14 Auto Bitki Kabin Kurulumu 20500TL (2024 Yılına göre güncellendi 68.750TL)

rondale20

Yeni üye
konu açıldığında dolar 8 küsürlerdeydi diye hatırlıyorum . 2.5 kat artmış ben normal karşılıyorum :D o zamanlar dolar 8 çok yüksek diyorduk şimdi adamlar öyle bir durum yaptı ki dolar 8 e düşse herkes çıkar halay çeker. *k* efect
okadar haklısın ki hayat standartlarımız çok geriledi çok zor herşey artık.

rondale20

Yeni üye
sistem aynı havalandırmada ufak bir değişiklik yapmışsın herhangi bir sorun yaratmaz gayet iyi bir kabin
hocam bir sorum daha, bu kabinde ortalama elektrik faturası ne alırım? aslında hesaplıyorum fakat senden duymakta benim çok iyi olur. biliyorsunki işin en can alıcı noktalarından

casperalive

Kıdemli Üye
üstad hasadın bolllllllll bolllllllll olsun :) böyle bir kabinden nasıl bir hasat aldığını sorsam ?

Mymami

Yeni üye
Ucuz 3-4 saksılık ışık önerisi hem çiçeklenme hem yetişme dönemine uygun full spektrum ışıklar büyüme ve çiçeklenmeyi tek başına götürebiliyormu 300 w

princeps

Yeni üye
Hocam bunların ürünleri vs. bitmiş. İndoor için tekrar 15-20 bin ₺ civarı olan bir oda dizebilir misin? Ayrıca bunları ayrı ayrı evlere mi sipariş etmek lazım yoksa hepsini bir anda aynı eve sipariş etsek sorun olur mu, biraz not olarak en alta ekler misin?

Ü

Üye silindi 37615

Guest
4 photoluk bi sistem yazabilir misin
nasa baba bizi uzaya gönderrr nasa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
  • B bandaleros:
    *** dready**
  • B bandaleros:
  • T tahu12:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
    ********* *** ****** ***** *********** ***** **** *********** dready ******
  • kralartur01 kralartur01:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ** **** ***** **
  • B bandaleros:
    ***** ** ***** *** ******* ***** ***** ******** ****** ***** ****** ********** **** ****** dready
  • B bandaleros:
    ***** ***** dready*** ** ***** *** ******* ***** ***** ******** ****** ***** ****** ********** **** ****** dready
  • B bandaleros:
  • cokorama cokorama:
    cokorama cokorama: *** ***** * ****** *** ***