120*120*200 Autoflower 5-6 hafta

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Ben de zamanında 100x100x180 dolapta 5 kök yaptım emin ol sulamak idare etmek tam bir işkence oldu her şey birbirine girdi buda buda bitmiyordu 50-60 günlerde dolabın duvarlarına sıkışmıştı bitkiler en sonunda detaylı bir budama yaparak sadece ana dalları bıraktım sonuç olarak 5 autodan 760 kuru almıştım ben 5 kök ile çile çektim sen büyük ihtimal çok zorluk çekersin 12 kök ile acilen bir kısmından feragat et yada çok iyi bir budama ve eğitim vermeni tavsiye ederim sonra ipin ucu kaçınca çok büyük bir sorun haline gelecektir emin ol :)

negrilogan50

Yeni üye
Ben de zamanında 100x100x180 dolapta 5 kök yaptım emin ol sulamak idare etmek tam bir işkence oldu her şey birbirine girdi buda buda bitmiyordu 50-60 günlerde dolabın duvarlarına sıkışmıştı bitkiler en sonunda detaylı bir budama yaparak sadece ana dalları bıraktım sonuç olarak 5 autodan 760 kuru almıştım ben 5 kök ile çile çektim sen büyük ihtimal çok zorluk çekersin 12 kök ile acilen bir kısmından feragat et yada çok iyi bir budama ve eğitim vermeni tavsiye ederim sonra ipin ucu kaçınca çok büyük bir sorun haline gelecektir emin ol :)

kanka 5 autodan nasıl aldın onu :D benim yaptıklarım fotoda bitki başına 40 civarı oluyor. Detay yazmak istersen seve seve okurum.

noone

Üye

dün gece fan yapraklarımın birçoğundan feragat ettim. Yani hatada olabilir aslında biraz içgüdüsel bi hareketti sigara içerken bi gazla güzel bi budadım biraz daha eğittim, yükleniyor şuan ekliyicem

noone

Üye
GÜNCELLEME SON DURUM

Dün gece bir hışımla üst kısımdaki fan yapraklarındada bolca budadım sömeklerin üstünü kapadığı için, biraz daha eğitttim iyice karıştı içerisi ama sömeklerin nerdeyse hepsi ışık göüyor artık

a-420

Müptezel
Arkadaşlar selam, bunlar yaklaşık 5-6 hafta önce ektiğim autolarım, çadırım 120*120*200 başta 9 saksı yapıcam olarak kurdum kafamda ama işler öyle gitmedi
üç çiçeğim ölüme yakındı yerlerine 3 tohum daha patlattım, ölmediler atamadım bende oldu 12 saksı şimdi çıldırıyorum yersizlikten :D
çiçeklerin alt yapraklarını baya bi budadım küf sorunuyla karşılaşmaktan korktuğum için çünkü ilk growum tecrübesizim. gübrelerim biobizz
orjinal gübreleme tablosuna uygun gidiyorum sadece minimal değişikliklerim var, geçtiğimiz günlerde bide yarasa gübresi ekledim hepsine çiçeklenme evresine girdikleri için yarım kiloluk bi paketi eşit dağıttım. ısı ortalama 26-28 nem %45 civarı ışık 18/6
(çiçeklenmeyen 3 çiçek jack herrer diğerlerinden 2-3 hafta daha geç biticek hasatları arkadan geliyorlar biraz)

SORU
alanımda yerim kalmadığı için sulama yaparken ebem belleniyor dün çiçeklerin üstüne düşüyodum az kalsın, çadırdanda gözdüğünüz üzere hareket alanım olmadığından suyu mecbur yüksekten dökmek durumunda kalıyorum ve çiçekler ıslanıyor, bu sorun teşkil edermi? ne yapabilirim.

SORU 2
Kızlarımın durumları nasıl? :) yapabileceğim ekstra bişey varmı?
bu hafta solucan gübresi ve keçiboynuzu pekmezi alıcam gübre şuan için pekmez flush dönemi tat arttırması için.

SORU 3
Ortalama hasatım sizce kaç gram olur :)

Herkese iyi hobiler dumanınız, hasatınız bol olsun
slm Kanka işin zor kabinde adım atacak yer kalmamış ısıtıcı fanın modelı nedır acaba ?

Gkn35353535

Yeni üye
Fatura da ne var patlayacak 650 artık herkese geliyo benim evde 2 tane klima var hiç 500 altı görmedim yaz boyu 650 yi geçtiği de oldu sorun etme bence. Gayet başarılısın kilo ile hasat alırsın inşallah

noone

Üye
Fatura da ne var patlayacak 650 artık herkese geliyo benim evde 2 tane klima var hiç 500 altı görmedim yaz boyu 650 yi geçtiği de oldu sorun etme bence. Gayet başarılısın kilo ile hasat alırsın inşallah
kanka 3+1 de falan otursam dediğin doğruda benim ev 1+1 kaçak kat ****, ondan yusuf yusufum biraz 1+1 evde neyin 650 si derler adama.
hasatı yaptığım anda taşınıcam bakalım hayırlısıyla durmak istemiyorum burada artık tribe sokuyo beni.

noone

Üye
kanka valla hasatı alana kadar yapabilcek hiçbişeyim yok. aldığımda direk sekicem bu evden bidaha 500w üstüne çıkmıyıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bisigarabisagaradaha Bisigarabisagaradaha: **** ********* *****