Şu mantara bi çözüm bulalım

Dodo

Üye
Cvp: Şu mantara bi çözüm bulalım

mavbeo' Alıntı:
Gençler selam, arkadaşın dediği doğru internetten kit sipariş ediyorsun. Ben kit sipariş edilecek siteleri biliyorum isteyene gönderirim, hem yetiştirmek konusunda benide cesaretlendirebilirler.

Kanka varsa öyle link atta işimiz görülsün ben çok siteye yazdım ama turkiyeye gondereni bulamadim

Toska

Üye

mavbeo' Alıntı:
Gençler selam, arkadaşın dediği doğru internetten kit sipariş ediyorsun. Ben kit sipariş edilecek siteleri biliyorum isteyene gönderirim, hem yetiştirmek konusunda benide cesaretlendirebilirler

SİTE İSİMLERİNİ E-POSTA İLE VEYA WİCKR.ME UYGULAMASINDAN ( avec420 ) YOLLAR MISIN RİCA ETSEM:)

somufu

Yeni üye

Dodo' Alıntı:
mavbeo' Alıntı:
Gençler selam, arkadaşın dediği doğru internetten kit sipariş ediyorsun. Ben kit sipariş edilecek siteleri biliyorum isteyene gönderirim, hem yetiştirmek konusunda benide cesaretlendirebilirler.

Kanka varsa öyle link atta işimiz görülsün ben çok siteye yazdım ama turkiyeye gondereni bulamadim

Bende öğrenmek istiyorum

Gözünüz kapalı empire'da 6-7 level üstü vendor'dan spor print sipariş edin mektupla geliyo zaten sıkıntı olmuyo.

Kavanoz
Vermikulit (toprak)
Print syringe
Su :)

Bunları hazırlayın yutup'da zibilyon tane video var ordan açın bir tane "how to grow shroom" videosu tek tek en ince bokuna kadar gösteriyor kankalar.

Ü

Üye silindi 15132

Guest

mavbeo' Alıntı:
paylaşsana kanka bizlede

Yumrucuk

Yeni üye

Arkadaşlar merhaba, mantar kiti getirmek tehlikeli aklınız da bulunsun ve ciddi anlamda cezası var, yalnız bi kaç site var spor gönderen bunu yasal ve sorunsuz olarak geliyor, bilgilerinize

gencbrooker

Yeni üye
Tohumsuz karşlerim, daha önce ufak bir mantar macerası yaşamış birisi olarak size şu kadarını söyleyebilirim. Kit sipariş vermeyin patlarsınz,kitlerin gümrükten geçme gibi bir şansı yok.Spor siparişi verebilirsiniz,googleda arttığınızda belli başlı bir kaç site var oralardan sipariş verebilirsiniz.Sadece sipariş vermeden önce,sipariş vereceğiniz siteye mail atmanız gerekiyor.İngilizce bir mail hazırlicaksınız özel sipariş istediğinizi belirticeksiniz ve siparişinizin mektup içerisinde ticaret gemileriyle gelmesini isticeksiniz,her site özel sipariş almıyor tek tek mail atıp bulucaksınız.Ortalama 15gün 1 ay içerisinde gelir.Ben bu yolla bir çok spor aldım sorun yaşamadım tavsiye edebilirim.

Eeeee ? Sipariş verdiniz bitti mi konu ? Şimdi sporu bascaksınız güneşe koycaksınız papatya gibi yetişcek gibi sanıyosanız hiç girmeyin bu maceraya..

Yüksek derecede hijyen ve belirli bir oda sıcaklığında bunu yapmanız gerektiriyor,bu aşırı zor birşey. Hadi bunu sağlicak bir maliyet yapmayı göze aldınız, sporları basıcak gerekli gübre oluşturma malzemelerini nasıl bulucaksınız ? Kiti nasıl kendiniz oluşturucaksınız ? Hadi onuda yaptınız diyelim,Gelelim zurnanın zırt dediği noktaya.. Mantarlar aynı kenevirde nasıl böcek yemesi veya bitki hastalanması oluyosa mantarların yetişme süresinde de bazı hastalıklar olabiliyor ve yetiştirdiğiniz mantar ölebiliyor,dahada kötüsü yetiştirdiğiniz mantar hastalanırsa sizi yendiği zaman zehirlicek şekilde yetişmiş olabilir.
Mantarı yetiştirdiniz kurttunuz diyelim,bu yetiştirip kuruttuğunuz mantarların başarılı bir şekilde yetiştirdiğinizi,renk uyumlarından yenilebilir olup olmadığını nasıl anlicaksınız ? Sizi zehirlemicek hasat aldığınızı nerden anlicaksınız ? 

İşin özeti,ben mantarı aylarca süren araştırma ve yaklaşık 40 sayfalık bir not deferi oluşturduktan sonra,aylarca deneme yanılma yöntemiyle yetiştirebildim ancak... Yetiştirdiğim mantarı yemeye cesaret edemedim..

Bu kadar çok uğraş ve maliyet harcamak yerine alıp yemenizi tavsiye ederim,yinede seçim sizin..

Kanka bu empire ve vendor ne anlama geliyor aydinlat beni

Feramir03' Alıntı:
Gözünüz kapalı empire'da 6-7 level üstü vendor'dan spor print sipariş edin mektupla geliyo zaten sıkıntı olmuyo.

Kavanoz
Vermikulit (toprak)
Print syringe

Bunları hazırlayın yutup'da zibilyon tane video var ordan açın bir tane "how to grow shroom" videosu tek tek en ince bokuna kadar gösteriyor kankalar.

stdnt18

Yeni üye

Müptezeldegilim
Feramir03' Alıntı:

Kavanoz
Vermikulit (toprak)
Print syringe

Benim yakından tanıdığım birinin evine gittiğimde görmüştüm perlitit vs karışımdan kavonazlara büyüyebileceği bi ortam hazırlayıp gayet başarılı mush groowları yapta ama yöntemini ve tekniğini söylemiyor malasef ama yukarda bi arkadaşımızın dediği gibi çok çok fazla steril olması gereken bi ortamda yapılması gerek çok çabuk etkileniyor bakterilerden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******* *** ******* *********** *** **** ***** ****** ***** **** **

• camelonhigland camelonhigland:
  • zero00 zero00:
    ****** ********** ******** *** ****** *********** dready
  • K Kolpa.:
    ********* ******** ********* ******** *** ********** ***** ********* **** *** ******** dready*** dready** **** *** ** ***** *** ** ******* ******
  • zero00 zero00:
    **** ********** ****** ***** dready** *** ********* ******* ********** ***** ********
  • zero00 zero00:
    ***** ********** ** **
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
    dready**********
    +1
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ******** *****