1 white skunk, 1 blue dream ile bitirdik macerayı.. HASAT EDİLDİİ!! Hasat miktarı güncel.

Tahmini hasat.

• Kullanılan toplam oy
    53

Yesil088

Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle ekipmanlarımdan bahsedeyim. Konuyu her sulamamda güncelleyeceğim herkese bol dumanlarr.
Önceki grow; Foto , Foto , Foto

90.90.180 Zeuxe kabin
450w Cob led
Giriş aksiyel fan 160m3
Çıkış fan 284 m3
Fm'ler 27 lt saksıda
Auto 15 lt saksıda
Toprak Monkey liyht mix - perlit
2 Vantilatör
Sinbo nem makinesi

Gelişim içme suyu, sömeklenme çeşme suyu.

Başlangıç;

Isı; 20-25 Nem; 60-85

15 aralık; Tüm tohumları suya attım ve 24 saat bekledim kökleri görünce derhal topraklara verdim coşkuyu.
(Ufak saksılarla vs uğraşmak istemediğimden direk büyük saksılara ektim)

17 aralık; Auto ak ve 2 white skunkımız topraktan çıktı 1 skunk salak gibi çıktı :D

1 diğerini zaman kaybetmemek amaçlı toprağı eşeleyip kontrol ettim hiç haraket yoktu kökte, ümidi kesip elimde olan 1 bd tohumunuda direkt suya bastım.
24 saat bekledikten sonra verdim toprağa

19 aralık; Bd' da topraktan çıktı. Bd hariç diğerlerine sulama yaptım 50 şer ml kadar kabin sıcaklığında 6-4ph lı içme suyu.

23 aralık; ıhhtan suluyrum 2 günde bir kuruyor.

27 aralık; 10. Günleri kabin görünüm; FOTOĞRAF..

Isı; 20-26 Nem ;55-70

04 ocak 18.gün; Şehir dışına çıktım 1 haftalığına 2 lt 1ml cal mag lı su hazırladım bıraktım ev arkadaşıma ben gelene kadar 2 sulama yaparsın 3 günde bir ver 250ml şer ayıra ayıra dedim öyle yapmış sağolsun gelişim baya olmuş bu akşam 3 photoyada main lining yapıcam ilk büğümden sonra boyunlarının köklerine vurucam :D automuz pistil vermeye başlamış hadi bakalım..

Sağlıklı white skunk; FOTOĞRAF..

Ak-47 auto; FOTOĞRAF..

Sakat white skunk; FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

Isı; 20-29 Nem; 50-70

05 ocak 19.gün; Eğitim grişimleri yapıldı autoya lst photolara mainlining uygulandı 2 lt suya 6ml growa+b, 4ml vodoo, 4ml b52, 4ml revive konup 500ml şer paylaşıldı yapraklara neem oil sıkıldı

Genel görünüm; FOTOĞRAF..

8 ocak 22.gün; Eğitime devam ediyorum ilk defa lst yaptığımdan biraz saçmaladım sanki ama iyi gidiyor auto, photolar ise maine devam ediyorum her şey gayet iyi gidiyor bugün sulama yaptım bitki başına 500 ml suya 1ml revive, 2 ml vodoo verdim.

Ak 47 auto; FOTOĞRAF

White skunklar; FOTOĞRAF , FOTOĞRAF

Blue dream; FOTOĞRAF

12 ocak 26.gün; Eğitime devam kankalarım sakat white skunkun dalını kırdım eğmeyi bıraktım kendi halinde 2 günde kaynadı autom pistil vermekte hala sömek yok ortalıkta ama tahminimce 10 15 güne şişirmeye başlar bugün sulama yaptım yarımşar litreye sadece cal mag ekleyip verim sularını her şey gayet iyi umarım böyle güzel devam eder sorun çıkmaz.

Blue dream; FOTOĞRAF

Ak47 auto;FOTOĞRAF

17 ocak 31.gün; eğitime devam kankalar autoyu saldım artık sadece ana dal yatık o kadar toprak 3-4 günde kuruyor herşey gayet iyi. Fotolar ışık kapalı evdeyken çekildi yaprakların sarması bu yuzden

Ak 47; FOTOĞRAF..

White skunklar; FOTOĞRAF.. , FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

24 ocak 38.gün; bugün budama yaptım kankalar dallar çok birbirlerine girmişlerdi toparladım neem sıktım ve sulama yaptım sulamam ise hepsine 2şer lt photolara sadece cal mag, autoya calmag ve big bud verdim gayet iyi gidiyor her şey 1 ay sonra autoyu hasat edicem hazır olsada olmasada çünkü photoları 3 ay veg de tutarsam yerime sığmaya bilirler.

Kabin genel; FOTOĞRAF..

Ak 47; FOTOĞRAF..

White skunklar; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

8 şubat 55.gün; kankalar bayadır güncellemiyorum ama gelişimler harika oldu autodan tırtıklamaya başladım bile :D sulamalar aynı 4 günde bir oluyor. autoyu 3 e çektim saksı ufak olduğundan. stres çok yaşamadım bu growda şunu öğrendim gübre miktarı çok önemli agaa. autonun Kafası bu halde iken pilot, güzel thc yapıyor sevdim ama ilk autodan mıdır bilmem başlarda çok stres yaşadı ufak kaldı ama olsun başarılı genetic. photolara ufaktan flush attım 20-25 inde bu ayın. alıcam autoyu kavanoza photolar başıma bela olur yoksa o kabinde. hadi rasgele dumanlar beyler..

Kabin genel; FOTOĞRAF..

Ak 47 auto; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

Video;https://streamable.com/8m2x1c

14 şubat 61.gün; Bugün photolara sade sulama yaptım 7 şer litre autoya cannanın flhusıyla flush attım haftaya kesicem kesmem gerek yoksa photolar kabina sığmayacak photoların fluhsından sonra 1 haftada inanılmaz gelişme oldu 4. günde full budamak zorunda kaldım çiçeğe girmenin hazırlıkları başladı. sulamayı artık 7 lt gübreli, 10 lt sade sulama olarak gidicem gübre kalıntısı kalmaması için tedbirde olmam gerek. bakalım neler bekliyor beni. eğitim tam istediğim gibi olmasada gayet güzel oldu bence attacağım videoda eğitimi detaylı görmüş olacaksınız herkese bol dumanlar..

Video ; https://streamable.com/42vpv2

Kabin genel Led li; FOTOĞRAF..

Kabin genel; FOTOĞRAF..

20 şubat 67.gün; Bunun daha 1 ayı vardı olooom.. :D kafası güzelmiş :D evet arkadaşlar autoflowerı hasat ettim. normalde fluhstan sonra bi 5 lt lik sulama daha yaptım kurumasını bekleyip kesecektim ama sabah kabini kontrol ettiğimde autonun saksısı devrilmişti ayar oldum vurdum baltayı. Agaaaa bir tırtıklamışız bitkiyi varyaaa :D Photo kızlarım gene azdılar birden boy atladılar bugün 12/12 ye aldım onları bakalım daha ne kadar büyüyecekler kabine sığarlar umarım..

Hasat; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Photolar kabin genel; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

06 mart 80. gün; kankalar bitkimin biri erkek çıktı çok üzüldüm, çok fazla üzüldüm. Bilseydim autoyu 1 ay beklerdim dicem ama kalmazdı çok tırtıklıyorduk. herneyse kankalar 2 photo ile devam ediyoruz 1 white skunk(white label firma) 1 blue dream (sponsor). kankalar dün gübreli sulama yaptım çiçeklenmenin 14. günündeyiz daha fazla boy atmalarını bekleyemiyorum kankalar skunk 91cm oldu blue dream 86cm bunlar main lining yapmaa rağmen ki boylar kankalar aknin hasatından güzel kurutmadan sonra bi kapak kova yaptım aklım yeninden gitti beyler çok iyi kafası vardı. Sulamada ise 10 lt ye geçtim kankalar birikinti olsun istemiyorum toprakta gübreyi, yarı doz kullanıyorum. fotolara geçelim..

White skunk; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Genel; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Blue Dream; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Erkek White; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

17 mart flower 25. Gün; kankalar gene baya bi budama yaptım zayıf olan dalların çoğunu aldım almadıklarımında sadece 2 fan yaprağını bıraktım enerji kaybı yaşatmasın diye bitkiyi genel olarak en üst 2. düğüme kadar budadım sadece sömeklerin ufak şeker yaprakları kaldı ve üstte kalan fanları ışığı çok kapatanlarını budadım arkadaşlar bitki eğitime rağmen çok boya gitti alttaki sömeklerin cılız kalmasını istemediğimden bu kadar çok budadım artık ellemicem bloombastiğe başladım bluedream şimdiden çok thc yapmaya başladı ama skunkta o kadar yok. Thc şu an için normal aslında blue biraz coşmuş aferin kızıma fotiler aşşağıda herkese bol dumanlar...

Kabin genel; Fotoğraf.

Video; https://streamable.com/8g999f

28 nisan, flower 67. Gün

selam kankalar bayadır güncellemiyorum bi kaç sorunlar çıktı kafam allak bullak oldu doğru düzgün ilgilenemedim de bitkilerle çok tırtıkladım gene efsane tırtıkladım para verecek durumda değilim birazda müptezelim içmem lazım herneyse, boyları çok uzadığı için sömekler şiştikçe dallar taşıyamamaya başladı file geçirdim bende 5 gün önce ilk flushlarını attım 35er lt ile bugün tekrar 35er lt su vereceğim son 15 ltlere cannanın flushını kullanıyorum lt başına 2 ml olmak üzere blue dreamın kafası manyak bişey ama white skunk o kadar değil. Ama whitenin hasatı daha çok olucak neyse kankalar fotoları bırakıyorum aşşağıya herkese mutlu growlar

Üstten çekilen açı; FOTOĞRAF...

Boydan; FOTOĞRAF...

3 mayıs hasat günü. 1 maceranında sonuna geldik, bugün hasat ettim güzel budayıp tek tek astım kankalar dolabımın içine kapaları gündüz yarım açık gece full açık şeklinde. 1 hafta sonra kaç gr çıktı ve kafa raporunu tekrardan paylaşırım sizinle gr konusunda ümitsizim çok tırtıkladık çünkü ama alırım bi tahmininizi..

5DDF9897-1FC2-4F2B-9477-784F87DDCCDE.jpeg

804BC0EE-BD02-4F67-A1D3-1A72FB3F49B4.jpeg

3D68F669-25FB-4A0E-9E0C-F09BCC14FF5B.jpeg

ARKADAŞLAR TOPLAM KURU HASATIM 152 gr çıktı bu kadae tırtıklama olmasaydı rahat 250 çıkmışt biraz thc belli etmeye başladı arkadaşım sağolsun başladı tırtıklamaya ardından ben felan çığır aştık resmen herneyse rezilin önde gideniyiz **** :d ve bir photomuz erkek çıkmasaydı bu 400 olurdu ama olsun kısmetimiz pek yokmuş yalnız whitenin 10 gramı sanki 20 gram sömekler çok sertleşmedi ama büyükler olsun güzel oldu bize yeter bu yaz..

Kafa raporu; arkadaşlar ben çok içici olduğumdan pek puan verebileceğimi sanmıyorum ben alıştım kafaya. Arkadaşıma 0.2 gr kovadan kapak verdim blue dream 10/9 verdi bu akşam 0.2 gr kapak white vercem bakalım ona kaç puan verecek herkese bol dumanlar

Son düzenleme:

Aguş

Doktor
Reyiz ne yaptın şimdi Fem'i 3 ay vegetation da tutman gerekcek

Son düzenleme:

Yesil088

Üye
aynen kanka 3 ay weg'de tutucam photoları açgözlülük yaptım biraz :D kabinde 90.90 zor sığacak ama başladık bu serüvene devamını getiricez

Aguş

Doktor
Önerim ilk 3-4 hafta 3-4 litre saksıda tutup main lining eğitimi ver(3 yada 4 Topping) baya bodur kalacaktır 4. haftadan sonra büyük saksıya al lst ye devam et otoların bitene kadar anca böyle baskılarsın zaten sonrasında tek başına 90x90 ı kaplar o bitki

Yesil088

Üye
kanka direkt büyük saksılarına ektim uğraşamadım açıkçası. Evet main yapıcam photolara 3x topping düşünüyorum autoya lsd yapıcam sadece topping atmicam bilmiyorum belki duruma göre erken hasat ederim autoyu diğerleri hasatı verene kadar kafamı kırsın yeter çok harmanım. önceki growum 1 photo ww di 100.100 dü kabinim 2 aya yakın wegde tutmuştum kaba taslak baktığımda kabine hasat zamanında hımm buraya o zaman 3 tane tam sığar demiştim ama düşündüğümüz gibi 90.90 da 3 ay veg çok sıkışır sömekler, küf sorunuda çıkarabilir bu bana, havalandırmayıda düzgün yapmam gerek odanın penceresi ığtan sürekli açık kaldır diye düşünyorum kar kışda olsa küf lanet bişey çünkü dostumun avucumu doldurucak kadar budlarına bulaştı çok üzülmüştük

Auto erken çiçeğe girmiş sanırım ki bu da işine gelmiş senin de.
Photoları kesene kadar hararetini alır ve onlara yer açmış olur herşey gönlünce olsun dostum.

sokrates dede

Yeni üye
selamlar dostum, ellerine saglık cok güzel egitim uygulamıssın...

gübre olarak neleri kullandın acaba?.. ilk mesajında göremedim, bir takvime göre mi yoksa bitki tepkilerine göre mi uyguladın?... ne yaptıysan epey işe yaramış görünüyor.... :)

kök geliştirme gübresi olarak 3 tane secenek var... piranha, voodo ve tarantula.... ben tarantula aldım, youtube dan video da baktım hangisini almak lazım diye ama acıklayıcı bir bilgi bulamayınca tarantula aldım... voodo ve tarantula arasında cok fark var mıdır? bir bilgin var mı bu konuda?...

bir de cobled i kac cm de tuttun ciceklenme dönemi icin?..

taşak cıkaran cok üzüldüm ama kalan sağlar senindir... :)

Son düzenleme:

Yesil088

Üye
Dostum gübreyi grow döneminde elimden geldiğince az tuttum 2 boş 1 gübereli yapıyordum neredeyse çiçeğe geçince artık yarı doz da ve 1 gübreli 1 gübrezi planlamaya geçtim

ben wodoo kullanıyorum kanka bana daha cazip geldi tarantula ve pranha kökleri daha sağlam tutacaktır daha sağlıklı

grow döneminde cobu 40-50 cm de tuttum çiçekte 30 cm e aldım

dün baktım gene boy atmışlar 107cm e ulaştı :)

İzmir

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle ekipmanlarımdan bahsedeyim. Konuyu her sulamamda güncelleyeceğim herkese bol dumanlarr.
Önceki grow; Foto , Foto , Foto

90.90.180 Zeuxe kabin
450w Cob led
Giriş aksiyel fan 160m3
Çıkış fan 284 m3
Fm'ler 27 lt saksıda
Auto 15 lt saksıda
Toprak Monkey liyht mix - perlit
2 Vantilatör
Sinbo nem makinesi

Gelişim içme suyu, sömeklenme çeşme suyu.

Başlangıç;

Isı; 20-25 Nem; 60-85

15 aralık; Tüm tohumları suya attım ve 24 saat bekledim kökleri görünce derhal topraklara verdim coşkuyu.
(Ufak saksılarla vs uğraşmak istemediğimden direk büyük saksılara ektim)

17 aralık; Auto ak ve 2 white skunkımız topraktan çıktı 1 skunk salak gibi çıktı :D

1 diğerini zaman kaybetmemek amaçlı toprağı eşeleyip kontrol ettim hiç haraket yoktu kökte, ümidi kesip elimde olan 1 bd tohumunuda direkt suya bastım.
24 saat bekledikten sonra verdim toprağa

19 aralık; Bd' da topraktan çıktı. Bd hariç diğerlerine sulama yaptım 50 şer ml kadar kabin sıcaklığında 6-4ph lı içme suyu.

23 aralık; ıhhtan suluyrum 2 günde bir kuruyor.

27 aralık; 10. Günleri kabin görünüm; FOTOĞRAF..

Isı; 20-26 Nem ;55-70

04 ocak 18.gün; Şehir dışına çıktım 1 haftalığına 2 lt 1ml cal mag lı su hazırladım bıraktım ev arkadaşıma ben gelene kadar 2 sulama yaparsın 3 günde bir ver 250ml şer ayıra ayıra dedim öyle yapmış sağolsun gelişim baya olmuş bu akşam 3 photoyada main lining yapıcam ilk büğümden sonra boyunlarının köklerine vurucam :D automuz pistil vermeye başlamış hadi bakalım..

Sağlıklı white skunk; FOTOĞRAF..

Ak-47 auto; FOTOĞRAF..

Sakat white skunk; FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

Isı; 20-29 Nem; 50-70

05 ocak 19.gün; Eğitim grişimleri yapıldı autoya lst photolara mainlining uygulandı 2 lt suya 6ml growa+b, 4ml vodoo, 4ml b52, 4ml revive konup 500ml şer paylaşıldı yapraklara neem oil sıkıldı

Genel görünüm; FOTOĞRAF..

8 ocak 22.gün; Eğitime devam ediyorum ilk defa lst yaptığımdan biraz saçmaladım sanki ama iyi gidiyor auto, photolar ise maine devam ediyorum her şey gayet iyi gidiyor bugün sulama yaptım bitki başına 500 ml suya 1ml revive, 2 ml vodoo verdim.

Ak 47 auto; FOTOĞRAF

Blue dream; FOTOĞRAF

12 ocak 26.gün; Eğitime devam kankalarım sakat white skunkun dalını kırdım eğmeyi bıraktım kendi halinde 2 günde kaynadı autom pistil vermekte hala sömek yok ortalıkta ama tahminimce 10 15 güne şişirmeye başlar bugün sulama yaptım yarımşar litreye sadece cal mag ekleyip verim sularını her şey gayet iyi umarım böyle güzel devam eder sorun çıkmaz.

Blue dream; FOTOĞRAF

Ak47 auto;FOTOĞRAF

17 ocak 31.gün; eğitime devam kankalar autoyu saldım artık sadece ana dal yatık o kadar toprak 3-4 günde kuruyor herşey gayet iyi. Fotolar ışık kapalı evdeyken çekildi yaprakların sarması bu yuzden

Ak 47; FOTOĞRAF..

White skunklar; FOTOĞRAF.. , FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

24 ocak 38.gün; bugün budama yaptım kankalar dallar çok birbirlerine girmişlerdi toparladım neem sıktım ve sulama yaptım sulamam ise hepsine 2şer lt photolara sadece cal mag, autoya calmag ve big bud verdim gayet iyi gidiyor her şey 1 ay sonra autoyu hasat edicem hazır olsada olmasada çünkü photoları 3 ay veg de tutarsam yerime sığmaya bilirler.

Kabin genel; FOTOĞRAF..

Ak 47; FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

8 şubat 55.gün; kankalar bayadır güncellemiyorum ama gelişimler harika oldu autodan tırtıklamaya başladım bile :D sulamalar aynı 4 günde bir oluyor. autoyu 3 e çektim saksı ufak olduğundan. stres çok yaşamadım bu growda şunu öğrendim gübre miktarı çok önemli agaa. autonun Kafası bu halde iken pilot, güzel thc yapıyor sevdim ama ilk autodan mıdır bilmem başlarda çok stres yaşadı ufak kaldı ama olsun başarılı genetic. photolara ufaktan flush attım 20-25 inde bu ayın. alıcam autoyu kavanoza photolar başıma bela olur yoksa o kabinde. hadi rasgele dumanlar beyler..

Kabin genel; FOTOĞRAF..

Ak 47 auto; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Blue dream; FOTOĞRAF..

Video;https://streamable.com/8m2x1c

14 şubat 61.gün; Bugün photolara sade sulama yaptım 7 şer litre autoya cannanın flhusıyla flush attım haftaya kesicem kesmem gerek yoksa photolar kabina sığmayacak photoların fluhsından sonra 1 haftada inanılmaz gelişme oldu 4. günde full budamak zorunda kaldım çiçeğe girmenin hazırlıkları başladı. sulamayı artık 7 lt gübreli, 10 lt sade sulama olarak gidicem gübre kalıntısı kalmaması için tedbirde olmam gerek. bakalım neler bekliyor beni. eğitim tam istediğim gibi olmasada gayet güzel oldu bence attacağım videoda eğitimi detaylı görmüş olacaksınız herkese bol dumanlar..

Video ; https://streamable.com/42vpv2

Kabin genel Led li; FOTOĞRAF..

Kabin genel; FOTOĞRAF..

20 şubat 67.gün; Bunun daha 1 ayı vardı olooom.. :D kafası güzelmiş :D evet arkadaşlar autoflowerı hasat ettim. normalde fluhstan sonra bi 5 lt lik sulama daha yaptım kurumasını bekleyip kesecektim ama sabah kabini kontrol ettiğimde autonun saksısı devrilmişti ayar oldum vurdum baltayı. Agaaaa bir tırtıklamışız bitkiyi varyaaa :D Photo kızlarım gene azdılar birden boy atladılar bugün 12/12 ye aldım onları bakalım daha ne kadar büyüyecekler kabine sığarlar umarım..

Hasat; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Photolar kabin genel; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

06 mart 80. gün; kankalar bitkimin biri erkek çıktı çok üzüldüm, çok fazla üzüldüm. Bilseydim autoyu 1 ay beklerdim dicem ama kalmazdı çok tırtıklıyorduk. herneyse kankalar 2 photo ile devam ediyoruz 1 white skunk(white label firma) 1 blue dream (sponsor). kankalar dün gübreli sulama yaptım çiçeklenmenin 14. günündeyiz daha fazla boy atmalarını bekleyemiyorum kankalar skunk 91cm oldu blue dream 86cm bunlar main lining yapmaa rağmen ki boylar kankalar aknin hasatından güzel kurutmadan sonra bi kapak kova yaptım aklım yeninden gitti beyler çok iyi kafası vardı. Sulamada ise 10 lt ye geçtim kankalar birikinti olsun istemiyorum toprakta gübreyi, yarı doz kullanıyorum. fotolara geçelim..

White skunk; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Genel; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Blue Dream; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

Erkek White; FOTOĞRAF.. FOTOĞRAF..

17 mart flower 25. Gün; kankalar gene baya bi budama yaptım zayıf olan dalların çoğunu aldım almadıklarımında sadece 2 fan yaprağını bıraktım enerji kaybı yaşatmasın diye bitkiyi genel olarak en üst 2. düğüme kadar budadım sadece sömeklerin ufak şeker yaprakları kaldı ve üstte kalan fanları ışığı çok kapatanlarını budadım arkadaşlar bitki eğitime rağmen çok boya gitti alttaki sömeklerin cılız kalmasını istemediğimden bu kadar çok budadım artık ellemicem bloombastiğe başladım bluedream şimdiden çok thc yapmaya başladı ama skunkta o kadar yok. Thc şu an için normal aslında blue biraz coşmuş aferin kızıma fotiler aşşağıda herkese bol dumanlar...

Kabin genel; Fotoğraf.

Video; https://streamable.com/8g999f
Kanka photolardan hasat miktarı ne aldın ?

Dostum gübreyi grow döneminde elimden geldiğince az tuttum 2 boş 1 gübereli yapıyordum neredeyse çiçeğe geçince artık yarı doz da ve 1 gübreli 1 gübrezi planlamaya geçtim

ben wodoo kullanıyorum kanka bana daha cazip geldi tarantula ve pranha kökleri daha sağlam tutacaktır daha sağlıklı

grow döneminde cobu 40-50 cm de tuttum çiçekte 30 cm e aldım

dün baktım gene boy atmışlar 107cm e ulaştı :)
Kanka vodoo yu n zaman kullaniyoruz benim bitkiler 3 günlük bardakta şuan call mag da var bunları n zaman vermeliyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • zero00 zero00:
    ***** ******* ** dready ** ******* ******* ***** ***** ****
  • cokorama cokorama:
  • zero00 zero00:
    **** ********* **** ******* dready******
  • zero00 zero00:
    ******* *** ** *** dready** ****** ********
    ***** ** ****** **** **
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** **** ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ****** ******* ******* ********** *********** ********* **** ** *********
  • zero00 zero00:

• zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
    **** ******* ****** ****** ***** *** ** ***** ** ******* ***** **** ********** ****** *** ** ****** dready**** ** ****** ********** *********** ****** ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* ******** **** *** ***** dready*
    zero00 zero00: ******* ******** **** *** ***** dready*