1 Saat te hazır brownie tarifi

fansızın sebebi fırına koyduğun dalgalar ucup savrulmasın diye biliyorum kankacım. decarb işlemine pek bi etkisi yok.

aklıma airfryer da kokain kurutma anım geldi. makineye koydum malı biraz nemini atsın diye bi açtım aküyü çalmışlar. 2 grı makineye içirdik.
Bilgi için teşekkürler kanka, bunun için yapabileceğim bir şey var mı peki sence

Decarb işinde fırın hakkında bilgi verirmisin kankam ? Fırın sıcak hazır halde mi attın kaç derece kaç dakika pişti cigaralar
Aynı tarifteki gibi kanka, sadece fansız mod yoktu bende. Fırını önce 120ye ısıtıp sonrasında cigaralari fırına koydum fansız mod olmadigi için geniş şekilde yağlı kağıdın (pişirme kağıdı) içerisine koyup kağıdı katladım. Tam 30dakika durdu cigaralar sonrası tariften devam kanka :)

Kanka tarifine göre yaptım ve dün 22.32 de keki yedim ve ara sıra boş sigara harici birşey içmedim. 1 buçuk 2 saat sonra bir geldi yok böyle kafa. Kalbime kuruldum kalp krizi geçirtcektim kendime:D tarif çok başarılı teşekkürler kanka. Bünyesi hafif olan denemesin tabi bu kafa esrar kalitesiyle paralel oluyordur. Çorbacım beni üzmedi gene gösterdi kalitesini:D

kanka şimdi yapsam hiç yemesem keki son kulanım tarihi var mı yoksa dolapta bekler mi 1-2 hafta kafasında fark olurmu

Ağam ben dün bu dediğini 1Gr ile denedim sonuç hariiiikaaaaa !!!!!
Saat 1.15 de esrarımı yiyerek tükettim,saat 2.30 gibi kafam aşırı güzel oldu ve akşam 22.00 a kadar kafam inanılmaz güzeldi,göz bebeklerim fena büyüdü,uzun zamandır denemeyi düşünüyordum yeni denk geldi.ama yenilerek tüketilen esrar araştırmalarıma göre kalp krizi, psikiyatri vs gibi olumsuz şeyler boy gösterebiliyormuş.kafası çok güzel,çok hızlı,haftada bir gün izin öncesi akşam deneyip gece kendi haline film vs sabaha kadar güzel vakit geçirilebilir

JellyJam64

Yeni üye
Ağam ben dün bu dediğini 1Gr ile denedim sonuç hariiiikaaaaa !!!!!
Saat 1.15 de esrarımı yiyerek tükettim,saat 2.30 gibi kafam aşırı güzel oldu ve akşam 22.00 a kadar kafam inanılmaz güzeldi,göz bebeklerim fena büyüdü,uzun zamandır denemeyi düşünüyordum yeni denk geldi.ama yenilerek tüketilen esrar araştırmalarıma göre kalp krizi, psikiyatri vs gibi olumsuz şeyler boy gösterebiliyormuş.kafası çok güzel,çok hızlı,haftada bir gün izin öncesi akşam deneyip gece kendi haline film vs sabaha kadar güzel vakit geçirilebilir
Sigara güzelmiş o zaman kanka çünkü 1 g az bi miktar gerçi hepsini tüketin sanırsam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******** * **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** ** ***** ******* ******* ******** * **** ***** ****** *** ***** ********* ****** ***** ******* ***** *** *********
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ***** ******** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** ** ******* ** *** ***** *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    *** dready
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** **** ***** *** ********** dready* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** dready** ********** ** *** *****