12/12 isiga geceli 10gun oldu cicek yok

MagicDark

Yeni üye
Selam arkadaslar 3ay 18/6 vegetif donemin ardindan 12/12 isiga geceli 10gun oldu ama cicege dair belirti yok bitkiler gayet saglikli enine boyuna insan boyundalar cicek ne zaman baslar?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka tohumu aldigin yerin internet sitesinde yok mu bilgi, ayrica kirmizi agirlikli isikta cicegi tetikler Bloom gübresine basladin mi. Sabret kanka bir sabah bir kalkacaksin cicek tarlasi

MagicDark

Yeni üye
azindan bal damliyor birader insallah.aynen bloom gubreye gectik bunlarla beraber autoda vardi onlari topladik ates ediyor autolar bunlar biraz uzun kaldi vegde bakalim merakla bekliyoruz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
azindan bal damliyor birader insallah.aynen bloom gubreye gectik bunlarla beraber autoda vardi onlari topladik ates ediyor autolar bunlar biraz uzun kaldi vegde bakalim merakla bekliyoruz
12 hafta genetigine göre uzun degil kanka benim G 13 hazede 11 hafta civarinda giriyor cicege ama ben 6.-7. haftadan sonra 12/12 geciyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yazdim ya 6.-7. haftada geciyorum 12/12 ye isi dogal sürecine birakiyorum ama canna gübre semasina göre 6 haftada bloom gübresi basliyor ve 11 hafta gibi giriyor cicege ama bu senin icin gecerli degildir senin bitki zaten yeteri kadar kamis veg. Bekle bir kac gün daha girecek cicege tasalanma. Kirmizi isiga agarlik ver.

MagicDark

Yeni üye
Yazdim ya 6.-7. haftada geciyorum 12/12 ye isi dogal sürecine birakiyorum ama canna gübre semasina göre 6 haftada bloom gübresi basliyor ve 11 hafta gibi giriyor cicege ama bu senin icin gecerli degildir senin bitki zaten yeteri kadar kamis veg. Bekle bir kac gün daha girecek cicege tasalanma. Kirmizi isiga agarlik ver.
tamam cok sagol baska baslikta okudum sen coco uzmaniymissin coco yaparsamda danisacam sana yazdiklarin disinda extra birsey olursa

sonerads

Kıdemli Üye
Nargile sen herkese yanlis bilgi veren, sonunda banlanan hamburg'sun di mi. Inkar etme hic, gecen gun birinin profiline yazdigini gordum. Umarim millete sacma sapan, yalan yanlis seyler soylemeye devam etmezsin. Insanlarin sorunlarina yazdiklarina dikkat et.

cannabis16

Ordinaryüs
12 hafta genetigine göre uzun degil kanka benim G 13 hazede 11 hafta civarinda giriyor cicege ama ben 6.-7. haftadan sonra 12/12 geciyorum
olum yanlış bilgi veriyorsun.. 11 hafta flowering period yani çiçeklenmede geçirdiği süre ,ışıkların 12/12 ye çekildiği andan sonra hasada kadar geçen süredir..çiçeklenme süresidir.. 11 hafta vejetatif evrede kalınca kendi kendine çiçeklenmeye falan geçmez bitki sen 12/12 ye geçmediğin sürece ... arkadaşın bitkisi photoperiyot.. autoflower değil..autoflower olsa toplam yaşam döngüsü yazılır,yani bitkinin doğumdan hasada kadar geçen zamanı.. tabii tohum siteleri tarafından verilen bu hafta değerleri uygun şartları sağlayabildiğin zaman tam olarak yakalarsın..ışık,havalandırma,ısı,nem,gübre vs..

Son düzenleme:

sonerads

Kıdemli Üye
olum yanlış bilgi veriyorsun.. 11 hafta flowering period yani çiçeklenmeye girdiği ,ışıkların 12/12 ye çekildiği andan sonra hasada kadar geçen süredir..çiçeklenme süresidir.. 11 hafta vejetatif evrede kalınca kendi kendine çiçeklenmeye falan geçmez bitki sen 12/12 ye geçmediğin sürece ... arkadaşın bitkisi photoperiyot.. autoflower değil..autoflower olsa toplam yaşam döngüsü yazılır,yani bitkinin doğumdan hasada kadar geçen zamanı.. tabii tohum siteleri tarafından verilen bu hafta değerleri uygun şartları sağlayabildiğin zaman tam olarak yakalarsın..ışık,havalandırma,ısı,nem,gübre vs..
Kanka bu dallama surekli olarak herkese yalan yanlis bilgi veriyor, eski nicki hamburgtu banladilar bunu, yeni hesap acmis ayni seylere devam ediyor. Sorsan yillardir grow yapiyormus, ben bunun 10 yasinda bi velet oldugunu falan dusunuyorum.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bro hamburgu takip ediyordum bu nargileyi de takip ediyorum yorumlarda. Ayni kisi olabilme ihtimali var mi bilmiyorum ama son 2 3 haftadir forumda her yerde nargileyi goruyorum ya yorumlarda

sonerads

Kıdemli Üye
Bro hamburgu takip ediyordum bu nargileyi de takip ediyorum yorumlarda. Ayni kisi olabilme ihtimali var mi bilmiyorum ama son 2 3 haftadir forumda her yerde nargileyi goruyorum ya yorumlarda
kanka aynı kişi geçenlerde tesadüfen birinin profiline yazdığını gördüm. "Beni banladılar yeni hesap açtım buralardaydım, Hamburg" yazmıştı. kimsenin bunun tavsiyelerine falan uymasını önermem valla hayatı yalan, grow bile yaptığını düşünmüyorum. umarım kimse bunun dediklerini ciddiye alıp da yapmıyordur.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
tamam cok sagol baska baslikta okudum sen coco uzmaniymissin coco yaparsamda danisacam sana yazdiklarin disinda extra birsey olursa
Tamam kanka memnunuyitle coco konusunda yardimci olurum, ama bosver su uzman tabirini sadece cok tecrübem var okadar. Coco topraga göre cok avantajli. Sadece sunu söyliyeyim cocoda yetien bitkiler topraga göre daha iyi gelisiyor

MagicDark

Yeni üye
Kanka pistiller falan cikamaya basladi mi yaprak diplerinden beyaz beyaz? Isik ne kullaniyosun
pistil cikmadi 300w cob led yanindada birkac led daha var ayni ortamda auto yaptik onlar ates ediyor sonra onlari topladik 18/6dan 12/12ye gectik photolar icin bugun 11gun oldu 12/12ye geceli halen hareket yok. sali 2hafta olucak eger baslamazsa tekrar 24karanlik yapicam sonran12/12
Kanka pistiller falan cikamaya basladi mi yaprak diplerinden beyaz beyaz? Isik ne kullaniyosun

sonerads

Kıdemli Üye
pistil cikmadi 300w cob led yanindada birkac led daha var ayni ortamda auto yaptik onlar ates ediyor sonra onlari topladik 18/6dan 12/12ye gectik photolar icin bugun 11gun oldu 12/12ye geceli halen hareket yok. sali 2hafta olucak eger baslamazsa tekrar 24karanlik yapicam sonran12/12
kanka 2 3 gün daha geçsin, 2 hafta olsun en azından sonra duruma göre bi karanlık yaparsın. sonuçta illa ki geçecek çiçeklenmeye kaçarı yok :)

sonerads

Kıdemli Üye
gecsin artik valla 3ay veg bekledik 2ayda boyle beklicez omur tukendi
valla anlıyorum seni kanka ben de 71 gün veg bekledim göbeğim çatladı, neyse ki çiçeğe girdi hemen pztesi günü 3 hafta bitecek. karanlıktı, kurumasıydı, kürlemesiydi daha 8-9 hafta var gözümde büyüyor süre

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********