şu videodaki ışık hangisi

Terliyorum

Yeni üye
merhaba kankalar baskın videolarında gezerken şu kabine denk geldim ışığı çok ilgimi çekti ne olduğunu bilen varmı çok torch desen değil cob desen değil
konuyla alakasız olacak ama nasıl yakalanmış acaba birimi ihbar etmiş

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam ister geri kafalı ister pimpirikli dersin tamamen sana kalmış ama ben bu tarz birşey gördüğümde değil aynı tür lamba aynı tür hiç bir şeyi kullanmamaya çalışırım. Klasik ona fayda etmemiş benim de canımı sıkar mantığı. Bu arada kabinde efsaneymiş esasında

Melez

Müptezel
cree yada ctizen cob dur qb lerlee kiyaslayabileceğim ışık çeşidi diyebilirim.
kanka quantum boardla karsilastirildiginda bayada uygun kaliyo bi modelini buldum sahibindende adam 5500 liraya satiyor iletisime gectim 150x150 kabine kac bitki sigarsa okadar yetistirir diyor baya guclu bi isik isida yapmiyor asla bence alinabilir

Melez

Müptezel
Kankam ister geri kafalı ister pimpirikli dersin tamamen sana kalmış ama ben bu tarz birşey gördüğümde değil aynı tür lamba aynı tür hiç bir şeyi kullanmamaya çalışırım. Klasik ona fayda etmemiş benim de canımı sıkar mantığı. Bu arada kabinde efsaneymiş esasında
kanka tabi onlem cok onemli her turlu onlem alinmalida ne olursa olsun kucucuk bi jiffy tablet bile siparis ederken kendi grow bolgenizden uzak bi konuma siparis etmeliyiz cok onemlidir bu konu isik saticilarinin buyuk cogunlugu emniyet takibinde bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • camelonhigland camelonhigland:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** ****** *********** ** ******* dready * ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ** *** ***** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ******* ****** ******* **** **** ********** ****** dready* *** ******* dready **
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready**********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** *** ** *** ***** dready ***** **** **** ****** ***** ******* ******* ***** ********* dready ******** ***** *****
    Nazim_Red Nazim_Red: **** *** *** ** *** ***** dready ***** **** **** ****** ***** ******* ******* *****...