10-15 auto sistem için yardımınız lazım

yerligrower

Yeni üye
240x120x200 kabinim var içine yaklaşık 10-15 auto bitki koymayı düşünüyorum ışık ve filtre önerisinde bulunursanız teşekkür ederim

higthead

Jolly Green
Dostum 10-15 auto demek saglam karbon fıltre demek.

10-15 auto dedıgın ıcın yuksek m3h karbon fıltrree set kullanmak gerekır işin rengı degısir,. Eğer sen bu yazdıgının yarı kadar adet soyleseydın havalandırman yarı fıyatına duserdi. 890m3h set veya 1080m3h set gibi.

3080m3h karbonm fıltre ve 1160m3 vortıce quıte ultra sessız model.

Giriş için

550m3 normal serı

veya butcem var setup ım komple quıte ultra sessız olsun dersen

550m3 quıte serisi

C

Canna

Guest
Dostum @nasa kankanin bu konuda yayinladigi A dan Z ye bir cok konu var, forumlarda bulabilirsin.

C

Canna

Guest
Dostum bak orada 14 auto icin demirbas listesi var, ayrica sana PH ölcer,nem ve sicaklik ölcer, 2 adet vantilatör, tabiki gübre lazim.Ama dostum tecrüben var mi, daha önce hic grow yaptin mi, auto bitki hata kabul etmez, yani tecrüben yoksa bence bu kadar saksi ile baslama. Tamam forum olarak sana yardimci oluruz, ama yaptigin her hata sana az hasat olarak geri döner,

yerligrower

Yeni üye
hocam amatör olarak auto grow gördüm nem vs her şeyi gördüm ben ortalama kuru 600-700 almak istiyorum 1 kere yapıyım 1 sene o korkuyla uğraşmayım diye bu rakamı hiç feminist yetiştirmemiş kaç dalda alır ortalama
Dostum bak orada 14 auto icin demirbas listesi var, ayrica sana PH ölcer,nem ve sicaklik ölcer, 2 adet vantilatör, tabiki gübre lazim.Ama dostum tecrüben var mi, daha önce hic grow yaptin mi, auto bitki hata kabul etmez, yani tecrüben yoksa bence bu kadar saksi ile baslama. Tamam forum olarak sana yardimci oluruz, ama yaptigin her hata sana az hasat olarak geri döner,

C

Canna

Guest
O miktari iyi bakarsan bitkine stres yasatmazsan 7-8 auto veya 4 photo bitkidende alsirsin, ama dostum tecrüben yok dencek kadar az, gel sen photo fem bitki yap, uzun sürer ama hic olmaz ise yaptigin hatalari düzeltecek zaman var, yada 2-3 auto 2-3 fem yap.Karar senin. Dostum ne kadar hasat alacagin senin yetistirmene bagli, ben o miktari 2 photdan alirim baskasi 3 photdan bir baskasi 6-7 photdan.

yerligrower

Yeni üye
O miktari iyi bakarsan bitkine stres yasatmazsan 7-8 auto veya 4 photo bitkidende alsirsin, ama dostum tecrüben yok dencek kadar az, gel sen photo fem bitki yap, uzun sürer ama hic olmaz ise yaptigin hatalari düzeltecek zaman var, yada 2-3 auto 2-3 fem yap.Karar senin. Dostum ne kadar hasat alacagin senin yetistirmene bagli, ben o miktari 2 photdan alirim baskasi 3 photdan bir baskasi 6-7 photdan.
hocam photo dediğiniz nedir birde şey soracam mesela bakılışlarında çok fark varmı auto yetiştirmiş biri feminist yapabilirmi bir abim fem yetiştiriyo 3 ayda 1 daldan tam 100 alıyorum diyor

C

Canna

Guest
Dostum photo dedigim uzun dönem, senin fem dedgigin, disilestirilmis tohum, sponsordan aldigin bütün tohumlar ister auto yani kisa dönem, ister photo olsun hepsi fem, o tanidigin auto yapiyor olmali 3 ayda hasat aliyorsa, photo 5 ay kadar sürer ama hem daha cok hasat hemde daha kaliteli cigara verir.

yerligrower

Yeni üye
Dostum photo dedigim uzun dönem, senin fem dedgigin, disilestirilmis tohum, sponsordan aldigin bütün tohumlar ister auto yani kisa dönem, ister photo olsun hepsi fem, o tanidigin auto yapiyor olmali 3 ayda hasat aliyorsa, photo 5 ay kadar sürer ama hem daha cok hasat hemde daha kaliteli cigara ver

peki hocam 10 tane otomatik 2 tane feminist baksak ilaçları aynımı aynı çadırda büyürmü ilaçları aynımı ve fem bitkiler sıcağa dayanıklımı

C

Canna

Guest
Dostum gerekli sicakliga ayarlamalisin kabin icini, ayni gübreyi her ikisine kullanirsin sadece dönem göre miktarlari farkli olur, simdi bir oradan bir buradan iyi kötü eksik bilgi yerine, hedefini sec, büyük olmasin hadefin, sistemi kur, tohum siparisini ver, en bastan yeni konu acarak foruma danisarak ilerle, merak etme eger kafana göe gitmez isen her asamada danisirsan, bu forumda cok iyi ustalar var, sana hasat aldirtir bu forum, en bastan derken tohum patlatmadan basliyarak. Dah hic kendin grow yapmamissin, ufaktan basla ögrene ögrene ilierle, bunlar benim tavsiyelerim, ama tabiki karar senin.

higthead

Jolly Green
@Canna dostumuz nokta atışları yapmış. Sen alanına karar ver setup ını kuralım lınklerı burdan paylasırız ama once alanına kaarar vermen lazım. Arabanın kendısını almadan once lastıklerı almaya baslama.

yerligrower

Yeni üye
@Canna dostumuz nokta atışları yapmış. Sen alanına karar ver setup ını kuralım lınklerı burdan paylasırız ama once alanına kaarar vermen lazım. Arabanın kendısını almadan once lastıklerı almaya baslama.
Canna hocam bu yolda bana hep doğru bilgiler verdi teşekkür ediyorum auto yapıcam hocam yaklaşık 10 tane koymayı düşünüyorum tohumları sipariş verdim bütçem kısıtlı olması gereken minimum şekilde bi kabin için yardımcı olurmusunuz demirbaşları için

higthead

Jolly Green
Canna hocam bu yolda bana hep doğru bilgiler verdi teşekkür ediyorum auto yapıcam hocam yaklaşık 10 tane koymayı düşünüyorum tohumları sipariş verdim bütçem kısıtlı olması gereken minimum şekilde bi kabin için yardımcı olurmusunuz demirbaşları için

Dostum butcen kısıtlı ıse 240x120 kabın yapma alan buyudukce masraf artar.

Havalandırma son kez revizyon

10 adetten bahsedıyosun ancak mınımum 1080 m3h karbon fan set kaldırır dahada dusugu olmaz koku sorunu yaşarsın.

Giriş fanın

550m3 vortıce normal serı. 2 adet 300m3 aksıyel fanda koyulur ama sesten durulmaz dostum.

Yine soyluyorum eger 4-5-6 adet deseydın 890lık set kurtarırdı. Normalde olması gereken cıkıs setın 3080 veya 2200m3h olması gerek ama butce kısıtlı dıyorsun duselım 1080m3h sete.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********