baktım ama kör de olabilirim. Sponsor site gibi güzel bir sitemiz olsada mantar sporu alsak diye düşünüyorum. Biliyorum site paylaşımı yasak ama tohumsuz abimiz bize bi güzellik yapıp site konusunda yardımcı olsa çok mutlu oluruz. Sonuçta tohum için sponsor sitemiz var ee mantar işi de çok zor olmasa gerek. Yöneticilerim değerli moderatörlerim bu konu hakkında bi yardımınız dokunursa çok makbule geçer.

Harbi knka bende 2 3 kere denk geldim bi dhada bulamadim o kadar arastirdim knka bi yerdede bulamadim nasil yapariz reis bi el atsa guzel olcak

kanka spor olayı aslında çok basit bi muhabbet çıkarma işlemlerinden gördüğüm kadarıyla konuşacağım kredi kartı boyunda bir kağıt parçasına çıkarıyorlar. buradan sonrasını bizim devrealabileceğimiz şekilde gönderseler o sporu ne kadar iyi olur ah bi bilseler satıcılar. ki zaten satın alınacak yer bulamadım. deepweb haricinde bir yer yok sanırsam ve kurumuş mantardan spor çıkacağını sanmıyorum kanka

Ü

Üye silindi 2874

Guest
bende takıpteyim ama konu unutuldu gitti galiba...

Zaaa

Yeni üye
geçen hafta golden teacher modelini yedim . 5 kişi kampladık ve mantarlandık. ilk deneyimimdi ve hayatımdaki en güzel günümdü.gülmekten çatladık ::) herkezin denemesi lazm . intrnetten kit sparişi veriyorsun ve 1 ayda yapıyorsun . olay bu.

Cvp: Şu mantara bi çözüm bulalım

Zaaa' Alıntı:
geçen hafta golden teacher modelini yedim . 5 kişi kampladık ve mantarlandık. ilk deneyimimdi ve hayatımdaki en güzel günümdü.gülmekten çatladık ::) herkezin denemesi lazm . intrnetten kit sparişi veriyorsun ve 1 ayda yapıyorsun . olay bu.

Sana aşığım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...