120*120*200 Autoflower 5-6 hafta

noone

Üye
SON DURUM :)

natarK

Üye
Kanka peki kac tl fatura gelmis, kac ay boyunca gelmis, evdemi atolyede mi, ev ise oda sayisi ne gibi detaylari verebilirmisin ona gore dikkat edelim
kardeşim 500 600 gibi ağır faturalar özellikle yaz aylarında herkesin dikkatini çeker, heleki kişi takipte ise veyahut uyuşturucu ile alakalı şeyleri varsa kesinlikle patlatırlar evin kaç odalı olduğu önemli değil

MasterOf

Kıdemli Üye
kardeşim 500 600 gibi ağır faturalar özellikle yaz aylarında herkesin dikkatini çeker, heleki kişi takipte ise veyahut uyuşturucu ile alakalı şeyleri varsa kesinlikle patlatırlar evin kaç odalı olduğu önemli değil
Peki kardesim bu senin bildigin adamlara kac tl fatura geldi ? Ilk gelen 600 tl faturada evimi bastilar ? Daha once 1 2 kere denetim bitirmis bi arkadasmiydi ? Veya 3 fatura ustuste 500+ geldi de mi bastilar ? Bunlari merak ediyorum

noone

Üye
kanka 2 ay oldu daha patlamadık, kasım ortasına kadar patlamazsam götü kurtardık. bakalım hayırlısı, elimden bişey gelmediği için düşünüp psikolojimi bozmuyorum hiç. ilk grow cahilliği biraz ya herro ya merro oldu

a-420

Müptezel
SON DURUM :)
kanka azıcık gubre fazla gelmıs onun harıcınde MasaAllah cok guzel

noone

Üye

Son Durum :
dün ilk overdrivelarını içtiler :) daha erken davranmam gerekirdi ama öncesinde 1.5 hafta falan sade sulamak zorundaydım çünkü öyle bi dayamışımki önceden gübreyi hayvanları aleve vermişim bildiğin :/ görüceğiniz üzere sarı yapraklar hasat zamanı geldiğinden değil, gübre yanıklardan. azı karar çoğu zarar gübrenin anlaşıldı. tablonun yarısı fix artık fantazi denemek yok. Scrogu söküp auto sandığım photo jackleri kabin dışınıda aldım, kabin full açık ordaki 1000w tan yararlanıyolar ucundanda olsa şuan için ölmemeleri yeterli zaten iyice ağaç gibi oldular çiçeklenmede napıcam bilmiyorum valla. kabin içinde sadece 8 automuz kaldı hasatları bu ay içinde farklı dönemlerde olucak tricomeları sürekli takip ediyorum büyüteçle. Onlar bitince photoları kabine alıp 12/12 ye geçip bloomlarını başlatıcam. fotoğraflar düzgün değil pek eksiklerde var yorgunluktan geberiyorum önemseyemedim kusura bakmayın <3

noone

Üye
2 haftaya ilk çiçeği makaslıyıcam gibi bakalım hayırlısı kankacım. bu haftadan itibaren kişiye özel gübre tablolarına geçicez biten var bitmeyen var flushı var sadesi var içersi çok karışıcak :D

Woppy

Ordinaryüs
Knk heyecanla okudum günlüğünü bitirmemişssin durum nedır hasta ettinmi ettiysen ne kadar hasat aldın bilgilendirirsen sevinirim.

noone

Üye
Knk heyecanla okudum günlüğünü bitirmemişssin durum nedır hasta ettinmi ettiysen ne kadar hasat aldın bilgilendirirsen sevinirim.
kanka hasatı yaptım saksı başı ortalama 60gr hasat verdi, photolar şuan çiçeklenmenin 3. haftasındalar.
hasatı almadan bir hafta önce çadır çöktü hasat istediğim gibi olmadı hevesim kaçtı ondan ilgilenemedim pek burayla
yarın gündüz düzgün bir güncelleme yapıcam :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul: