1 AYLIK AMA 1 HAFTALIK GIBI GORUNEN BITKILER. BUYUDUKCE KURUYAN TRUE LEAFS.

Elbaph420

Yeni üye
Kankalar bu bebekleri ekeli 1 ay olucak ama hala ilk haftadaki gibi kaldi. Yeni cikan yapraklar buyudukce kuruyup yukari dogru bukulmeye basliyor. Bunlar ikinci part 4 tane ektim hepsi ayni. Ilk parttada ayni seyleri uyguladim boyle olmamisti. Arastirmalarim sonucu isiktan uzaklastirdim, gubreyi cok azalttim hatta bos su vermeyi bile denedim ama duzelmiyor. Cope gitsinde istemiyorum.Yeni cikan yapraklar buyudukce neden kuruyor yardimci olursaniz sevinirim.

Elbaph420

Yeni üye
sarı ph metre kullanıyorsan haftada bir kalibre et
aynen ondan kullaniyorum kanka. en son 1 ay falan oldu kalibre etmeyeli cunku genelde 1l suya 3 damla ph down damlatinca 5,8e sabitliyodu herzaman. Kalibre ayarini musluk suyundan belediyenin aylik raporuna gore bakarak yapsam olur mu belediyenin isine guvenilir mi?

erşan kuneri

Kıdemli Üye
aynen ondan kullaniyorum kanka. en son 1 ay falan oldu kalibre etmeyeli cunku genelde 1l suya 3 damla ph down damlatinca 5,8e sabitliyodu herzaman. Kalibre ayarini musluk suyundan belediyenin aylik raporuna gore bakarak yapsam olur mu belediyenin isine guvenilir mi?
kesinlikle olmaz. ya kalibrasyon sıvısı al yada kalibrasyon tozlarıyla kalibre et.
kaliteli toprak kullan ve toprak kurumadan asla su verme

Elbaph420

Yeni üye
kesinlikle olmaz. ya kalibrasyon sıvısı al yada kalibrasyon tozlarıyla kalibre et.
Knk denedim oldu senin sayende yavrular iyilesti 3 saksi hasat aldim bugun itibari ile hepsini ictik bitirdik bile. yenileri yolda. aradan zaman gecti suar akti ama tesekkur etmek istedim sana eyv
[/QUOTE]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    **** ** dready* ***** *** ***** **** ******
  • kralartur01 kralartur01:
  • T Twist:
    ********** ****** dready* ***
  • T Twist:
    dready* ******* ***** ********* ******* ***********
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    *********** **** ***** ** ****** *** ****** ******* ** **** ******* ***** ***** ***** **** ********** ** ********** ***** *****
  • M Mamba70:
  • T Twist:
    **** ***** dready****** ******* ****** *******
  • Emmy Emmy:
  • T Twist:
    ** **
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • M Mamba70:
    ******** ******* dready****** ********* ********** **** *** ******** ***** *** ***
    +1
    dready
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    ** ****** dready*** *******
  • SariTursu SariTursu:
    ********* *** ***** dready*
  • SariTursu SariTursu:
  • M Mamba70:
    **** dready ***** ***** dready* **** ** ***********
  • M Mamba70:
    ********* ******** *********** dready** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    *** ********* ********* ***** ******** *** dready* ***** ******* dready* dready* ******* dready****** ********* ********** **** *** ******** ***** *** ***
    kralartur01 kralartur01: ******** ********* ***** ********