12 12 zamanı gelmiş mi ?

Selamin aleykum beyler, 12/12 nin 25.gunu durum bu sekilde, alt yapraklari sarartmaya basladi, hasat zamani yaklasiyo, ben bi sikinti goremiyorum, sizce herhangi bi mudahale gerekiyomu ?
Ekli dosyayı görüntüle 16843

Ekli dosyayı görüntüle 16844
Kral bitkin guzel somek atmis haliyle bunlara güç yetirmek icin alt yaprakları sömürüyor bitkin , bu evrede birkac yapragin sasarmasi , dokulmesi dogaldir . Bence alt fanlardan o sararanlari ayikla biraz buda yani bitkini enerji ustlere yönelsin. Ayrica kullandigin bloom gubrenin yanina 1 seferlik normalin 3/1 kadar bi grow gubresi de ekle takviye olsun bitkine . Guzel hasatlar dilerim...

MasterOf

Kıdemli Üye
Kral bitkin guzel somek atmis haliyle bunlara güç yetirmek icin alt yaprakları sömürüyor bitkin , bu evrede birkac yapragin sasarmasi , dokulmesi dogaldir . Bence alt fanlardan o sararanlari ayikla biraz buda yani bitkini enerji ustlere yönelsin. Ayrica kullandigin bloom gubrenin yanina 1 seferlik normalin 3/1 kadar bi grow gubresi de ekle takviye olsun bitkine . Guzel hasatlar dilerim...
Kanka o asamada cok mudahale etmek istemiyorum kendisi zaten alacagini alinca atiyo yapragini, grow icinde az once sulama yaptim cicek gubrelerne son kez grow ekledim bakalim nasil olcak

MasterOf

Kıdemli Üye
Hasata doğru auto bitkide kullanabilir miyim ve kullanirsam artilari ne oluyor? Kullanım şekli auto ve photo icin nasil olmalı kanka?
Kullanabilirsin tabi kanka ve auto photo farketmiyo 5 litreye 1 corba kasigi ayarinda bi olcusu vardi saksinin boyutuna gore verecegin suyu ayarlayip bu orana gore de pekmez ekleyip veriyosun

Kullanabilirsin tabi kanka ve auto photo farketmiyo 5 litreye 1 corba kasigi ayarinda bi olcusu vardi saksinin boyutuna gore verecegin suyu ayarlayip bu orana gore de pekmez ekleyip veriyosun
Kanka ben litreye1 kasik diye okudum bugun ama sulama sisesine kac mL eklenicek bu karisim onu merak ettim fazlasi zarar verir mi birde

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka ben litreye1 kasik diye okudum bugun ama sulama sisesine kac mL eklenicek bu karisim onu merak ettim fazlasi zarar verir mi birde
Kanka sulama suyun kac litreyse ona gore pekmez ekleyeceksin, saksina 1 litre su vericeksen 1 litre suya gore pekmez ekleyeceksin, bocek yapabilir ona dikkat et ve pekmez konusu cok hassas olmasada herseyin fazlasi zarar kankacim

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamin aleykum, bugun 12 12 nin 44.günleri, flush attim ardindan pekmezli su verdim, pistiller tamam, trikomlar %10 kahverengi diyebilirim, 2 gun topragi kuruttuktan sonra 2 3 gun karanlik verip makasi vurucam

20230502_231920-min-min-min.jpg

20230502_232038-min.jpg

20230502_232418-min.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* *** ********** *** ****** ***** ******* **** *** ******* ****** ******** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** * ******** ******* ****** ****** **** ******** ***** dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    ********* ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ***** *** *********** ***** ** ******** dready****** ***** ********* ******** ** ***** ****** ** *** ****** ********** ****
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ****** ****** ********** ********* ** ******* ** ******** ***** ******** ****** dready ****** ****** **** ***** ***** ********* *** ** ******** ***** ********* ****** ****** **** *** ***** ****** ******** *********
  • M Merciless:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ******** ***** *** ********* ****** ** dready**********
  • Mordecai Mordecai:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******** ****** ******* **** ******* *** ******* *********** ********* **** *********** **********
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: *** ******* **** ****** * **** ** ** ******** ***** ****** *** ******* dreadydready