10 X HYDRO 15. GÜN

mokali

Yeni üye
kanka varda su geldi bozuldu yenisini aldım takrım suan 18/6 calısıyor 12/12 ye cekmem gerekir mi ? bir ışık takvimi varmı bunula ilgili

mokali

Yeni üye
%3 hidrojen peroksit bulamadım eczanelerde kapalıydı bugun % 50 olanlardan var sitede
ro su etkisi % kaç oluyor sence

%3 hidrojen peroksit bulamadım eczanelerde kapalıydı bugun % 50 olanlardan var sitede
ro su etkisi % kaç oluyor sence
Aqua oksijenli su yaz internete çıkar.
Musluk suyu ph tamponlarken aşırı pH down/up yiyor dalgalanması da çok oluyor ama ro suda ilk gün 2 saatte bir kontrol etsen yetiyor sonrasında pek dalgalanma olmuyor

mokali

Yeni üye
kanka flush a basladım canna aqua flora cannayzm boost alabildim param okadar yetti kalın yaptakların hepsini topladım dalları ayırdım iyice içlerde ışık alsın diye ayırdım saksıların aralarını açtımsu borusuda değişti mecburen ışığı 20/4 e çıkardım resim atıcam

kanka flush a basladım canna aqua flora cannayzm boost alabildim param okadar yetti kalın yaptakların hepsini topladım dalları ayırdım iyice içlerde ışık alsın diye ayırdım saksıların aralarını açtımsu borusuda değişti mecburen ışığı 20/4 e çıkardım resim atıcam
Tamam dostum şebeke suyun kaç ppm oluyor dinlendikten sonra ?

Ü

Üye silindi 32956

Guest
son durum bu reis bazıları hala çiçeğe girmedi 20/4 ışık su anda 1000 1200 arası ppm
1200 fazla gelir 800-900 arası iyi çiçeği girerler bir sorun yok ama ısı sorunu yaşıyorsun herhalde yapraklarda öyle gözüküyor kabin ısısına bakma da yaprakların üstüne probu getir öyle ölç bir de ısı kaç derece orada fan yoksa fan çalıştır bitkiye yukarıdan içeri doğru vursun sabit bir şekilde olmasın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********