1 bitkiden 500g alabilmek

Skung53

Yeni üye
Arkadaşlar 1 bitkiyle 500 g alabilmem için neler yapmam lazım. Kaç m alana ihtiyacım var ışık kaç wat led olması lazım kokomu toprakmı hangi gübreyi kullanmak lazım yardımcı olursanız sevinirim

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Coco öyle kafana göre yapabileceğin hatta ilk başlangıçta yapabileceğin bir şey değil. Toprak başlayacaksın. 120.120.200 alana fc4800 tek 40litre saksı 2 ay veg scrog gerip söylediğin rakamlara ulaşacaksın. İstersen 2 tane 27 Lt at.

Skung53

Yeni üye
Coco öyle kafana göre yapabileceğin hatta ilk başlangıçta yapabileceğin bir şey değil. Toprak başlayacaksın. 120.120.200 alana fc4800 tek 40litre saksı 2 ay veg scrog gerip söylediğin rakamlara ulaşacaksın. İstersen 2 tane 27 Lt at.
Hangi genetik kullanıyım limon falan

cane1919

Üye

TheBigBongTheory

Kıdemli Üye
Coco medyaların en kolayı ve güvenli olanıdır. Yanlış yönlendirmeyelim. 3 günde 1 veya günde 2 kere sulamak arasındaki kararla toprak veya coco yapacaksın. Ayrıca coco'da oluk oluk kimyasal gübre yetiştirmek istemiyorsan toprakla yetinebilirsin.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kanka photo bitki 50 lt saksı 3,4 ay veg güzel eğitim topping, lst falan güzel bir sistem lamba mh ve hps olsun. Bu işi sen çözersin. Ak48 veya bluedream tavsiye.

AcemiBoy

Yeni üye
Yeni başlayacağım; 150 150 200 kabin ve FC6500 ışığım var diyelim.
Sizce 50 litre büyük 1 veya 2 saksı mı yapmak mı mantıklı ?
Yada 20 lt 4 veya 5 saksı yapmak mı mantıklı ?
Konusu gelmişler bi el atarsanız iyi olur teşekküler.

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Yeni başlayacağım; 150 150 200 kabin ve FC6500 ışığım var diyelim.
Sizce 50 litre büyük 1 veya 2 saksı mı yapmak mı mantıklı ?
Yada 20 lt 4 veya 5 saksı yapmak mı mantıklı ?
Konusu gelmişler bi el atarsanız iyi olur teşekküler.
İlk growsa tek 50-40Litre saksı da eğitim ve sonrasında scrog gerekir daha da fazla. Eğer ilk growsa 20Lt 6 adet at bu seferlik öğrenmiş olursun.

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum o bahsettiğin rakamlar ciddi rakamlar, ilk growda o kadar yüksekten uçmak yerine içimlik sigaranı hedefleyip bir nevi pratik yaparak işi öğrenirsen, eğitimlerin ne işe yaradığını bizzat 'deneyimleyip' öğrenirsen zaten birkaç sefer sonraki growunda alacağın hasadı bilip ona göre hedefin doğrultusunda yürürsün.. vesselam

AcemiBoy

Yeni üye
dostum o bahsettiğin rakamlar ciddi rakamlar, ilk growda o kadar yüksekten uçmak yerine içimlik sigaranı hedefleyip bir nevi pratik yaparak işi öğrenirsen, eğitimlerin ne işe yaradığını bizzat 'deneyimleyip' öğrenirsen zaten birkaç sefer sonraki growunda alacağın hasadı bilip ona göre hedefin doğrultusunda yürürsün.. vesselam
Para var sorun yok :) Ben hangisi daha kolay olur onu öğrenmek istedim yeni olacağım için. Tek çiçek ile ilgilenmek daha mı kolay olur acaba diyerek. Yanıtın için sağol knka :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    *** * ******** hahahaha**** ********* ********* ****** ******* **
  • muadip muadip:
    *** ****** ********* ********* ****** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** * *********
  • muadip muadip: